2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sabah sezaryen olacağım korku ve heyecan karmaşasından uyuyamıyorum
Allah yardimciniz olsun insallah sag salim kucaginza alirsiniz bebeginizi.. korkmayin ben panik atakli halimle girdim.. o an öyle bir sakinlik geliyor ki ne korku ne heyecan kaliyor.. ilk günü atlatinca da Allahin izniyle daha kolay oluyor..

Çok geçmiş olsun. İnşallah çabuk toparlar kendini. Bir an önce kavuşursun.

Strese gırme canım bosuna benimde kızım gec dogmusdu , belkı gec döllenme olmusdur herkesin hamıle kalma zamanı farklı belkı senınkı gec döllenme olmusdır, ve ne guzel 2 cm acılman var en azından dogumun işareti inşallah bugun veya yarın dogurdum haberını alırız senden saglıkla alırsın kucagına

Benim gibi hamilelikte bacaklari da kalinlasan, selulit dolan varsa bunlarin taytli olanlari var. Goguse kadar butun vucudu sariyor yani. Ben ondan dusunuyorum aklinizda bulunsun. Ayrem korse yazarsaniz siteden cesitleri cok.
Canım benim bacaklar kalınlaşmadi ama bahsettiğin köşeyi nişanimda giymiştim külot gibi olanlar kesiyor bacakları demişlerdi yarım tayt şeklinde gibi olanlardan almıştımOlur mu o yani?

Merhaba link bıraktım canım... ben doğumdan çok önce almıştım hamile kalmadan önce markası da yok ama bıraktığım linkteki görseldeki modelin aynısını kullanıyorum
Tmm ben de alayım bunu benim doktorum 40 çıksın dedi ama bekleyemicem valla iki haftalık olsun başlıcam

Kizlar genel anestezi baş ağrısı yapiyor mu? Benim bugun cok bas agrim var..
Birde bebegimi yogun bakima aldilar kilosu dususte sütüm gelmedi doymuyormus.. 3 gun kalicak.. dualarınızı eksik etmeyin lütfen
Canım tebrik ederim kavusmussun ne güzel. Benim bebeğim 2500 doğdu sütüm de yoktu, sıvı yutmuş bir de küvöze aldılar Biraz toplarlansın güçlensin diye. Hiç korkma üzülme 2-3 günde o kadar fark etti ki kıpır kıpır oldu. 2 aydır küvözde yatan bebek gördüm 3 gün nolcak hemen geçer sen üzülme ben çok üzüldüm ağladım süt fln gelmedi yeni yeni toparlanıyorum. Allah sağlıklıca alıp eve götürmenizi nasip etsin de 3 gün geçer. Bırakıp gidemezsin tabi ben günde 2 kez yanına giriyorum varsa imkanınız o şehirde bir misafirhane fln ayarlayın kendinize aklın kalmaz seninde bebekte.

Canım içini ferah tut o süt ne güzel gelmiş bak kesikmesin Evet bi değerde bi şey varsa bırakmazlar kilosu iyi hementoparlar merak etme bak brnimki 6. Gününde şu an ciddi olarak güçleniyorlar merak etme

Hayırlı olsun canım sağlıcakla büyüsün minik
Sağlıcakla kavuşun inşallah
Kızlar bana da gün verildi haftaya çarşamba 37+1 de doğum olacak. Sanki ilk gibi heyecan bastı Gerçi haftaya kadar bi atraksiyon olmazsa doğum cantamla evden çıktığım ilk dogumum olacak
Oy hayirlisiyla kavusun inşallah
Hayırlı olsun sağlıcakla büyüsün inşallah
Alışma evreleri daha çok normal hoplata ziplata emzirmeye çalıştığımı bile hatırlıyorum
Sakin kal emzir her miyirdandiginda bebisin gak meme guk meme modunda ol mama takviyesi de yaparsın öcü degil kesinlikle oyle olmasın ilk bebegimde mama verdiğimde oturup saatlerce aglamistim ama her aglamakli oldugunda emzirdim iki yaşına kadar da emdi sonrasında çok şükür
Kızlar sancım ve 2cm açılmam var ama bebeğim ters bugün saat 3 te doğuma giriyorum. Dualarınızı esirgemeyin
Sağlıcakla kavuşun
Hasi gözün aydın sağlıcakla kavuşun inşallah
Ooooo kavusmussun kuzucuguna canım doğdu doğacak derken artık yaninda
Ayni durumdayiz canim oğlum ciğerci kedisi gibi tepesinde bekliyor wc ye giderken bebegi arabasina koyup birlikte gidiyoruz
Ayyy bende çok merak ediyorum nasıl olacak ne yapacak oğlum dogumdan cok o var aklimda
Kizlar genel anestezi baş ağrısı yapiyor mu? Benim bugun cok bas agrim var..
Birde bebegimi yogun bakima aldilar kilosu dususte sütüm gelmedi doymuyormus.. 3 gun kalicak.. dualarınızı eksik etmeyin lütfen
Sağlıcakla çıkar iyileşip toparlayıp inşallah canım
Kızlar yarın sabah hastaneye yatışım var saat bir buçuk iki gibi de sezeryana alıncam acayip tedirginim ne olur dualarınızı eksik etmeyin
Sabah sezaryen olacağım korku ve heyecan karmaşasından uyuyamıyorum
Oy hadi sağlıkla kavuşun
Kizlar sabaha karsi sanciyla uyandim, nişan geldi. Simdi hastanedeyim yatis yapildi, dualarinizi bekliyorum hayirlisiyla sag salim kucagima alirim insallah yavrumu
Dualar sizinl sağlıcakla kavuşun
Günaydın Kızlar
Çok uykum var çokkk
Günaydın abi nasıl napiyo canım bebisle iliskisi sana tavırları nasıl cok endiseleniyorum abiden

Doğum iznine konusu konuşulmuş benim anladığım kadarıyla 32de izne ayrıldıksak doğum ne zaman olursa olsun 32de ayrıldığımız günden itibaren 16hafta iznimiz var. Diyelim 37ye kadar çalıştık o zaman da +5hafta ekleniyor doğum sonrasına yani gebelik takvimindeki tahmini doğum tarihi üzerine 13hafta ekleyeceğiz 8+5hafta şeklinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…