2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende enox 6000 kullanıyordum doktorum hep sezaryen en risksizi demişti. Son haftalarda ben talep edimce normal doğuma göre ayarlayabilir miyiz iğneyi bakalım demişti. Bebeğin gelişime göre karar veriyor buna. Ama benim birden doğum başlayınca sez. alındım bayada riskli oldu benim için gece iğne vurunmuştum çünkü

Ben mecburi genel oldum. Ama iyi ki genel olmuş diyorum suan panik atak ve evhamlı bir insanım bebek hemen ağlamamış mesela müdahale gerekmiş iyi ki görmemişim. Kaldıramazdım o stresi heyecanı . Ayrıca bende genelden sonra bende hiç baş ağrısı fln olmadı iyiydim. Sadece gaz sancısı onu da lavman istedim hallettik.

Canım kanamam varsa önemse. Nişan gibi mi yoksa pembe kan mı ?
Gözün aydın canım minikte iyidir umarım sanırım bende riske atmayıp 38 de sezeryan olacağım

Joie excursion change mi yoyko 8 in 1 mi ya da başka tavsiyeniz var mı? (Park beşik)

Stokları tükenmiş durumda bulduğum yerlerde de acayip yüksek fiyat girmişler. Evet hala beşik almadım
Ben kraft calipso prime aldim.donenceli ve yatak hediyeliydi pamuk yatak hic fenada cikmadi. kullaniyoruz suan 😍 koku ilk kurdugumda yeni kumas kokusu vardi havalandirinca biseyi kalmadi.15.gundur kullaniyorum.kumasi guzel pamuklu oyle hisir hisir parasut kumaslardan degil.ilk bebegimdede kraft kalipso elite kullanmistim zaten.tercih sebebim Alt kata indiginde giris kapisi yanda ayakucunda degil.o rahat oluyordu.bebegi uyuyunca yandan koyabiliyosun.

Canım korkutmak ve telaşlandırmak istemem ama bende cumartesi peçeteye gelen 1-2 damla kan şikayetiyle erkenden gittim ve doğuma alındım. Bebek hareketlerin nasıl, karında sertleşmen ağrın var mı ? İhmal etme ii takip bebeği ve kendini
Karnimda sertlesme hissetmiyorum bebek de hareket ediyor şimdilik ağrı falan da yok nst normal cikti. Peki senin Dr kan geldiği için mi doğuma aldı yoksa başka kontroller de yapıp doğumun başladığına mi karar verdi ?

Benimde döküntülerim var kolestaz şüphesi olduğu için bakılıyor. Karaciğer değerleri. Kolestazda 40 lı haftalara kadar beklemiyorlar doğumu
Allahim sen koru ya herseyi sirasiyla atlatik inşallah oyle birsey yoktur bende hormonlar fln mi diye aklima geldi boyle birsey de ilk defa duydum insallah oyle birsey degildir

Bende yok görünürde sadece kaşıntı var ve şu an arttı😬 duşa girdim ara ara kolonya sürüyorum rahatlatır mı diye ama yok
Bende hormonlardan mi diye dusunuyordum yedigim birsey mi dokundu simdi korktum kolestaz denen sey olmasin diye meil yazdim hemen doktora :KK43: korku basti zaten buralara kadar zorla geldik insallah korkulacak birsey yoktur saga salim kavusalim yavrularimiza

Bende hormonlardan mi diye dusunuyordum yedigim birsey mi dokundu simdi korktum kolestaz denen sey olmasin diye meil yazdim hemen doktora :KK43: korku basti zaten buralara kadar zorla geldik insallah korkulacak birsey yoktur saga salim kavusalim yavrularimiza
Bende yarın doktorumla görüşecem bakalım neler diyecekler

İnşallah🤲🏻 Doktora gidecek misin yarın bunla ilgili
Meil yazdim insallah sabah arar yer varsa cagrir zaten olmadi termin yapcak burda malesef hic kolay olmuyor boyle seyler cok zor ama gidecegim ikidir agrim oluyor hastalaniyorum doktorum izinde diye hastaneye acile gidiyorum bu hastaligi da duyunca simdi daha da korku basti yarin icin yer yoksa tum doktorlari ararim artik nerde yer varsa oraya gidecegim 😞 acayip korku basti

Meil yazdim insallah sabah arar yer varsa cagrir zaten olmadi termin yapcak burda malesef hic kolay olmuyor boyle seyler cok zor ama gidecegim ikidir agrim oluyor hastalaniyorum doktorum izinde diye hastaneye acile gidiyorum bu hastaligi da duyunca simdi daha da korku basti yarin icin yer yoksa tum doktorlari ararim artik nerde yer varsa oraya gidecegim 😞 acayip korku basti
Telaşlanma bu kadar ya ikimizde de aynı belirtiler var Allah’ın izniyle bunun da çaresi vardır canım 🤲🏻

Gözün aydın canım minikte iyidir umarım sanırım bende riske atmayıp 38 de sezeryan olacağım
Teşekkür ederim canım, biraz sıvı yutmuş bebek o yüzden küvözde beslenmesini güçlendiriyolar 4-5 güne alacağız inşallah genel durumu iyi🤲🏻🙏
Karnimda sertlesme hissetmiyorum bebek de hareket ediyor şimdilik ağrı falan da yok nst normal cikti. Peki senin Dr kan geldiği için mi doğuma aldı yoksa başka kontroller de yapıp doğumun başladığına mi karar verdi ?
Benim gece ağrım başlamıştı belim özellikle sonra da adet sancısı gibi ağrı. Duşa girmiştim rahatlarım diye sonra 2-3 damla kan geldi. Hastaneye gittim nst çekildi doktoru aradık nst normal cıktı sancı cıkmadı ilginç şekilde ağrımda azalmıştı. Ama doktor bekletti muayene etti alttan kanama deyince, doğum başlamış eve bile gönderemem kanama var dedi hemen sez aldı. Bugün doktorum iyi ki aldık bebeği gelmişsin hemen ya kordon sıkıştırdı ya da eşten ayrılmaya başlamıştı kanama işaret oldu dedi. Yani kanaman 1-2 damlada olsa gelirse yine mutlaka git bekleme.İnşallah sağlıklıca alırsın kucağına🤲🏻

Telaşlanma bu kadar ya ikimizde de aynı belirtiler var Allah’ın izniyle bunun da çaresi vardır canım 🤲🏻
İnşallah vardir internette araştirdim kotu sonuclar yaziyor okadar cok dayandik sonuna geldik :KK43: insalah saga salimde kucagimiza alalim yarn doktorunla konustuktan sonra bana da yazarmisin ne dedi ne oldu diye

X