2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben suyu fazla tuketemiyorum ama meyveyi hep çok yiyorum.Doktorum her defasında suyun çok iyi diyor.Sanirim meyve işe yariyor.
Kesinlikle katılıyorum gebeliğimin başından beri hiç 1.5 litreyi geçemedim su içerken ama hiç yemediğim kadar meyve yedim ve suyumuz için hep iyi dedi doktorlar
Tabi tercih meselesi ben kullandim memnun kaldim sizde fikir sordunuz bende paylasmak istedim.
Yok canım ben de bundan alacağım daha iyi bir alternatif yok şu an zaten teşekkür ederim tavsiyen için de

Hayırlısı olsun sağ salim kucağımıza almak nasip olsun inşaAllah haftan iyi bence endişelenme hiç
Allah razı olsun. cümlemize amin. bir şey daha farkettim birde böyle koyu sarı bi akıntım oldu salya sümük gibi nişan mıydı emin değilim

tam kaç hafta kaç günde alıyor sezeryana ?
Tam 38+6 oluyorum canım yarın, bazı doktorlar 39 u da bekliyorlar belki doğrusu odur ama 3 kiloyu geçti diye düşünüyoruz ultrasona göre ciğerler geliştiyse emme refleksi de varsa artık dışarda da büyüyebilir ama her doktorun tercihi farklı olabilir canım

Benim iki üç gündür aralıksız olmaya başladı yatarken yürürken otururken hep oluyor aynı zamanda kasılmamda var ve sanırım nişanımda geldi. Takipteyim eğer tuhaf bi durum olursa doğru hastaneye zaten.

Yaa yerim seniDaha yeni başlıyoruz minnoşum esas maraton bundan sonra başlıyorrr çok güzel geçirdik şu süreci birlikte öyle çabuk geçti ki bundan sonra çok daha güzel günlerimiz olcak hepbirlikte inşallah Aren daha gelmez bence yarın doğumda sen de bize dua et nolur

Canım keyifli bir doğum olsun inşallah hiç merak etme çok da güzel büyüteceksin. Can’a güzel ailesiyle mutlu sağlıklı bol huzurlu bir ömür diliyorum

canım benimde olursa tam 39 olacak :) 1 gün cok bişi fark etmez bence senin de 39 olmuş sayılır.
herkes 39 u beklemeden kasıt 39+7 i kast ediyor heralde ben 39+0 diye biliyorum bekleme işini.
saglıkla kucagımıza alalım da kimsenin bebegi küvözde kalmasın , sarılık olmasın . dogar dogmaz saglıcakla aglasın :)

Ben suyu fazla tuketemiyorum ama meyveyi hep çok yiyorum.Doktorum her defasında suyun çok iyi diyor.Sanirim meyve işe yariyor.
Benim bağırsak enfeksiyonundan dolayı azalmıştı şimdi yok ama sonradan arttırmak zor oluyor sanırım. Meyve de yiyorum, hergun 1 muz mutlaka, onun dışında şeftali elma yemeğe çalışıyorum hergun olmasa da. Sen farklı meyveler mi yiyorsun canım?

İyi hadi önünü görmüş oldun Sağlıkla gelsin inşallah tahlillerin de haftaya yapılır herhalde. Bugün yapmadılar di mi ? Benim kontrolüm yarın. Bakalım gün verecek mi benimki. Kızım çok hareketli. Geceleri uyumuyor beni de uyutmuyor. Gündüzleri de hareketsiz kaldığı süre çok az. Doğunca da böyle olacaksa ben yandım Bugün kaburgalarımı sıkıştırdı tüm vücudum ağrıyor gibi. Çok yormaya başladı beni hamilelik

Her şey çok güzel görünüyor inşallah sağlıkla da kucağına alacaksın prensini

Merhaba 34. Hafta şiddetli sancılarım olunca elle muayene etti doktorum 1cm açılma var dedi tam çatı muayenesi yapmadım sadece açılmaya baktım dedi.
Hafta kontrolüm var inş benimde başlamıştır açılmam 38. hafta olucak meryem ana otu deneyin bide çok okudum

Her şeyin çok güzel olmuş, bayram havası gibi olmuş ev ne güzel ağız tadıyla keyfini çıkar inşallah canım. Benimde haftaya belli olucak bakalım güzel haberleri paylaşalım kuzumm bekliyoruz yarın

Evettt ben de çok duydum onu denemedim bir de onu deneyeyim teşekkür ederim benim açılan 1cmde bence kapandı inşallah gönlünüzce olur

Ne güzel hazırlık yapmışsııın herşey çook güzel olmuş sağlıkla kavuşun insallahbizi haberdar edersin

Canım dualarım seninle ve yakisiklinin mis kokusunu koklamana az kaldı. Acısız agrisiz sancısız doğum nasip olsun inşallah. Bu gece yapabilirsen bolca uyu dinlen .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…