2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugun yaptırdım doktorum kolestszdan suphelendi.. test 4 gün sonraya cikar o arada riske atmatal dedi.. hastaneye tattim sabah sezeryan olacagim

Evet diyebiliyorlar. Benim ilk gittiğim doktor her türlü durumda doğuma kendi giriyordu. Ama şu an gittiğimde eğer doğum mesai saati dışında olacak olursa nöbetçi doktor kimse o giriyor.
E ben ne anladım o zaman özele gitmekten devlet hastanesinden ne farkı var doğuma rastgele bir doktor girecekse eğer yarın soracağım inşallah mesai saati dışında nöbetçi girecek demez bana yoksa doğumuma bir hafta kala doktor değiştirtecek bana

Kendi takibini yaptıkları hastaların doğumlarına geliyorlar saat kaç olursa olsun veya gün. Ama ekstra gelme ücreti ekleyen oluyormuş hastanelerde. Ben özel kliniğe gidiyorum her an doğuma gidiyor gece 2-3 sabahın 5i 6sı gibi ve ekstra istemiyormuş

Bugun yaptırdım doktorum kolestszdan suphelendi.. test 4 gün sonraya cikar o arada riske atmatal dedi.. hastaneye tattim sabah sezeryan olacagim
Bebeğe zarar veriyormuymuş ki biliyordum öyle bir hastalık olduğunu ama ayrıntılı bilgim yoktu. Zamanında farkettiniz hiç korkmayın bişey olmaz allahın izniyle

Benim kizda günduz uyuyor gece halay çskiyoruz koridorda

Sezeryan olan ve olmayi dusunen hanimlar hangi anesteziyi sectiniz.. cok endiseliyim.. korkuyorum.. dua edin benim icin ne olur.. karar veremiyorum
Genel anestezi olucam ben. Spinal korkutuyor beni. Bebeğine odaklan , her şey çok güzel olacak
Kolestaz şüphesi şikayetlerin sadece kaşıntı mıydı ?

Sezeryan olan ve olmayi dusunen hanimlar hangi anesteziyi sectiniz.. cok endiseliyim.. korkuyorum.. dua edin benim icin ne olur.. karar veremiyorum
Ben genel anestezi düşünüyorum spinalden korkuyorum açıkçası çok heyecanlanirim stres yaparım tansiyonum oynar kesin. Sizin için de hakkınızda hayırlısı olur inşallah

Doktora kanama diye gittim Dr bişey bulamadi. Benim suyum sınıra dayanmış malesef. Sınır 50 ml miş benim 65 ml civarı dedi Dr. Kendi doktorum izindeydi başka Dr a gittim onda 10 gün kontrol süresi bitmeden kendi doktoruma da gözükemedim 2-3 gün içinde kendi doktorumun bakmasi gerektiğini söyledi diğer Dr. olacak iş değil ya iyice sinir stres oldum. Suyu bu kadar azalan var mi 2-3 güne suyu bitmez umarım çok korkuyorum

Canım ben genel anestezi isteyeceğim, doktorumla henüz görüşmedim ama tercihim o yönde. Uyuyup uyanayım bitmiş olsun istiyorum. Ama bebegin doğum anını kaçıracağım işte, insan hayatında kaç kere yaşar ki bu anı.

Hangisi daha az risksiz acaba.. arastirdiniz mi.. ben ilkini epidural olmustum ama bunda çok kararsizim..

Joie excursion change mi yoyko 8 in 1 mi ya da başka tavsiyeniz var mı? (Park beşik)

Stokları tükenmiş durumda bulduğum yerlerde de acayip yüksek fiyat girmişler. Evet hala beşik almadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…