2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynisini yasiyorum🤣🤣🤣😬 takma kafana. 2 haftafir bende öyle dogum felands yok acilmada yok
Benim daha evvel olmamıştı ama her kadının gebeliği farklı belki de başka bişeydir yarın ntsye gircem bakalım ne çıkacak. Sıkıntılı bişiy değilse içim rahat olur zaten.

Benim daha evvel olmamıştı ama her kadının gebeliği farklı belki de başka bişeydir yarın ntsye gircem bakalım ne çıkacak. Sıkıntılı bişiy değilse içim rahat olur zaten.
Yok yok ne skntli bisey olsun kiz. Söylediklerinin hepsini kendm yasiyorum sali nst ye girdim ultrasyon felan.herse yolunda eedi doktor. Senddde öyle olacak.eminim güven bana rahat ol.

Pelvik ağrında oluyo muydu açılma olduğunda canım? Bana da 1 cm açılma var dedi doktorum ama bende senin gibi 40 lara kadar beklicem diye endişe ediyorum 😅 benim bugün kemiğimde acayip bi ağrı var yürümek zorlaşıyo. Doktorum rahim ağzında yumuşak demişti çatı muayenesinde. Acaba yaklaştı mı yoksa açılma olanlarda oluyo mu merak ettim
Evet olmuştu regl sancısı gibi ağrı, bel ve pelvik ağrısı hatta bacaklarıma bile vuruyordu 2 gün sürdü sonra bıcak gibi kesildi ogün bugündür hiçbirşeyim yok sanki 25-30 haftalık hamile gibiyim 😂😂😂

archerwoman archerwoman nasılsın? Heyecanlı mısın yarın doğum vardı senin . Bu akşamdan mı yatışın yapılıcak hiç sesin çıkmıyo haberdar et bizi inşaallah kolaylıkla acısız ağrısız sağlıklı bir şekilde kavuşursun bebişe . Ben başkalarının doğumuna bile çok heyecanlanıyorum kendimde napıcam bilmiyorum ya 🥺
Canımmm ❤️❤️🙈🙈çok teşekkür ederim iyiyim heyecanım yok gibi ama son günler hiç geçmedi bugün akşam son süt artırıcı kompostom kaldı onu yapıcaz 😍 yatışım yarın sabah 7.30 da yapılacak inşallah 9 gibi alırız dedi doktor doğuma 🙏🏻 Buradan paylaşırım detayları inşallah ilk vakit bulduğumda 🙏🏻Senin de doğumun yakın diğer arkadaşlara tarifi paylaşayım bunu yapıcaz inşallah birazdan 🙏🏻 İnsan kendinde çok bi şey hissedemiyor ama artık kucağımıza almayalım mı içimizde besledik büyüttük artık dışarı vakti 🙈 Eğer çok heyecanlanıyorsan eşin senden daha heyecanlıysa heyecanın diniyor biraz benim öyle oldu 🙈Eşim duramıyor yerinde ve mantıklı davranış gösteremiyor elinde telefon var telefonunu arıyor öyle bi 😬 pratisyenken bir kadını doğurtmak zorunda kalmış bi kere açılması varmış merkeze yetişmeyecekmiş ama sakin olamıyor 😬😂😂😂Balonları hastaneye almıyorlarmış biz de evde yapalım dedik 🙂 Allah hepimize sağlıkla gitmeyi gelmeyi nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 1ABE4401-7696-4EB5-9EF7-8DED55F41F4F.jpeg
    1ABE4401-7696-4EB5-9EF7-8DED55F41F4F.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 119
  • BC783E72-71AB-44C4-86F7-2FCF5DC8950F.jpeg
    BC783E72-71AB-44C4-86F7-2FCF5DC8950F.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 119
  • 00378DB6-D062-4C9C-B0B5-5033E7D64F08.jpeg
    00378DB6-D062-4C9C-B0B5-5033E7D64F08.jpeg
    147,3 KB · Görüntüleme: 113
  • D74AA4F1-47CC-4A3D-A47F-6C4972236E90.jpeg
    D74AA4F1-47CC-4A3D-A47F-6C4972236E90.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 117
Canım gittin mi doktora ? Gün verdi mi ?
verdi canım gittim . 13 agustos dedi . 12 sinde covid testi olacak.
haftaya da kontrol var ama farklı bisey olursa degişebilir tarihi.
fakat ben 12 agustos olmasını istiyorum sanki hafta sonuna kalırsa cıkarmazlarsa hastaneden diye?
ameliyat zamanını bilmiyorum doktorun bir daha gittigimde soracagım . asistanlara muayene oldum onlar doktora sordu bu sefer.

sen ne yaptın ?

