2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kimyon çayı içiyor musun? Doğumdan sonra yemeklerin bir numaralı baharatı kimyon olacak artık.

Ayy bi ara ben böyleydim 1 aydan fazla sürdü allah kolaylık versin çok sıkıntı oluyor
Fizik tedaviye yönlendirsem bile elinde etkili kullanabileceği bi silah yok sıcak uygulaması parol ve megnezyum önerdi. 37 üstü çözemezsek doğum dicez dedi. Ağrı gerçekten tüketiyor beni alışkın değilim böyle elimin kolumun bağlanıp oturmaya. Normal doğumda beni zorlar mı şimdi de ondan korkmaya başladım.

Cok gecmis olsun hemen git canim insallah kötü bisey yoktur,,salgin hastaliklar cogaldi yine malesef tedbiri elden birakmayalim
Sağol cnm şimdi geldim hastaneden orda da ateşim normal çıktı yeni aldigim termometre guzel degil galiba bir de en guzel markayi aldim Paracetamol yazdi eve gonderdi bol bol sivi tuketmemi soyledi baska yapabilecek birseyleri yok

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum kesinlikle ayva çekirdeği. Bir de hametan krem kullanabilirsin. Ayrıca gümüş kalkan çok etkili olduğu söyleniyor ama ne kadar doğru bilmiyorum hiç kullanmadım.
Ayva çekirdeği ben de işe yaramamisti hametan çabuk iyilestiriyor ama onuda silmek gerekiyor bebeği emzirmeden önce bu sıralar sarılık olmasın diye sık emzirdigim için onu kullanamıyorum ben..

Ben olsam keşke iki gün gecikti de temmuz annelerinden transfer oluyorum buraya
Inşallah hayırlısıyla doğumun gerçekleşir canım bekleyen bütün anneler bebeklerini sağlıcakla kucağına alır❤ bol bol basamak in çık sıcak duşta sancı getiriyor diyorlar

Sağol cnm şimdi geldim hastaneden orda da ateşim normal çıktı yeni aldigim termometre guzel degil galiba bir de en guzel markayi aldim Paracetamol yazdi eve gonderdi bol bol sivi tuketmemi soyledi baska yapabilecek birseyleri yok
Gecmis olsun canim usuttun mu acaba neden oyle oldu test tahlil falan yaptilar mi hic

Acı mercimek corbasi ic canim. Bende usutmustum. Hicbir ilac almadan aci corbayla iyi oldum. Limon da sık corbana.

Magnezyum kullanıyordum pek işe yaramıyordu. İki doktora sordum kilo aldın bebek büyüdü normal dediler. Sonra geçti kendiliğinden ama ara ara yokluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…