2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sabah sezaryen olacağım korku ve heyecan karmaşasından uyuyamıyorum 🥲
Allah yardimciniz olsun insallah sag salim kucaginza alirsiniz bebeginizi.. korkmayin ben panik atakli halimle girdim.. o an öyle bir sakinlik geliyor ki ne korku ne heyecan kaliyor.. ilk günü atlatinca da Allahin izniyle daha kolay oluyor..

Ure yuksek cikmis birazcık bu sekilde birakamam dedi hastane doktoru. kilosu cok dusmedi aslinda.. yeni sütüm geliyordu emmeye baslamisti guzel.. bilmiyorum ki.. bir de bize siz gidin bebek burda kalicak dediler.. eve 2 saat uzakta baska sehirdeyim.. ne yapacagimi sasirdim..
Çok geçmiş olsun. İnşallah çabuk toparlar kendini. Bir an önce kavuşursun.

İnşAllah gelir canım biran önce sıra beklerken orada kadının biri beni korkuttu cinsiyeti sordu kız dedim kaç haftalık dedi 40 dedim abo dedi bu zamana kız durur mu benım kızlar 15 gün önce doğdu dedi bebek kurumasın içinde gibi Bşey dedi napayım dedim yani gelmiyor elimde olan bşey değil
Strese gırme canım bosuna benimde kızım gec dogmusdu , belkı gec döllenme olmusdur herkesin hamıle kalma zamanı farklı belkı senınkı gec döllenme olmusdır, ve ne guzel 2 cm acılman var en azından dogumun işareti😍 inşallah bugun veya yarın dogurdum haberını alırız senden saglıkla alırsın kucagına

Benim gibi hamilelikte bacaklari da kalinlasan, selulit dolan varsa 😀 bunlarin taytli olanlari var. Goguse kadar butun vucudu sariyor yani. Ben ondan dusunuyorum aklinizda bulunsun. Ayrem korse yazarsaniz siteden cesitleri cok.
Canım benim bacaklar kalınlaşmadi ama bahsettiğin köşeyi nişanimda giymiştim külot gibi olanlar kesiyor bacakları demişlerdi yarım tayt şeklinde gibi olanlardan almıştım😬Olur mu o yani?

Kizlar genel anestezi baş ağrısı yapiyor mu? Benim bugun cok bas agrim var..
Birde bebegimi yogun bakima aldilar kilosu dususte sütüm gelmedi doymuyormus.. 3 gun kalicak.. dualarınızı eksik etmeyin lütfen
Canım tebrik ederim kavusmussun ne güzel. Benim bebeğim 2500 doğdu sütüm de yoktu, sıvı yutmuş bir de küvöze aldılar Biraz toplarlansın güçlensin diye. Hiç korkma üzülme 2-3 günde o kadar fark etti ki kıpır kıpır oldu. 2 aydır küvözde yatan bebek gördüm 3 gün nolcak hemen geçer sen üzülme ben çok üzüldüm ağladım süt fln gelmedi yeni yeni toparlanıyorum. Allah sağlıklıca alıp eve götürmenizi nasip etsin de 3 gün geçer. Bırakıp gidemezsin tabi ben günde 2 kez yanına giriyorum varsa imkanınız o şehirde bir misafirhane fln ayarlayın kendinize aklın kalmaz seninde bebekte.

Ure yuksek cikmis birazcık bu sekilde birakamam dedi hastane doktoru. kilosu cok dusmedi aslinda.. yeni sütüm geliyordu emmeye baslamisti guzel.. bilmiyorum ki.. bir de bize siz gidin bebek burda kalicak dediler.. eve 2 saat uzakta baska sehirdeyim.. ne yapacagimi sasirdim..
Canım içini ferah tut o süt ne güzel gelmiş bak kesikmesin 🙏🏻Evet bi değerde bi şey varsa bırakmazlar kilosu iyi hementoparlar merak etme bak brnimki 6. Gününde şu an ciddi olarak güçleniyorlar merak etme 🙏🏻

