2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
canım benim rabbim isteyen herkese de sana da nasip etsin inşallah seni yavruna yavrunu sana bağışlasın açıklama için çok teşekkür ederim ilk defa çektiriyorum ben de hiç bilmediğim bi konu internete baktım yorum falan yok 15 gün nasıl sabredicem diyodum

Hic usumedim agrimda yatakta hareket edince oluyor zaten istedigim anda agri kesici vuruyorlar. Mutlaka yapin dedigim ayaklari ve karini sicak tutmak gaz olmamasi icin.
Benimki gelmediği için mecburen çarşamba sezeryan olacak. Mutlaka yanımda sıcak su torbası götüreyim o zaman. Sağ ol canım

canım gözün aydın sağlığı yerinde olsun da gerisi önemli değil.. inşallah bnde sağlıkla kavuşurum küçük adamıma

Oy geçmiş olsun sağlıkla büyüsün inşallah minik
Kizlar selamlar 39+4 um bugun ultrasounda suyumun azaldigini soyledi dr bu aksm yatisim yapilacak suni sanci verilecek acilmam yok suanda suni sanciyla dogum yapanlar lutfen deneyimlerini paylasabilir mi ne kadar surdu dogum sancidan sonra
Bi avazda olsun inşallah doğumun kolaylıkla sağlıcakla kavuşun inşallah

Merhaba güzel anneler kızım doğdu 3700gr 53cm çok şükür ilk yürüyüşü ilk WC’yi atlattım epiduralim takılıydı ağrı geldikçe ilaç verebiliyordum yerinden çıkmış kendiliğinden ağrı kesicimin sefasını süremedim pek ama kızımı kucağıma aldıkça her şey geçiyor ablamız gelmeyi çok istiyor sürekli görüntülü arıyor ama almıyorlar nasipse yarın akşama doğru taburcu ederiz dediler kolostrumum geliyor ama kızım uyumaya o kadar meyilli ki bir türlü uyandıramıyoruz hemşire emzirirken kan uyuşmazlığından dolayı mama verdi ağzının kenarından şırıngalı bir düzenekle inşallah tekrar vermek zorunda kalmayız bir kez daha bu duyguyu tatmak çok güzel şükürler olsun Rabbime darısı bekleyen annelerimize

Maşallah sağlıkla büyütün

Benim de sezeryan oldu. Hiç dikiş ağrsı çekmemiştim ama rahmim çok kasılıyordu dokunamıyordum bile karnıma. Bugün rahmim normal ama dikişlerim felaket sızlıyor. Ayağa kalkmak tuvalete gitmek resmen işkence. Zaten iki büklümüm.
doktor 3 gün duş alma dedi sürekli yıkıyorum karnımın üst tarafını. Ama rahat edemiyorum. Eğilip saçlarımı yıkayamıyorum. Çok kötü haldeyim görünüş olarak. 1 hafta sıvı beslen dedi doktorum. Sürekli çorba içiyorum. Su rezene bitki çayları…. Hava çok sıcak. Bunalıyorum.
neyse ki kızım çok iyi. Ona bakınca olsun değiyor deyip mutlu oluyorum.
hepsi geçecek. Bir kaç gün daha sabır

Canım Allah yardımcın olsun senin işin daha zor.Bende dikkat etmeye çalışıyorum süt yapıcı şeyler yiyorum daha çok ama inşallah benimde ağrılar geçer bir an önce çünkü rahat hareket edemiyorum hapşırmak, gülmek işkence.

Yaa ne güzel sağlıkla büyüsün inşallah minik sen de en kısa sürede toparlan

Kizlar selamlar 39+4 um bugun ultrasounda suyumun azaldigini soyledi dr bu aksm yatisim yapilacak suni sanci verilecek acilmam yok suanda suni sanciyla dogum yapanlar lutfen deneyimlerini paylasabilir mi ne kadar surdu dogum sancidan sonra
Canım hayırlısıyla saglikla kucağına almak nasip olsun Bana verdiler kendi sancılarımda vardi baya ama açılmam 2 cm di, suni sancidan sonra acilma hizlandi (iyiki vermişler süreyi çok kisaltti) yaklaşık 3-4 saat suni sancıyla beraber açılmam sürdü sonra zaten bebek geldi, nefes alıp verdikçe yürüdükçe kasılmalarıni hafif atlatıyorsun. Inşallah seninki de çok hızlı sekil de açılır kısa sürer bebeğine ne olduğunu anlamadan kavuşursun

Flzozlm Petek11 Kızlar yavrularınız hayırlı uğurlu olsun, çok tebrik ediyorum sizi Güle güle büyüsünler, şansları bahtlari hep açık olsun minikkuslarin
Tüm doğum yapan annelerimizi de tebrik ediyorum hayırlı olsun bebisleriniz insallah ağrı sızı vs leride atlatıp keyifle bu güzellikleri bizmi yaptık diyerek mutlu mutlu yavrularımızı büyütürüz, çok şükür kasımdan bu yana hep beraber geçirdik nelerden geçtik, yine hep beraber sırayla kavuşuyoruz, mutluluklarimiz daim olsun ❤

Kızlar sabah 9’da sezeryan oldum ama hala gazım çıkmadı ve çok sancı yapıyor tavsiyesi olan var mı napabilirim çok canım yanıyor

Bol bol yürü canim. Birde ara ara wc ye gidip otur bekle. Sıcak sıcak seyler iç . Rabbim şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…