2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bana da hiç doğuramayacakmışım içimde kalacakmış gibi geliyor doğuranları okudukça
Aynı ben de öyleyim, burada gördükçe insan daha bi sabırsızlanıyo, sabırsızlandıkça da vakit daha yavaş geçiyor Allah doğum bekleyen herkese yaşatsın inşallah o duyguyu.

Benim de göğüslerim aşırı dolu kavrama da skinti yok tek sorun göğsüm yara olduğu için tek göğsü bebeğim almıyor. Tek bir göğüsu tutuyor sdce o yüzden bend sağım yapıyorum hemde mama veriorum göğsüm duzelene kdar.
Manuel nasıl bilmiyorum lansinoh marka elektrkli kullanyrum ben çok memnunum bir sknti yokk güzel süt geliyor yani

Gözünüz aydın :) kan sulandırıcı iğneden dolayı mı sezeryan oldunuz

Kızlar bugün kontrole gittim. Doktor ultrasonda biraz sancı görünce açılmama baktı ama içeriyi baya kurcaladı çatı muayenesi de yaptı galiba ki eve gelince kahverengi akıntı gördüm çamaşırımda hafif kasılmalarımda var zaten. nişanım mı geldi sizce? Zaten cuma günkü doğumu da yarına çekti. Yarın hayırlısıyka doğuma gidiyorum yatış verildi. Normal dimi leke olması?

Gayet normal kahverengi akintinin olmasi.kac cm acilma vardi acaba?

Canım hayırlı olsun doğum için gün almışsın az kalmış Arwen hanımın gelmesine Hipp alabilirsin içeriği en temiz olan o diye biliyorum ben

Canım hayırlı olsun doğum için gün almışsın az kalmış Arwen hanımın gelmesine Hipp alabilirsin içeriği en temiz olan o diye biliyorum ben
Cok tesekkur ederimm..evet gun aldik saglikla olsunaslan burcu olsun istiyordum bir de tarih uyumu var diye sansimi denemek istedim..doktoruma sordum olurmu 21.08.21 diye...hani en ufak bir sakincasi varsa tabiki bebegimin sagligi onemli dedim...o da yok 38+2olmus oluyorsun hic de zarari yok zati bebis iri 2.5 hafta ilerde dedi .oylece o tarihte karar kildik...mama onerin icin de cokca tesekkur ederim...bi tane alip hastane cantasina koymak istiyorum ne olur ne olmazsenin minnos nasil?alisabildin mi annelige?heyecani apayridir simdibir sikintiniz yoktur insallah?tum guzel ve huzurlu gunler sizin olsun insallah

Merhaba kizlar. Bu sabah 9 da oglum dunyaya geldi. 3250 gr. 38+0'da. Cok tatli. Sutum de geldi. Biraz acemilik cektik o emme de ben emzirmede ama çözduk sonunda. Darisi sizlerin basina. Saglikli dogumlar dilerim.

Güle güle saglikla büyüt paşa oğlunu canim

Kızlar genel anestezi ile sezaryen olup ateşlenme yaşayan var mı ? 10 gün oldu benim gün içinde 38.5 lara yükseliyo ateşim toparlanamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…