Merhaba kızlar benim bebeğim de saat 11 de doğdu. Çok şükür ikimizde iyiyiz. Ama sütüm gelmiyor. Emdikçe gelir dediler henüz gelmedi. Sarılık olmasından korkuyorum umarım olmaz. Süt arttırıcı çay ve Malt içecek içtim. Sizlerin ne zaman geldi sütünüz?
Hayırlı olsun canım sağlıcakla büyüsün minik 😍
Perşembe günü sabah 11:30 da sezaryen olacağım dualarınızı eksik etmeyin dostlar çok korkuyorum esasında :KK43: Açılmam yine yoktu, sancı biraz çıktı, rahim ağzı kapalı dedi kilosu da çok artmış normal daha gelmez suyu da çok azalmış dedi doktorum 39+0'da sezaryene giriyorum.
Emziren anne çayı aldım gaz çıkarmak için etkili mi aynı zamanda bilen var mı? Hastanede uzun kalmak istemiyorum
Sağlıcakla kavuşun inşallah 🙏😍
Kızlar bana da gün verildi haftaya çarşamba 37+1 de doğum olacak. Sanki ilk gibi heyecan bastı🥰 Gerçi haftaya kadar bi atraksiyon olmazsa doğum cantamla evden çıktığım ilk dogumum olacak🤭
Oy hayirlisiyla kavusun inşallah 🙏😍
Canımmm ben dün doğurdum oğluşuma kavuştum tam 40+0 da geldi normal doğum yaptım çok şükür nasıl oldu ben de anlamadım doktorda ben de şoktayız😂birkaç saat içinde doğurdum diyebilirim müthiş bir duyguymuş tarifi yok😍 Rabbim sana ve burda henüz doğurmamış arkadaşlara kolay doğumlar nasip etsin inşallah💕
Hayırlı olsun sağlıcakla büyüsün inşallah 🙏😍
❤️❤️❤️🙏🏻çok teşekkür ederim canım benim inşallah benim de artar yine gece ağladı yine mama verdim 😞sabaha karşı hiç hele emmek istemiyor da nasip artık olumlu düşünmeye çalışıyorum sık sık ağlıyorum hamileliğim güle oynaya geçti lohusalığım full ağlamayla geçiyor ölecek bu diyip diyip ağladım 5 gün boyunca umarım hiçkimse benim hissettiğimi hissetmez 😞
Alışma evreleri daha çok normal ☺️ hoplata ziplata emzirmeye çalıştığımı bile hatırlıyorum 😂
Onlardan biri benim :KK43: tam 38+0 da doğdu bebeğim ama doğdugunda ağlamamış sıvı yutmuş, kanamam çok olmuş o yüzden hala küvözde. Cihaza fln bağlı değil ama biraz güçsüz hala toplarlayamadı bi kaç güne alcaz inşallah🙏🏻 Ayrıca kontrollerim gayet normal geçiyordu hiç aklıma gelen bi ihtimal değildi