Yok yok ne skntli bisey olsun kiz. Söylediklerinin hepsini kendm yasiyorum sali nst ye girdim ultrasyon felan.herse yolunda eedi doktor. Senddde öyle olacak.eminim güven bana rahat ol.
Ay doğurayım ya doğum başlasın 😄 inş yarın doğuma alırlar valla bişiler olsun diye bakıyom ben 😄

archerwoman archerwoman evet canım benimde aklıma geldin az önce. Bende burda arkadaşlar doğum yaptıkça duygulanıyorum, heycanlanıyorum🤧 Güzel haberlerini bekliyoruz canımm dularımız seninle sağlıklıca çabucak atlat inşallah🙏🏻Bizi de haderdar et🌸💖
Ya ❤️❤️❤️❤️İyi ki varsınız çok güzel geçirdik şu süreci birlikte ❤️İnşallah güzel haberleri vericem yarın senin de çok az kaldı son birkaç gün hariç zamanın nasıl geçtiğini anlamadım çok çabuk geçecek 😍😍😍sonra birlikte biyütücez inşallah bebelerimizi 🙈🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canımmm ❤️❤️🙈🙈çok teşekkür ederim iyiyim heyecanım yok gibi ama son günler hiç geçmedi bugün akşam son süt artırıcı kompostom kaldı onu yapıcaz 😍 yatışım yarın sabah 7.30 da yapılacak inşallah 9 gibi alırız dedi doktor doğuma 🙏🏻 Buradan paylaşırım detayları inşallah ilk vakit bulduğumda 🙏🏻Senin de doğumun yakın diğer arkadaşlara tarifi paylaşayım bunu yapıcaz inşallah birazdan 🙏🏻 İnsan kendinde çok bi şey hissedemiyor ama artık kucağımıza almayalım mı içimizde besledik büyüttük artık dışarı vakti 🙈 Eğer çok heyecanlanıyorsan eşin senden daha heyecanlıysa heyecanın diniyor biraz benim öyle oldu 🙈Eşim duramıyor yerinde ve mantıklı davranış gösteremiyor elinde telefon var telefonunu arıyor öyle bi 😬 pratisyenken bir kadını doğurtmak zorunda kalmış bi kere açılması varmış merkeze yetişmeyecekmiş ama sakin olamıyor 😬😂😂😂Balonları hastaneye almıyorlarmış biz de evde yapalım dedik 🙂 Allah hepimize sağlıkla gitmeyi gelmeyi nasip etsin inşallah
Yaa
yaa çok güzelleeer 😍 Valla benim eşimde heyecandan ne yapacağını şaşırdı bence benden daha çok doğum yapcakmış gibi 😃kitap aldı çocuğa bir sürü kitap okuyo o da tekme atıyo böyle bir ilişki içindeler 😃 bende deniyim tarifi teşekkür ederiz :)

İnşallah pozitif doğum mesajını yarın okucaz 🙏🏼

Valla benim daha evvel olmazdı. 38. haftam bitmek üzere son bir iki gündür olmaya başladı bu toplanmalar. karnım taş gibi sert hep. çok sıklaştı aynı zamanda ağrıda oluyor kasılma hissediyorum ama kimisi banada oluyor takma boşver diyor bilemedim. yarın ntsye gircem bakalım nolacak.
Hayırlısı olsun sağ salim kucağımıza almak nasip olsun inşaAllah 🤲 haftan iyi bence endişelenme hiç 😊

Kizlar bugun dr kontrolum vardi, bebisin rahati yerinde gununu bekliyo sanirim, 38+0iz bugun. Rahim agzi kalinligi 2cm hala kapali acilma yok, dr bolbol yuruyus ve squat yap dedi. Yurumek bu sicaklarda cok zor ama squat yapiyorum. Sizde durumlar nedir acilmasi olan ya da hala rahim agzi kapali olanlarda durum nedir, doktorunuz ne öneriyor? normal dogum yapmak istiyorum ama ins bebis gelir kendi kendine
Aynı durumdayım canım benim de bugün kontrolum vardı doktorum egzersiz önerdi. Peki Magnezyum kullanıyormusun hala?

can 'ın annesi minnoş anne :)
hersey o kadar güzel gözüküyor ki rabbim yarın cok güzel sekilde bebegini kucagına almayı nasip etsin 💙 senden hep güzel seyler okudum duydum. soru sordugumda vakit ayırıp cevap vermiştin ne büyük yardımın oldu 🙈🙏
burda hepimiz bu günleri bekledik bende dogum tarihini duyunca agladım bugün arabada:)

Ya ❤️❤️❤️❤️İyi ki varsınız çok güzel geçirdik şu süreci birlikte ❤️İnşallah güzel haberleri vericem yarın senin de çok az kaldı son birkaç gün hariç zamanın nasıl geçtiğini anlamadım çok çabuk geçecek 😍😍😍sonra birlikte biyütücez inşallah bebelerimizi 🙈🙏🏻🙏🏻🙏🏻
tam kaç hafta kaç günde alıyor sezeryana ?

