2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar benim Koku hassasiyeti çok vardı ilk hafta 10gün o azaldı baya göğüslerimin uçları içi çok acırdı o da geçti sadece göğüslerim çok şiş ve midem yanıyor yorulursam belim ağrır normal mi sizin göğüs ağrısı geçtimi

Kızlar benim Koku hassasiyeti çok vardı ilk hafta 10gün o azaldı baya göğüslerimin uçları içi çok acırdı o da geçti sadece göğüslerim çok şiş ve midem yanıyor yorulursam belim ağrır normal mi sizin göğüs ağrısı geçtimi
Benim bütün belirtilerim bu hafta başladı. Koku hassasiyeti, bulantı, geceleri bulantiyla karışık mide yanması.
Göğüs hassasiyeti yok bende ama sağ göğsüm şişti diğerine göre daha büyük oldu

Benim bütün belirtilerim bu hafta başladı. Koku hassasiyeti, bulantı, geceleri bulantiyla karışık mide yanması.
Göğüs hassasiyeti yok bende ama sağ göğsüm şişti diğerine göre daha büyük oldu
Bulantı ve mide yanması gercekten cok korkunc iğrenç bişey bu nedir yaaa üstüne iştahsızlık.😔

Tekrar merhaba kizlar.
5haftalik hamileyim.4+5karindan USG ile kese görüldü.10gun sonra çağırıldım kalp atışı için.Ertesi gün vajinamda ignelenme batma hissettim lavobaya çıktığımda idrarın peşine bir kereliğine mahsus çok açık kahvemsi sıvı akıntı gibi birşey gördüm bir dahada gelmedi..Önceki gün bir tane progestan almıştım şuanda devam ediyorum.Simdide belim ağrıyor.
Daha önceki gebeliklerim de de bu ignelenme batmayi yaşadım ve hep düşükle sonuçlandı trombofiliden dolayı.Simdi coraspirin ve 0,4 oksapar iğne kullanıyorum .
Bugün de bel ağrım var bel çukurunda ağrı var acaba yine dusukmu yapıyorum.Doktorum sadece progestan önerdi.Ne yapmalıyım bilmiyorum.Randevuma 8-9gun var nasıl bekleyeceğim bilmiyorum..Her gebelikte böyle korkuyla yaşıyorum acabalar beynimi kemiriyor.Sanirim.yine düşük yapicam.Gruota lekelenme su olan arkadaşlar vardı?
Bu olurken vajinanız da ignelenme batma veya ağrı hissettiniz mi ?
O gün kendimi yordum çok işte acaba ondan mı dedim ama.cokta iyimser bakmak istemiyorum.Sonucta 3kaybim var.
Benım transferımın başımdan beri sağ kasıgımda karıncalanma var canım ben ordan anlamıştım tuttugunu hala bile duz yatarsam sag kasıgımda karıncalanmalar oluyo bebekte o tarafa yerleşmiş sanırım☺️

Benim de göğüs ağrım geçti şişlik var sadece

Kızlar dun kendı tüp bebek doktoruma gttım benı takıp eden diğer doktor kesınlıkle boş yere kürtaja alcakmış benı 7 haftalıksın diye tutturmuştu kendı doktorum dun için 5+6 sın dedı ve kesen bebek herşey gunune uygun dedı hatta bebegın kalp atımı bıle hafıften başlamış. Doktor secerken cok dikkatlı olun Allah korusun iyi ki uyanık oldum boşuna kürtaj olcaktım

Kızlar dun kendı tüp bebek doktoruma gttım benı takıp eden diğer doktor kesınlıkle boş yere kürtaja alcakmış benı 7 haftalıksın diye tutturmuştu kendı doktorum dun için 5+6 sın dedı ve kesen bebek herşey gunune uygun dedı hatta bebegın kalp atımı bıle hafıften başlamış. Doktor secerken cok dikkatlı olun Allah korusun iyi ki uyanık oldum boşuna kürtaj olcaktım
Canım gerçekten verilmiş sadakan varmış 1 doktorla kalmamak lazım çok sevındım canım senin adına

Canım gerçekten verilmiş sadakan varmış 1 doktorla kalmamak lazım çok sevındım canım senin adına
Hatta doktorum dedı ki kürtaj zaten yapmazdım ilaçla düşürürdük oyle bi durum olsa diğer doktor ilk bana ilaçla düsürelım dedı sonrada kürtaja alalım patolojiye gonderırız dedı belkide rahımede zarar vercek hiç bi zaman anne olamıcaktım🙄zaten canım cok mantıksızdı nasıl bılmez bir doktor haftayı ayarlamayı aklım almıyo bi de üstüne bana (normal bir kadın doğum) dondurulmuş embrıyolarını getır ben transfer yapayım dedı sanki tüp bebek doktoru. Şikayet edecegım doktoru. Tüp bebek doktorum 12. Haftaya kadar takıp edıcek şimdi beni

Herkese merhaba aranızda yeniyim 4+6gunlük hamileyim Rabbim nasip ederde hepimiz kavuşuruz inşallah bebislerimize iki oğlum var 7 ve 5 buçuk yaşlarında Nisan'da 4 aylik bebeğim karnimda ölmüştü o yüzden çok stresliyim bu bebişim sürpriz oldu bize🥰

X