2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kusura bakmasın yapamaz valla. Suç işler. Analar gibi analık iznin var şurda. Otursun çalışsın.

Doğuranlar diyor ki farketmemek mümkün değilmiş.

Uyuyun dinlenin sancı olursa sizi uyandırır zaten

Ekleniyor hocam sonuçta doğum öncesi 8 doğum sonrası 8 hafta izniniz var. 3 haftayı doğum sonrasında kullanabiliyorsunuz. Hastanenin sisteme doğum tarihinizi işlerken dikkat etmesi lazım. Ya da sonradan dilekçe yazıpta kullanabiliyorsunuz diye biliyorum

Kusura bakmasın yapamaz valla. Suç işler. Analar gibi analık iznin var şurda. Otursun çalışsın.
zaten üstüm falan degil aynı birimde farklı iş dagılımı yapmıştık :) kendisi 40 yaşında oldugu için cogu iş bendeydi.
birde ben hic bi iş yapmıyormuşum gibi kıdem basıyordı kendince :)
bugün aradı acmadım sistemden gördüm dünya kadar evrak işi var kıcını kırıp yapsın , sırtımdan yeterince gecindi zaten

Saglikla buyutun bebeginizi insallah ve darisi saglikla bizlere olsun aldigimiz korseden memnunmusunuz ve rica etsem nasil bisey aldiginizi.veya nereden aldiginizi paylasabilirmisniz?

Oo maşallah bende anca şimdiden dikişler açılırsa canım yanarsa diye korkutayım kendimi

Bir kaç saattir bebiş kasıklarda çok hareket ediyor eliyle ittirdigini bile hissediyorum sanki çıkacak gibi korkmaya başladım
Benimki de öyle hatta namaz kılarken suyum geldi sandım pat diye birsey hissettim gece 11 30dan 2 ye kadar çok hareketli o kadar hayret verici ki videoya çektik resmen yan tarafdan ayakları görünüyor gibi

Saglikla buyutun bebeginizi insallah ve darisi saglikla bizlere olsun aldigimiz korseden memnunmusunuz ve rica etsem nasil bisey aldiginizi.veya nereden aldiginizi paylasabilirmisniz?
Aminnn çok sağ olun darısı sizlere inşallah... doğumdan çok önce aldığım bir korseyi kullanıyorum şuan.. şu şekil tarif edeyim yüksek bel külotlar oluyor ya onların korsesini hayal edin işte benim ki o şekil külot şeklinde giyilir ve gögüslerimin tam altında bitiyor inanın çok rahat ettim.. markası olsa da atsam keşke ama markası yok

Çok geçmiş olsun canım yazdıklarına harfi harfine katılıyorumKorsenin modelini markasını paylaşabilir misin kesinlikle dikişleri kesmemesi gerek seninki de öyle mi?

Çok geçmiş olsun canım yazdıklarına harfi harfine katılıyorumKorsenin modelini markasını paylaşabilir misin kesinlikle dikişleri kesmemesi gerek seninki de öyle mi?

Merhaba link bıraktım canım... ben doğumdan çok önce almıştım hamile kalmadan önce markası da yok ama bıraktığım linkteki görseldeki modelin aynısını kullanıyorum

Evet hemen kuvoze aldilar.. bizede siz gidin 3 gun kalacak diyorlar.. biz baska ilden geliyoruz nasil gideriz birakip.. hastanede de kalamiyoruz taburcu olucaz yarin.. ameliyatli halimle kaldim ortada

Canım benim oğlum da 3390 dı bir gün sonra3205 gr çıktı ve doktor yüzde 10 normal dedi niye aldılar ki hemen benim oğlumu almadılar
Ure yuksek cikmis birazcık bu sekilde birakamam dedi hastane doktoru. kilosu cok dusmedi aslinda.. yeni sütüm geliyordu emmeye baslamisti guzel.. bilmiyorum ki.. bir de bize siz gidin bebek burda kalicak dediler.. eve 2 saat uzakta baska sehirdeyim.. ne yapacagimi sasirdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…