Ben de sürekli ağlıyorum, senin yazını okurken bile gözlerim doldu😢 bebeğin cıkması için süt sağman lazım diyo dr sağıyorum ama damla damla sarı kolostrum geliyo sadece, bebek emse gelcek belki ama 2 kez gidiyorum yanına yetmiyo süt hala gelmedi napcamı şaşırdım uykum fln kalmadı 😞 senin yanında bak ne güzel belki biraz çaba istiyo hiç kötü şeyler düşünme canım baska bebek yarım saatte emiyosa seninki 1 saatte emer nolcak. Bende eve getirsem de saat başı denesek tek diyorum. Moralini yüksek tutmaya çalış ❤️
Sakin kal emzir her miyirdandiginda bebisin gak meme guk meme modunda ol mama takviyesi de yaparsın öcü degil kesinlikle oyle olmasın ilk bebegimde mama verdiğimde oturup saatlerce aglamistim😂 ama her aglamakli oldugunda emzirdim iki yaşına kadar da emdi sonrasında çok şükür ☺️
Kızlar sancım ve 2cm açılmam var ama bebeğim ters bugün saat 3 te doğuma giriyorum. Dualarınızı esirgemeyin 🥰🙏
Sağlıcakla kavuşun inşallah 🙏
Kızlar yarın saat 10.00 gibi yatış işlemleri yapılacak saat 15.00 gibi de sezaryene alacak nasip olursa. Hem korkuyorum hem heyecan çok değişik uçlarda gidip geliyor ruh halim. Doğum yapan anneler hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin evlatlarımızı. Doğum yapmak için bekleyen anneler Allah kolay doğumlar nasip etsin.
Sağlıcakla kavuşun 😍
Bu güne kdr gittiğim hastaneyi ve doktoru bu gün bıraktım kızlar. 40+5 im 42 ye kdr bu Kakasını yutabilir diye korkuyorum dedim yatıralım 42 ye kdr takip edelim dedi kabul etmedim. Özel hastaneye geldim kontrole hareketi düzensiz çıktı yarın sabaha sezeryan günü verdi kilosu 4 .300 zaten doğuramassın dedi hayırlısı olsun korkuyorum tabiki daha önce hiç ameliyat geçmişim yok .
Hasi gözün aydın sağlıcakla kavuşun inşallah 🙏🥰
Selam kızlar bildiğiniz üzere kaşıntım vardı gece doktora meil yazdım sabah 10 da gel dedi . sabah kalktim dusumu aldim evden çıktım çamasırım islanmiş ama akintidir diye umursamadim 😬 doktora gittim kaşıntı sebebiyle nst ye bagladiklarinda bebegin kalp atislarinin yavasladigini fark ettiler 95 e kadar dustu 😭 nasil sikinti stres korku yasadim anlatamam aglaadim hemen hastaneye gonderdiler burda da ilk nst te idare ediyordu almanyada sezeryan vermiyorlar bildiginiz uzere (istege bagli degil) gerekirse imza atmak istedigimi soyledim yeterki cocugu kurtarsinlar diye ogleden sonra bi nst te daha yapacagiz dediler hastaneye yatisim yapildi odaya aldilar yataga tam yattim suyum patladi oysa sabah zaten akiyomus ben fark etmedim normalda akintim da oluyor diye 🤷‍♀️ suyum patladi 10 dk geçmedi agrilarim basladi hemen baktilar 5cm aciklik vardi saat 14:00 da tam 17:00 de acikligim 10 cm ulasti 17:14 te de kizim dunyaya gozlerini acti 😍😍😍 Allahima sukurler olsun Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin insallah biz siramizi saldik kurtulduk darisi tum hamislerin basina en saglikli ve guzel sekilde yavrularini kucaklasinlar ❤️
Ooooo kavusmussun kuzucuguna canım 😍 doğdu doğacak derken artık yaninda😍
Ayni durumdayiz canim oğlum ciğerci kedisi gibi tepesinde bekliyor 😂 wc ye giderken bebegi arabasina koyup birlikte gidiyoruz
Ayyy bende çok merak ediyorum nasıl olacak ne yapacak oğlum dogumdan cok o var aklimda😂
Kizlar genel anestezi baş ağrısı yapiyor mu? Benim bugun cok bas agrim var..
Birde bebegimi yogun bakima aldilar kilosu dususte sütüm gelmedi doymuyormus.. 3 gun kalicak.. dualarınızı eksik etmeyin lütfen
Sağlıcakla çıkar iyileşip toparlayıp inşallah canım 🙏
Kızlar yarın sabah hastaneye yatışım var saat bir buçuk iki gibi de sezeryana alıncam acayip tedirginim ne olur dualarınızı eksik etmeyin
Sağlıcakla kavuşun inşallah 🙏🥰
Sabah sezaryen olacağım korku ve heyecan karmaşasından uyuyamıyorum 🥲
Oy hadi sağlıkla kavuşun 😍
Kizlar sabaha karsi sanciyla uyandim, nişan geldi. Simdi hastanedeyim yatis yapildi, dualarinizi bekliyorum hayirlisiyla sag salim kucagima alirim insallah yavrumu🤲🤲🤲
Dualar sizinl 😍 sağlıcakla kavuşun 😍
Günaydın Kızlar
Çok uykum var çokkk 😴
Günaydın 😍 abi nasıl napiyo canım bebisle iliskisi sana tavırları nasıl cok endiseleniyorum abiden😂😂

Doğum iznine konusu konuşulmuş benim anladığım kadarıyla 32de izne ayrıldıksak doğum ne zaman olursa olsun 32de ayrıldığımız günden itibaren 16hafta iznimiz var. Diyelim 37ye kadar çalıştık o zaman da +5hafta ekleniyor doğum sonrasına yani gebelik takvimindeki tahmini doğum tarihi üzerine 13hafta ekleyeceğiz 8+5hafta şeklinde

X