2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimki doğum kanalına bile girmemiş. Suni sancı bi işe yaramaz dedi. Sezeryan günü verdi 10 gün daha bekleyeceğiz

benim de yazmıyor canım.
170 i aramadım bende ama ik almana gerk yok dedi hastane sekreteride aynısını dedi.
10 gün eksik olmasını anlamadım ?
37 de rapor başlama gününden sonra 16 hafta raporluyuz diyr biliyorum dogum yapsak da yapmasakta.
hayırlısı olsun valla bu sıcakta sırf onun için tekrar hastaneye gidemicem zaten sekreter almanıza gerek yok dedi. sanırsam dogum ile birlikte girilecek diger bilgiler hiç anlamadım

Mrb arkadaşlar aranizda 37. Haftada dogum yapacak olan.varmi yada doktor bisey dedimi
Merhaba.
Birebir aynı durumdayız. Preeklampsi riski ve 3. sezeryan. 32 hafta gibi kontrolde demislerdi sizi muhtemelen 37 de alırız diye, yarin tam 36+0 da randevum var bakalım ne diyecekler. Ikinci sezeryanı da 37+1de yapmışlardı aynı durumlardan dolayı

Ben o tarihi Google üzerinden hesaplayıcı vardı oradan hesapladım canım ama artık doğumdan sonra görücez dönüş tarihimiz ne.
Zaten son çalışma 37.hafta dahası yok ama o gün ve doğum tarihi arası tekrar neden rapor alınsın iyice kafamızı çorba ettiler.
Neyse artık gerçekten bu sıcakta bende ugrasamicam

Kızlar merhaba bugün 37+2 deyim bı anda kalp atisim hızlandı büyük tuvaletim geldi sonrasında peceteye sildigimde kırmızı renkte kan geldi ve yarım cm civarı pıhtı şeklinde kan vardı. Çamaşırıma bişey gelmedi normalde yarın kontrolüm vardı ama şimdi hastaneye geldim nst ye gircem. Nişan olsa kırmızı renk olur mu ki bı de ufak pıhtı telaslandim biraz ama bebek hareket ediyor şuan ara ara saniyelik sancı oluyor kasıklarımda

Uzun süredir uğraşıyorum. 20li haftalarda başlamıştı. kurban bayramından önce karnım felaketti. Her yer kıpkırmızı olmuştu. Havalar biraz serinleyince geçti. Hiç birşey kalmamıştı. Şimdi havalar ısınmaya başladı iki gündür tekrar başladı. Kollarım, bacaklarım falan. Bir de ben hastaneye gidince oluyor. O gün kesin döküntü oluyor. Ne olur olmaz kolestaz için de test ver istersen. Özellikle kan sulandırıcı iğne kullanıyorsan bi baktır karaciğer enzimlerine.

Kan sulandiricinin nasıl bi etkisi oluyor ki

Arkadaş resmen psikolojik sınama bu topik. Haftası bizden geride olanlar çayır çutur doğuruyor biz hala beklemedeyiz. Taze annişler nedir bu işin formülü bizede söyleyin yeav
Canim her canlinin biyolojik saati farklidir.nasil herkes ayni yasta olmuyorsa dogmuyorda.butun bebekler icerden cikacak birkac gun once veya sonra.

Canim her canlinin biyolojik saati farklidir.nasil herkes ayni yasta olmuyorsa dogmuyorda.butun bebekler icerden cikacak birkac gun once veya sonra.
Biliyorum tatlım takılmak benimkisi ama valla imrenmiyorda değilim rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin mis kokulularını darısıda bizlerin başına inşallah

Kuzenim marmaris hisarönünde evlerinin dibine kadar gelmiş yangın günlerdir uyumadan bekliyorlar evlerini Rabbim yardim etsin herkese

Kızlar merhaba bugün kontrolüm vardı bebek 3800 olmuş, kanala girmemiş yukarıda iki gündür sırtım belim dayanılmaz ağrıyordu. Bugün de böyle bi gerginlik huzursuzluk ile uyandım. Çatı muayene oldum doktor kendini çok kastın böyle nası doğurcan bilmem ne dedi. Sinirimi bozdu son haftadayiz insan bi güler yüz gösterir zaten onun paniği var.

her neyse çatın biraz dar vs dedi, sezeryan önerdi hem bu sebepten hem de güya çok kasıyomuşum. Bebek doğum kanalında değil ama benim düzenli sancım çıktı, hissetmediğim için eve yolladı. 5 dkda bir 30-40 bandındaydı. Sanırım sezeryan olacagim perşembe tekrar çagirdi bakılacak. Şu an hala ağrım var mesela gecmiyo ama belimde sancı gibi değil baskı olarak hissediyorum sadece sırtımda kaburgalarımda. Birden korku panik geldi hazir değildim galiba sanırım bu hafta doğum olacak gibi duruyor korkuyorum

Canım yaa korkma ,aslinda bende de korku var ama kendimi sakinlestirmeye calisiyorum zihnimde. Eşimle bebegimize kavusacagimizi hayal ediyorum. Ve herkes doguruyor ben neden yapamayim diyorum. Orda bir saglik ekibi var asla bize ve bebegimize birsey olmasina izin vermezler Biraz doktorun tutumu seni korkuya sevk etmiş ama takma ,basından beri güvendigin bir doktorsa sezeryan dediyse oyle uygun görmüstür. Valla netlik bile cok guzel aslinda Beni de tarihin dogum şeklinin belli olmamasi geriyor mesela.

C
Canım valla normal doğum destekçisi bir doktor normalde, ama kanala hiç girmedipini ben de hissedebiliorum bebeğin. Benim de ne tarih belli, ne doğum şekli sanırım neyle karşılaşacağimizi bilememek daha çok geriyor bizi sadece bir garip sancı. 9 aydir hamileyiz hiç bitmyecekmiş gibi geliyodu birden gerçekler ile yüzleşmek garip oldu hem deli gibi görmel istiyorum hem korkuyorum sanırım herkesin yaşadığı şeyler. Sindirmek gerekiyor ben kafamda heip bir an sancım gelecek ben gidecem o hengamede doğuracağim kafası vardı hayallerim suya düştü Hepimizin hakkında hayirlisi olsun çok özel zamanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…