2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
archerwoman archerwoman

Sana olanların aynısını bende yaşıyorum çok şık sertleşiyor karnım özellikle son zamanlar kasıklarımda adet ağrısı ve üşütme karışımı ağrılar oluyor.
Haftalarimizda aynı hayırlısı bakalım😊
Bebeğine kavuşan arkadaşlara çok özeniyorum :) bir taraftan da karnımdaki kıpırdanışları özleyeceğim.
sağlıkla gelsinler:) kolayca doğum olsun:)

Canim 36 hafta dogdugundan birde insilün kullandigindan tekrar bakilacak .daha detayli oluyormus. Isitme testinden gecsede tek kulakta problem olabilirmis o sa 6.aydan sinra tespit ediliyormus. Zaten her hastanede bakilmiyor sanirim cihazlari farkli bizide arastirma hastanesine yönlendirdiler
Cnm bana da aynısı nı dedi küvözde kaldığı için 6 ay sonra araştırma hastanesinde tekrar bakılacak

❤️❤️❤️🙏🏻çok teşekkür ederim canım benim inşallah benim de artar yine gece ağladı yine mama verdim 😞sabaha karşı hiç hele emmek istemiyor da nasip artık olumlu düşünmeye çalışıyorum sık sık ağlıyorum hamileliğim güle oynaya geçti lohusalığım full ağlamayla geçiyor ölecek bu diyip diyip ağladım 5 gün boyunca umarım hiçkimse benim hissettiğimi hissetmez 😞
Cnm hiç üzülme dediklerimi yap sütünde ki farklılığı hemen anlarsın
~bol bol su iç cnm her bebeği emzirmeden sonra içebildiğin kadarıyla
~Her fırsatta uyu bebiş uyudumu sende uyu
~ Bu akşam kendine bulgur pilavı yap yiyebildiğin kadar yee ardından 2,3 dilim baklava ye ardından sütünün çoğaldığı ı hemen anlarsın
Bu arada gün içerisinde tahin helva Medine hurması vb tatlı şeyleri de yee
bu süreçte kilo alımı olur ama yapacak bişey yok anne sütü uğruna katlanacagız artık
bu arada Dr m Çay, kola, nescafe ve acı tüketme diğer herşey den yee
Birde sarılık inş olmaz ama şayet olursa şekerli şeyler yediğinde sütün hem miktarı artıyor hem tadı daha tatlı oluyor ve sarılık içinde tatlı şeyler tüket dedi doktorum

Selam kızlar bildiğiniz üzere kaşıntım vardı gece doktora meil yazdım sabah 10 da gel dedi . sabah kalktim dusumu aldim evden çıktım çamasırım islanmiş ama akintidir diye umursamadim 😬 doktora gittim kaşıntı sebebiyle nst ye bagladiklarinda bebegin kalp atislarinin yavasladigini fark ettiler 95 e kadar dustu 😭 nasil sikinti stres korku yasadim anlatamam aglaadim hemen hastaneye gonderdiler burda da ilk nst te idare ediyordu almanyada sezeryan vermiyorlar bildiginiz uzere (istege bagli degil) gerekirse imza atmak istedigimi soyledim yeterki cocugu kurtarsinlar diye ogleden sonra bi nst te daha yapacagiz dediler hastaneye yatisim yapildi odaya aldilar yataga tam yattim suyum patladi oysa sabah zaten akiyomus ben fark etmedim normalda akintim da oluyor diye 🤷‍♀️ suyum patladi 10 dk geçmedi agrilarim basladi hemen baktilar 5cm aciklik vardi saat 14:00 da tam 17:00 de acikligim 10 cm ulasti 17:14 te de kizim dunyaya gozlerini acti 😍😍😍 Allahima sukurler olsun Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin insallah biz siramizi saldik kurtulduk darisi tum hamislerin basina en saglikli ve guzel sekilde yavrularini kucaklasinlar ❤️
Maşallah cnm çok sevindim gözün aydın 😍

Kızlar bugün sabah bebeğin hareketlerini hissetmedim. Doktoruma yazdım çağırdı, nstye bağlandım nstde de pek hareket çıkmadı tekrar usgden kontrol etti bu seferde haftası 35 hafta görünüyor ve 2580gr dedi. Ama usgde de az hareket edince tekrar nst istedi tatlı bir şeyler felan yedim bu sefer şükür nst normal çıktı.
Tekrar cuma günü kontrol var bakalım yine gelişiminde kgsinde iyi bir artış olmazsa muhtemelen haftaya doğum olacak😕

Benm doktorum da arkadasım kasım ayında doğum yaptı ertesi gün çıkarmışlar da acaba her yerde 1 gün mü yaptırıyorlar diye merak ettim

Ben oglumun dogumundada 2 gece kaldim. Belki hastaneden hastaneye degisiyordur ya da hastanin durumuna göre değişiyordur

Selam herkese, bugün Dr kontrolüne gittim suyum azalmıştı Doktorum 10 ağustosa gün verdi yani 6 gün var sadece heyecan bastı şimdiden 🙈😬. O güne kadar su azlığından dolayı bı sıkıntı çıkmaz umarım 🙏 bir de genel anestezi istememe rağmen Dr kabul etmedi spinal yapicaz dedi o an da hafif çapli şok yaşadım kendimi genele hazırlamıştım. Çok fazla heyecanli ve stresli biriyim kendime guvenemiyorum belimde skolyoz da var umarım sağ salim atlatabiliriz kızımla. Sakinleştirici falan yaparlar ins cok korkuyorumm kızlar 🥲
seseryan tarihi tam olarak kacıncı hafta gün oluyor

bebekin agzına annenin memesinin ordan ince boru ile bak ekliyorım ben bunu yapmak için serum borusu aldım ucuna da bişi takıcam mama için
Çok güzel bi sistem bu😍 ben enjektöre çok alıştım sen bunu yap çok rahat edersin
Login • Instagram

bu hazır satılıyor galiba belki ihtiyacınızı karşılar, bu hesabın verdiği bilgiler hoşuma gidiyor ürünleri hakkında bilgim yok ama

X