2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Emzirmeyi bırakma mamayı eğer bulabilirsen şırınga düzeneği ile göğsünü emerken ağzının kenarından ver en az 2.5litre su iç şeker ilavesiz hoşaf ve sıcak şeyler iç emziren anne çayı da çok güzel Allah şifa ve bol süt versin inşallah cümlemize

Ben de senin gibi diyordum bir tekmesi beni bu kadar mutlu ediyorsa kucağımda kokusunu içime çektiğimde kimbilir neler hissetcem ve evet tarifi yok hissettiğim bu duygunun Allahım isteyen herkese nasip etGüzel haberlerini bekliyorum canım ben de kocaman öpüyorum seni

Kızlar merhaba.
Ben de bugün akşamüstü doğum yaptım.2400 küsür 48 cm prensesim geldi sonunda

Bundan sonrası biraz olumsuz etkinlelen arkadaş olursa okumasın.

Çok zor bir ameliyattı. 2.5 saat sürdü spinal olmasına rağmen. Mesanem rahmime yapışmış ameliyatta hocayı çağırdılar bebeği bile ameliyat başladıktan yaklaşık 50 55 dk sonra çıkardılar. Ameliyat ve sonraki 5 6 saatlik dönem haricinde çok şükür diyorum yine de. Sabah vurulacak ağrı kesicileri bile gece 11 olmadan vurmuşlardı. En son morfinli bir ilaç verdiler onunla kendime geldim biraz.
Şimdi nerdeyse 10 saat gecti, gaz cıktı tuvaletimi yaptım. Yürüyüşlerimi yapıyorum.
Rabbim hem bebeğinin dünyaya gelmesini bekleyen, hem kuvez yolu bekleyen hem de bebisini saglikla evinde büyütmeye çalışan hepimizin yardımcısı olsun.

gecmiş olsun bebeginiz iyidir inş.
sizin için zor gecmiş ama işte amelşyat oldugu içşn böyle seyler olabiliyor
saglıcakla evladınıza kavusmuşsunuz darısı bizim başımıza.

gecmiş olsun bebeginiz iyidir inş.
sizin için zor gecmiş ama işte amelşyat oldugu içşn böyle seyler olabiliyor
saglıcakla evladınıza kavusmuşsunuz darısı bizim başımıza.
Evet haklısınız öngörülmeyen birseydi. Zaten su anki doğumla ilgili değil de 3. sezeryan olmasıyla ilgiliymiş. Bu kadarla kalır inşallah.
İnşallah herkes enn enn az sıkıntıyla kavuşur bebisine

Bügün doktordaydım 3 saate bir emzirmeye başla dedi ama gece 1 saat arasi beni kız aç hazir mama veriyorum oyle doyuyor 3 saate bir kaç ml mama veriyorsunuz nekadar vermeliyim midesine zarar verecegim diye korkuyorum

Geçmiş olsun cnm allah analı babalı buyutmeyi nasip etsin

Hayirli olsun allah saglikla buyutmeyi nasip etsin Ben sut gelmesede doktor emzirmeye calis demisti dogumdan sonra hep emzirdim cikmasada cocuk emdi simdi masallah cok iyi sutum var cocuk uyuduktan sonra da pompa ile cektim hep damarlar acildi

Merhaba kızlar buraya girmeyeli olmuş baya. Şimdi bi fırsatını buldum biraz baktım mesajlara. Biz hala hastanedeyiz ama çok şükür normal odadayız artık. Yoğun bakımdan çıktı bebeğim. Antibiyotik tedavisine devam ediyoruz. Bir de TSH değerleri yüksek çıktı pazartesi tekrar kan bakılacak ona da ayrı canım sıkılıyor.
bu arada benim ayaklarım çok fazla şişti. Kadın doğumcu normal diyor ama artık yürümeyecek hale geldim resmen bi fil ayağı gibi. Önceki sezaryenlerde hiç böyle bi şey olmamıştı. Doğum öncesi de bi problem yoktu öyle şişlik ödem tansiyon problemim olmadı. Şimdi felaket haldeyim.
Yeni doğum yapan annelerin gözü aydın. Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin. Doğum yapacak annelere de hayırlı ve kolay doğumlar dilerim

Canim hayirli ugurlu olsun güle güle büyüt oğluşuni. Bol bol sıvı tüket

Kasilma ağrısı değil aslında kalça kemiğim çok ağrıyor adım atamiyorum
Oradaki Kemikler kendini hazırlıyor ben magnezyumu da bıraktığım haftada çok yaşamıştım bebeğiniz kanala giriyor da olabilir hareketlerini takip edin göbek deliğinizi baz alarak hareketleri aşağı indiyse kanala ilerliyordur belki

Canim gecmis olsun tekrardan. Benim hamileliktede şisti ayaklar ama dogumdan sonra 2 katı şisti. Doktor 2 kere ödem söktürücü igne yapti işe yaramadi. genel anesteziden sobra normal dedi.Eve geldikten 5 gün sonra indi. Benim farkettigim artik ayaklanip günlük rutine girince geçti.

Çok geçmiş olsun inşallah biran önce sağlıkla bebeğinizle evinize dönersiniz Benim de bu sezeryanda doğumdan sonra ayaklarım inanılmaz şişti hatta buradan da sormuştum ilk kez ayağımın bana ait olmadığını hissettim yürüyüş yapmak dışında çok ayakta kalmamaya çalıştım bir iki gün gece yatarken bile ayaklarımın altına yastık koydurup yükselterek yattım o beni rahatlattı.. Hemşire de bol bol su iç daha çabuk atarsın ödemi demişti..

Maşallah cnm Gözün aydın saglıkla büyüsün oğluşun

Ben kendim takmadım canım bandı bana hastanede ameliyattan sonra takıldı.. bugünde bandı sokturmeye gittim. Onların yapistrdgi farklı bir bantti zaten baya içi pamuklu baya büyük ve değişik kaliteli bsey
Ama benim ağrım hala var valla bgun 5. Gün hala bitmedi

Kızlar bu sezeryan ağrısı ne zaman geçer benim 5. Gün hala inim inim inliyorum şuan oturdum ağlıyorum mesela
Yani komple bir acı yokk sadece sağ baş ya da sol dikiş başı aciyor gbi öyle soyleyeyim bgun bandaj falan söküldü herhangi bir şey yok mikrop dikiş atma vs hersey normal ama benim anamı ağlatıyor bu ağrı

Ay benimde sezeryan kesigimin sağ tarafı aciyor ama bsey tasimadim bgun 5. Gün şuan ağlıyorum ağrıdan normal mi acabaaa

Arkadaşlar merhaba bebeği doğanların gözleri aydın olsun sağlıkla sıhhatle büyütsünler inşallah dogurmayan nadir kisilerden biri de ben oldum doğumum normal görünüyor ama.bir türlü gelmek bilmiyor nst de sancı hiç yok ama afedersiniz açıldığımı hissediyorum bana verebileceğiniz tavsiyeler var mıdır acaba bir de kolay doğum için okuduğunuz sureler dualar var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…