2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar nihayet mutlu haberi aldım. cuma günü doğum için yatış verdi bugün doktor. ama şöyle bi sorum var; cuma günü poliklinikte bi odaya gelcem konsültasyon için. nedir bu bilgisi olan var mı? kesin doğum olur dimi göndermezler 41 hafta olcak zaten. sevinemiyorum pek geri gelirim diye açıkçası

Çarşambayı bekliyorum artık canım suyum falan gelmedikten sonra gitmem sıkıldım git gel yapmaktan
Sorma ya Bende 3hafta once hareketlerinde azaldi ve bugunde su sizintisi hissettim diye gittim.ayni ebeye Denk geldim.cok iyi ilgilendi sagolsun ama o islaklik bebegin suyu cikmadi sukur diyeyim , de kendimi kotu hissettim.

Insallah canim cokkorkuorm diger dogumlarimda hep kendi sancimla acildm cok dayanalmayacak bir agrimi

Maşallah cnm Gözün aydın saglıkla büyüsün oğluşun

Doğum sonrası süslü püslü, makyajlı, maşalı saçlı kalabilen efsunludur. Evde otururken pertim çıkıyor, saçım bi taraf afedersiniz organlarım başka taraf, star warstaki jabba gibi olmuşum, dümdüz otururken bile saçımı tepeme topluyorum. o sancılarla nasıl öyle çiçek çiçek fotoğraf çektirebiliyorlar? Çektirenler var mı? Tebrik ediyorum varsa eğer.

Kizlar selamlar 39+4 um bugun ultrasounda suyumun azaldigini soyledi dr bu aksm yatisim yapilacak suni sanci verilecek acilmam yok suanda suni sanciyla dogum yapanlar lutfen deneyimlerini paylasabilir mi ne kadar surdu dogum sancidan sonra
Saglıkla kucagına al cnm güzel haberlerle bel

Maşallah cnm saglıkla büyüsün prensesin

O saçlara nasıl katlanıyorsunuz benim kökünden tutup yolasım var. Doğum sonrası neden herkesin koşa koşa kuaföre gittiğini anladım. Enseme yüzüme değdiği anda sinir krizi geçiriyorum

Jabba ya bittim

Çok geçmiş olsun burada bu tip kaç tane olay okuduk bilmiyorum çok üzgünüm… umarım çabucak toparlar bebeğiniz umarın hiçkimse yaşama
İnşallah kimse yaşamaz hepimizin çocukları sağlıklı olur
Sütümü sağıp yolluyorum hastaneye ama çok zor sağıyorum yetersiz gelip mama takviyesi de yapıyorlarmış düzenli besin olunca şekeri bi daha hiç düşmemiş ama bu kez de 30 cc den 45 cc e geçtik beslenmenin sonuna doğru emme yutma refleksi zayıf gözlemlendi takip edeceğiz düzelmesini bekleyeceğiz dediler yine kavuşamadım kızıma bugün çok umutluydum halbuki Yarın beni çağırdılar emzirmemi gözlemleyeceklermiş emiyor mu yutuyor mu ona göre doktorlar değerlendirir dediler

Göndermezler bence artık 41 olunca ama doğum için müdahale ederler mi onu merak ediyorum bende hemen suni sancı verirler mi acaba

Göndermezler bence artık 41 olunca ama doğum için müdahale ederler mi onu merak ediyorum bende hemen suni sancı verirler mi acaba
Suni sancı veriyolar. Önceki konuşmamda zaten kendi başlamazsa doğum yatış verilip suni sancıyla doğumu başlatcaZ demişti doktor. Ya rahim ağzından ya damardan.

Arkadaslar merhaba...daha once bende olmayan hemoroid denilen popomda bir sivilce gibi birsey peyda oldu son 10gundur... Bugun acimaya basladi ne ypmam lazim bilmiyorum...gebelige bagli mi olustu acaba...benim gibi olan var mi?
Ben de senin gibiyim canım bir kaç gün sonra doğum yapacağım doktorum bugün 6ay içinde kendiliğinden kaybolacagini söyledi bana

İ
O saçlara nasıl katlanıyorsunuz benim kökünden tutup yolasım var. Doğum sonrası neden herkesin koşa koşa kuaföre gittiğini anladım. Enseme yüzüme değdiği anda sinir krizi geçiriyorum
Toplayamayacağım kısalıkta olursa temas ettiğim an delirtiyor, biraz uzayınca kestiriyorum. Doğum sonrası biraz serinleyince kıpkısacık kestirme hayaliyle tutuşmaktayım
boğum boğum

Peki canım açılma varmıydı sende
Bilmiyorum canım en son 37. haftada alttan muayene oldum o zaman yoktu ondan sonra hiç yapmadılar. Doktor zaten miad geçiyor diye yatış verdi doğuma. poliklinikte bi odaya gitcem önce konsültasyon için. heralde inceleme yapcaklar önce ben bunu anladım işte yaşayan bilen biri daha iyi anlatır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…