2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynisini yasiyorum takma kafana. 2 haftafir bende öyle dogum felands yok acilmada yok
Benim daha evvel olmamıştı ama her kadının gebeliği farklı belki de başka bişeydir yarın ntsye gircem bakalım ne çıkacak. Sıkıntılı bişiy değilse içim rahat olur zaten.

Benim daha evvel olmamıştı ama her kadının gebeliği farklı belki de başka bişeydir yarın ntsye gircem bakalım ne çıkacak. Sıkıntılı bişiy değilse içim rahat olur zaten.
Yok yok ne skntli bisey olsun kiz. Söylediklerinin hepsini kendm yasiyorum sali nst ye girdim ultrasyon felan.herse yolunda eedi doktor. Senddde öyle olacak.eminim güven bana rahat ol.

Evet olmuştu regl sancısı gibi ağrı, bel ve pelvik ağrısı hatta bacaklarıma bile vuruyordu 2 gün sürdü sonra bıcak gibi kesildi ogün bugündür hiçbirşeyim yok sanki 25-30 haftalık hamile gibiyim

Canımmm çok teşekkür ederim iyiyim heyecanım yok gibi ama son günler hiç geçmedi bugün akşam son süt artırıcı kompostom kaldı onu yapıcaz yatışım yarın sabah 7.30 da yapılacak inşallah 9 gibi alırız dedi doktor doğuma Buradan paylaşırım detayları inşallah ilk vakit bulduğumda Senin de doğumun yakın diğer arkadaşlara tarifi paylaşayım bunu yapıcaz inşallah birazdan İnsan kendinde çok bi şey hissedemiyor ama artık kucağımıza almayalım mı içimizde besledik büyüttük artık dışarı vakti Eğer çok heyecanlanıyorsan eşin senden daha heyecanlıysa heyecanın diniyor biraz benim öyle oldu Eşim duramıyor yerinde ve mantıklı davranış gösteremiyor elinde telefon var telefonunu arıyor öyle bi pratisyenken bir kadını doğurtmak zorunda kalmış bi kere açılması varmış merkeze yetişmeyecekmiş ama sakin olamıyor Balonları hastaneye almıyorlarmış biz de evde yapalım dedik Allah hepimize sağlıkla gitmeyi gelmeyi nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 1ABE4401-7696-4EB5-9EF7-8DED55F41F4F.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 119
  • BC783E72-71AB-44C4-86F7-2FCF5DC8950F.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 119
  • 00378DB6-D062-4C9C-B0B5-5033E7D64F08.jpeg
    147,3 KB · Görüntüleme: 113
  • D74AA4F1-47CC-4A3D-A47F-6C4972236E90.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 117
Canım gittin mi doktora ? Gün verdi mi ?
verdi canım gittim . 13 agustos dedi . 12 sinde covid testi olacak.
haftaya da kontrol var ama farklı bisey olursa degişebilir tarihi.
fakat ben 12 agustos olmasını istiyorum sanki hafta sonuna kalırsa cıkarmazlarsa hastaneden diye?
ameliyat zamanını bilmiyorum doktorun bir daha gittigimde soracagım . asistanlara muayene oldum onlar doktora sordu bu sefer.

sen ne yaptın ?

Yok yok ne skntli bisey olsun kiz. Söylediklerinin hepsini kendm yasiyorum sali nst ye girdim ultrasyon felan.herse yolunda eedi doktor. Senddde öyle olacak.eminim güven bana rahat ol.
Ay doğurayım ya doğum başlasın inş yarın doğuma alırlar valla bişiler olsun diye bakıyom ben

Ya İyi ki varsınız çok güzel geçirdik şu süreci birlikte İnşallah güzel haberleri vericem yarın senin de çok az kaldı son birkaç gün hariç zamanın nasıl geçtiğini anlamadım çok çabuk geçecek sonra birlikte biyütücez inşallah bebelerimizi

Yaa
yaa çok güzelleeer Valla benim eşimde heyecandan ne yapacağını şaşırdı bence benden daha çok doğum yapcakmış gibi kitap aldı çocuğa bir sürü kitap okuyo o da tekme atıyo böyle bir ilişki içindeler bende deniyim tarifi teşekkür ederiz :)

İnşallah pozitif doğum mesajını yarın okucaz

Hayırlısı olsun sağ salim kucağımıza almak nasip olsun inşaAllah haftan iyi bence endişelenme hiç

Aynı durumdayım canım benim de bugün kontrolum vardı doktorum egzersiz önerdi. Peki Magnezyum kullanıyormusun hala?

can 'ın annesi minnoş anne :)
hersey o kadar güzel gözüküyor ki rabbim yarın cok güzel sekilde bebegini kucagına almayı nasip etsin senden hep güzel seyler okudum duydum. soru sordugumda vakit ayırıp cevap vermiştin ne büyük yardımın oldu
burda hepimiz bu günleri bekledik bende dogum tarihini duyunca agladım bugün arabada:)

tam kaç hafta kaç günde alıyor sezeryana ?

2- 3 haftadır benim de bazen günde 15 kere oluyodur çok nadir bulantım da olduğu oluyor bugün doktora sordum bi tarafta toplanıp şişiyor diye sırtıdır o dedi ama bariz baskı da var anlamadım valla bende henüz bi açılma da yok

Çok teşekkür ederiz teyzesiii Eşin daha şimdiden heyecanlıysa günü geldiğinde sen onu bir gör sen ondan daha itidalli olursun emin ol umarım güzelce bakarız bebelerimize çünkü şu an doğumdan hiç korkum yok nasılsa ben mi yapıcam doğumu doktorlar hemşireler yapıcak diyorum ben nasıl bakıcam diye korkuyorum umarım her şey yolunda gider paylaşıcam inşallah burdan da

Bebeğimmmm Canımızın güzeller güzeli annesi vakit geldiii oğluşumuzu kucağına alcaksın artık oleyyy ben de en az senin kadar heyecanlıyım balonlar ne güzel olmuş öyle herşeyi dört dörtlük Canın nasıl şanslı bir bebiş Yarın güzel haberlerini bekliyoruz okuyup üflüyorum ben çok güzel geçcek doğumun seviyorum seni güzel kuzum

Ya şu an çok duygusalım hakkınızı helal edin hepiniz inşallah amin canım benim ben de senin ne kadar güçlü bi anne olduğuna şahit oldum rabbim sana da sağlıkla oğluna kavuşmayı nasip etsin inşallah ben doğurucam sonra hepinizin hikayelerini okuyucam burda inşallah hep birlikte sağlıkla alalım inşallah burda büyütmek de nasip olsun hepimize inşallah

Ya birbirimizin ne kahrını çektik ne çektik yaaa işte gerçek kızkardeşlik sonra bir de büyütücez annesi balonlar kardeşimin eseri hayata minicik bir koli bandıyla tutunuyor şimdilik yeri orası ama bir rüzgara bakıyor uçması dur bakalım yarına kalmaz bile belki Aren de bizi çok bekletmeden gelsin artık bebek bakımı konuşalım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…