2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim hala devam ediyor canin ama az az çogunlukla lekelenme tarzinda devam ediyor. Ana ilk 10 gün yogun sürdü. Ara arada yogun akinti oluyor

İnşAllah öyle olur Allah razı olsun canım

Evet bilirubin yüksekliği buna sebep oluyormuş hafif sarılığı var bizimkinin zatentüm söylediklerinizi yapıcam ıslak mendille silmek aklıma gelmemişti onu artık yaparım net

Allah razı olsun inşallah benim de o günlerim gelir bilmiyordum emzirmenin bu kadar zor olabileceğini inşallah bu da geçecek haklısınız biraz da doğum sonrası depresyonu da olabilir bu ağlama istekleri

İnanılmaz doğru yazmışsınız tam olarak böyle. Hafif sarılık var dedi doktor sık sık emzir dedi ben de öyle yapıyorum topuk kanı için gittik asm ye o da emzir dedi çok sık kaka yapıyor aslında inşallah atıcak bu sarılığı Eşimin pediatrist arkadaşının da doğumdan sonra hemen sütü gelmemiş o da sağıp memeye alıyormuş sağdığı sütü enjektörle bebek meme emerken yandan yandan veriyormuş ki meme reddi olmasın diye biz de enjektörle veriyoruz ama bazen dayanamayıp veriyorum biberon sadece bi kez genelde gece az da olsa uyuyabilmek için geceleri ben de mama takviyesi yapıyorum şimdilik şu sarılık geçene memeler terbiye olana kadar da devam edicem çok şükür tabi ki ama çok zormuş emzirmek hayatta en zorlandığım konu bu oldu

AminnCevabiniz icin cok tesekkur ederim .laninsoh o halde zararli degilsurup normal emzirebiliyoruz demekki
Ben lansinoh almıştım ancak yapısın hiç sevmedim nasıl söyleyim yapış yapış. Ama tavsiye üzerine mustela aldım o kadar güzel ki el kremi gibi hafif bi krem lansinoh bence yapışık gibi ikisinde de siliinmesine gerek yok direkt kullanılabiliyor ama benim oğlum zaten yeni yeni kavrıyor memeyi ağzı kaymasın diye siliyorum

Selam kızlar bildiğiniz üzere kaşıntım vardı gece doktora meil yazdım sabah 10 da gel dedi . sabah kalktim dusumu aldim evden çıktım çamasırım islanmiş ama akintidir diye umursamadim doktora gittim kaşıntı sebebiyle nst ye bagladiklarinda bebegin kalp atislarinin yavasladigini fark ettiler 95 e kadar dustu nasil sikinti stres korku yasadim anlatamam aglaadim hemen hastaneye gonderdiler burda da ilk nst te idare ediyordu almanyada sezeryan vermiyorlar bildiginiz uzere (istege bagli degil) gerekirse imza atmak istedigimi soyledim yeterki cocugu kurtarsinlar diye ogleden sonra bi nst te daha yapacagiz dediler hastaneye yatisim yapildi odaya aldilar yataga tam yattim suyum patladi oysa sabah zaten akiyomus ben fark etmedim normalda akintim da oluyor diye suyum patladi 10 dk geçmedi agrilarim basladi hemen baktilar 5cm aciklik vardi saat 14:00 da tam 17:00 de acikligim 10 cm ulasti 17:14 te de kizim dunyaya gozlerini acti Allahima sukurler olsun Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin insallah biz siramizi saldik kurtulduk darisi tum hamislerin basina en saglikli ve guzel sekilde yavrularini kucaklasinlar

Hastanede ve evde kanama için ped olarak ne kullandınız canım. Hasta bezi mi kilot şeklindeki depend lerden mi? Hangisi rahat olur tavsiyeniz nedir

Benim sezeryan oldugundan ilk gün yandan yapistirmali hastane bezi kullandim. Kilot bezi giymek için eğilemedim. 2.günü kilot beze geçtim.3.günden itibaren normal pede geçtim.

Ay maşallah canım valla çok sevındım hayırlı evlat olsun inşallah rabbim hayrlı sağlıklı ömürler nasip etsin

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün darısı başımıza artik

Hikayenin sonunda eve geldim diyeceksin sandım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün bebek nasıl peki iyi mi

tecrübeli annelerden bunu duymak çok güzel sütüm gelmedi diye kimler kimler sürekli arayıp annemi eşimi rahatsjz edip sütümü sürüyor edepsizler. Gel sen emzir diceksin bunlara aslında. Yapıcam canım bunları yeter ki toparlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…