2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende suya karıştırılanı kullandım eczacı da etkili bir ilaç olduğunu söyledi. Doktorum da bir kere kullanacaksın dedi.
onun yanında antibiyotikte verdi işte o kadar sorup etsem de içimden gelmiyor içmek ama mecbur içeceğim
Benim onlarda bi sıkıntı yok canım eritrosit 0-3 olması gerekirken 174 çıkmıştı. Başka bir şey galiba. Bilemedim
idrara karışan kan mıydı o değer tam emin değilim benim 0 dı o.

Kizlar istanbulda olanlar hangi hastanede dogum yapacak? Tabi daha cok erken ama benim dogum yapacagim hastane 12 bin tl falan diyor ortalama hep bu sekil :KK43: cok degil mi ya? Daha uygun fiyatli guzel hastane onerisi olan var mi

Kizlar istanbulda olanlar hangi hastanede dogum yapacak? Tabi daha cok erken ama benim dogum yapacagim hastane 12 bin tl falan diyor ortalama hep bu sekil :KK43: cok degil mi ya? Daha uygun fiyatli guzel hastane onerisi olan var mi

Canim yeni doğan yoğun bakımi olan hastane tercih et. 12bin cok fazla bence.

bende de hiç yanma veya idrar renginde değişiklik yoktu sadece karın ağrısı bazen batma hissettim hamilelikte aile hekimimde idrar testi yapalım dedi. Lökosit 0-4 arası olması gerekirken benim 34 çıktı bir de Epitel değeri 0-5 arası olması gerekirken 12 çıktı. antibiyotiği gerekli gördü yoksa bebeğe zarar verir dedi. Sizin değerler de böyle yüksek mi?
Geçmiş olsun. Bu 34 ve 12 değerleri testin mikroskobi kısmında yazan değer mi? Benim de lökosit 25 yazıyor ama mikroskobi yazan yerde de 4-5 lökosit görüldü yazıyor.

Geçmiş olsun. Bu 34 ve 12 değerleri testin mikroskobi kısmında yazan değer mi? Benim de lökosit 25 yazıyor ama mikroskobi yazan yerde de 4-5 lökosit görüldü yazıyor.
bu ayrımı bilmiyorum sadece yüksek dedi sonuç listesinde de referans aralığından yüksek görünüyordu. detay bilmiyorum ben o kadar.

Ona doktor karar veriyor canım. Reçete yazıyor hastanede taktırıyorsun. Ben ilk transfer günü taktırdım sonra gebelik testi pozitif çıkınca her hafta devam ediyoruz. Klinikler takmıyor. Hastane olması lazım. 1 serum 4 saat sürüyor. Bir cihazla takıyorlar saati o ayarlıyor. O cihazda yoğun bakım servisi olan hastanelerde oluyormuş. Ben acıbademde tedavi oluyorum serumu da orada taktırıyorum. Zaten pandemi olduğu için sadece serum takmayı farklı hastaneler kabul etmedi.
Amerikada orjinali var serumun burdan alsam dondurulmus tedavimde doktora yazip turkiyede yaptirsam belki bir faydasi olur demi Ben Sadece ozelde yaptirabilirim sanirim turkiyede sigortam yok diye devletler beni kabul etmiyormu igne bile vurmamislardi en son gittigimde😐 Insallah ozellerde yaparlar

Günaydın Ağustos anneleri☺️Nasılsınız?
Aranızda gaz problemi yaşayan var mı?
Ben gece 3-4 gibi sancıyla uyandım göğüs kafesimin bitiminde ağrı vardı buna ilaveten ilk defa mide bulantısı yaşadım akşam yemeğinde iştahla yediğim patatesler aklıma gelip durdu .Sanki sağıma dönünce patates soluma dönünce patates vardı ama cidden sanki yatakta patates varmış gibiydi 😅Hatta eşime yatakta patates mi var diye sordum 😂Çok tuhaftı ya 😀Geceleri zaten uyuyamıyordum bide bu gaz illeti çıktı başıma 🤦🏼‍♀️

Amerikada orjinali var serumun burdan alsam dondurulmus tedavimde doktora yazip turkiyede yaptirsam belki bir faydasi olur demi Ben Sadece ozelde yaptirabilirim sanirim turkiyede sigortam yok diye devletler beni kabul etmiyormu igne bile vurmamislardi en son gittigimde😐 Insallah ozellerde yaparlar
Doktorunuzla görüşün sizi yönlendirecektir. Yurtdışından gelen hastaların tedavisi hastane olarak nasıl ilerliyor hiç bilmiyorum.

X