2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
archerwoman

Bebeğine kavuşan arkadaşlara çok özeniyorum :) bir taraftan da karnımdaki kıpırdanışları özleyeceğim.
sağlıkla gelsinler:) kolayca doğum olsun:)

Cnm bana da aynısı nı dedi küvözde kaldığı için 6 ay sonra araştırma hastanesinde tekrar bakılacak

Cnm hiç üzülme dediklerimi yap sütünde ki farklılığı hemen anlarsın
~bol bol su iç cnm her bebeği emzirmeden sonra içebildiğin kadarıyla
~Her fırsatta uyu bebiş uyudumu sende uyu
~ Bu akşam kendine bulgur pilavı yap yiyebildiğin kadar yee ardından 2,3 dilim baklava ye ardından sütünün çoğaldığı ı hemen anlarsın
Bu arada gün içerisinde tahin helva Medine hurması vb tatlı şeyleri de yee
bu süreçte kilo alımı olur ama yapacak bişey yok anne sütü uğruna katlanacagız artık
bu arada Dr m Çay, kola, nescafe ve acı tüketme diğer herşey den yee
Birde sarılık inş olmaz ama şayet olursa şekerli şeyler yediğinde sütün hem miktarı artıyor hem tadı daha tatlı oluyor ve sarılık içinde tatlı şeyler tüket dedi doktorum

Maşallah cnm çok sevindim gözün aydın

Kızlar bugün sabah bebeğin hareketlerini hissetmedim. Doktoruma yazdım çağırdı, nstye bağlandım nstde de pek hareket çıkmadı tekrar usgden kontrol etti bu seferde haftası 35 hafta görünüyor ve 2580gr dedi. Ama usgde de az hareket edince tekrar nst istedi tatlı bir şeyler felan yedim bu sefer şükür nst normal çıktı.
Tekrar cuma günü kontrol var bakalım yine gelişiminde kgsinde iyi bir artış olmazsa muhtemelen haftaya doğum olacak

Benm doktorum da arkadasım kasım ayında doğum yaptı ertesi gün çıkarmışlar da acaba her yerde 1 gün mü yaptırıyorlar diye merak ettim

Ben oglumun dogumundada 2 gece kaldim. Belki hastaneden hastaneye degisiyordur ya da hastanin durumuna göre değişiyordur

seseryan tarihi tam olarak kacıncı hafta gün oluyor

bebekin agzına annenin memesinin ordan ince boru ile bak ekliyorım ben bunu yapmak için serum borusu aldım ucuna da bişi takıcam mama için
Çok güzel bi sistem bu ben enjektöre çok alıştım sen bunu yap çok rahat edersin
Login • Instagram

bu hazır satılıyor galiba belki ihtiyacınızı karşılar, bu hesabın verdiği bilgiler hoşuma gidiyor ürünleri hakkında bilgim yok ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…