2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar iki haftadır pislik bi doktora denk geldim adam gibi muamele etmiyor bişiy soramıyorum. Bugün nts kontrolüm vardı fotosunu çektim anlayan varsa yorumlayabilir mi? ben biraz sancı gördüm sanki.
Canım sancı yok benım de dün öyle çıkmıştı açılman var mı baktılar mı

Çok geçmiş olsun ve gözünüz aydın Kişinin acı eşiğine göre değişiyor sanırım ama bir 4-5 gün yardımsız yatmak kalkmak zorlayabiliyor.. Yavaş yavaş o ağrı azalacak.. Benim bu doğumda bir hafta sonunda bir şeyim kalmadı.. Korse konusunda da ameliyat yerine denk gelmeyecek şekilde bir kaç saat takabilirsiniz belki ama en doğru bilgiyi doktorunuz söyler benim doktorum 3 hafta sonra krem ve korse kullanmaya başlayabilirsin dedi ama özellikle süreli olmasına dikkat et dedi..

Canım sancı yok benım de dün öyle çıkmıştı açılman var mı baktılar mı
Canım bırak açılmaya bakmayı adam gibi bilgi vermiyo. 40. Haftamdayım miyad geçerse ne zamana kadar bekletiyorsunuz dedim dövmekten beter etti şerefsiz ben nerden bilim diyo malmıdır nedir sinir oldum.

Canım bırak açılmaya bakmayı adam gibi bilgi vermiyo. 40. Haftamdayım miyad geçerse ne zamana kadar bekletiyorsunuz dedim dövmekten beter etti şerefsiz ben nerden bilim diyo malmıdır nedir sinir oldum.
O bilmicekte kim bilicek cok sınır oluyorum böyle insanlara sanci var bence alt bölümdeki hareketler sancılar biraz aralıklı ama yükselmiş

bende eşimin ailesi ile görüşmüyorum.
keşke hamile oldugumu onlarda bilmeseydi.

annem rahatına düşkn biraz ondan :)
ama yapacak bişi yok nasip olursa 20 gün katlanacak birazcık.
bugün cok agırlaştım artık yürüyemiyomgibiyim.
hayırlısı olsun

Devlet hastanelerinde öyle yapıyorlar işte ne yapalım cidden durumum yok yani olsa bende adım atmazdım gidip polikinlikte mi muayne oluyorsun eğer öyle yapıyosan diğer sefere acilden giriş yap orada bakarlar belkii açılmaya falan ağrım sancım var De abart

Çok güzel yazmışsın Evet günden güne memede kalma süresi de uzuyor her şey iyiye gidecek inşallah

O bilmicekte kim bilicek cok sınır oluyorum böyle insanlara sanci var bence alt bölümdeki hareketler sancılar biraz aralıklı ama yükselmiş
Takipli hastası değilim diye dövmekten beter etti. kim takip ediyorsa ona sor dedi. sonra dedim ben her hafta nts kontrolüne geliyorum farklı doktor bakıyor dedi. her hafta nts mi olur yanlış iş yapıyon dedi. nasıl yanlış iş dedim doktor kendi istedi dedim. randevu alınmıyor ki zaten dedim. suriyeliler alıyorda siz niye alamıyorsunuz dedi. yani şuraya yazamayacağım kadar münakaşa oldu ve bir doktorun vermeyeceği barbarca cevaplar verdi. bursada yaşıyorum ben. bursada oturanlar şehir hastanesine gidiyorsa özelden yazsın doktor salağının ismini vereceğim kontrole gitmesinler katiyen. çünkü çok ukala.

O doktora gitmicem zaten bir daha. Keşke sancım fln bişiy gelse gidip doğursam hemen valla ağlamaktan helak oldum bugün ayıp ya bi gebeye böyle öküzce muamele olmaz ki. Ne sordum sana ahiret sorusu mu leş kargası.

Şikayet et canim. Bu isin sakasi mi var. Devlet hastanesi mi?
Evet devlet hastanesi. Sağlık bakanlığına şikayet ettim zaten. Üç defadır aynı muamelede bulunuyor. Yanımda kendi hastası vardı her sorusuna düzgün cevap verdi. Ben takip ettiği hasta değilim diye tersledi. Barbar herifin teki...

O doktora gitmicem zaten bir daha. Keşke sancım fln bişiy gelse gidip doğursam hemen valla ağlamaktan helak oldum bugün ayıp ya bi gebeye böyle öküzce muamele olmaz ki. Ne sordum sana ahiret sorusu mu leş kargası.
Haftan doldu bundan sonra acile git canım bence polikinliğe gitme acile gidersen açıklığına falan da bakarlar

40. Haftası bitmek üzere olup hala doğurmayan var mı benim gibi keyfine düşkün mü oldu bu çocuk nedir
Olmaz olur mu yarın 41e giriyoruz bakalım sabah doktora gittiğimde ne diyecek. Pazartesi günü gittiğimde cumaya kadar gelmezse suni sancı verelim falan diyordu ama belli olmaz sağı solu o da dengesiz bir kadın

Böyle insanların doktorlukları ellerinden alınmalı bence. İnsanla uğraşıyorlar yardımcı olmalılar. Hayatında düzgün gitmeyen şeyler var demek ki psikolojin bozuksa git tedavi ol bana niye sarıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…