Arkadaşlar son iki üç gündür bebek hep bi tarafıma toplanıp ağrı yapıyor aynı anda baskıda hissediyom altta zaten. kasılma var içerde bir de mide bulantım ve yanmam tekrardan olmaya başladı. internette biraz araştırdım bebeğin bi tarafa toplanıp kasılma yapması doğum belirtisi diyor yaşayan bazı annelerimiz. var mı aranızda yaşayan ya da bilgisi olan?
2- 3 haftadır benim de bazen günde 15 kere oluyodur çok nadir bulantım da olduğu oluyor bugün doktora sordum bi tarafta toplanıp şişiyor diye sırtıdır o dedi 🧐 ama bariz baskı da var anlamadım valla bende henüz bi açılma da yok

Yaa

yaa çok güzelleeer 😍 Valla benim eşimde heyecandan ne yapacağını şaşırdı bence benden daha çok doğum yapcakmış gibi 😃kitap aldı çocuğa bir sürü kitap okuyo o da tekme atıyo böyle bir ilişki içindeler 😃 bende deniyim tarifi teşekkür ederiz :)

İnşallah pozitif doğum mesajını yarın okucaz 🙏🏼
Çok teşekkür ederiz teyzesiii ❤️❤️❤️ Eşin daha şimdiden heyecanlıysa günü geldiğinde sen onu bir gör 🙈🙈🙈😬 sen ondan daha itidalli olursun emin ol 🙈😂😂😂 umarım güzelce bakarız bebelerimize çünkü şu an doğumdan hiç korkum yok nasılsa ben mi yapıcam doğumu doktorlar hemşireler yapıcak diyorum 🤣 ben nasıl bakıcam diye korkuyorum 🙈 umarım her şey yolunda gider paylaşıcam inşallah burdan da 🕺🏻

Bebeğimmmm Canımızın güzeller güzeli annesi vakit geldiii oğluşumuzu kucağına alcaksın artık oleyyy🥳🥳🥳🥰 ben de en az senin kadar heyecanlıyım 💙 balonlar ne güzel olmuş öyle 😍 herşeyi dört dörtlük Canın nasıl şanslı bir bebiş 😍 Yarın güzel haberlerini bekliyoruz okuyup üflüyorum ben çok güzel geçcek doğumun 🥰🥰🥰 seviyorum seni güzel kuzum👭💕

can 'ın annesi minnoş anne :)
hersey o kadar güzel gözüküyor ki rabbim yarın cok güzel sekilde bebegini kucagına almayı nasip etsin 💙 senden hep güzel seyler okudum duydum. soru sordugumda vakit ayırıp cevap vermiştin ne büyük yardımın oldu 🙈🙏
burda hepimiz bu günleri bekledik bende dogum tarihini duyunca agladım bugün arabada:)
Ya şu an çok duygusalım hakkınızı helal edin hepiniz inşallah 🙏🏻🙏🏻🥺🥺🥺 amin canım benim🙏🏻🙏🏻 ben de senin ne kadar güçlü bi anne olduğuna şahit oldum rabbim sana da sağlıkla oğluna kavuşmayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿 ben doğurucam sonra hepinizin hikayelerini okuyucam burda inşallah 🤩 hep birlikte sağlıkla alalım inşallah burda büyütmek de nasip olsun hepimize inşallah 🤩🤩🤩

Bebeğimmmm Canımızın güzeller güzeli annesi vakit geldiii oğluşumuzu kucağına alcaksın artık oleyyy🥳🥳🥳🥰 ben de en az senin kadar heyecanlıyım 💙 balonlar ne güzel olmuş öyle 😍 herşeyi dört dörtlük Canın nasıl şanslı bir bebiş 😍 Yarın güzel haberlerini bekliyoruz okuyup üflüyorum ben çok güzel geçcek doğumun 🥰🥰🥰 seviyorum seni güzel kuzum👭💕
Ya birbirimizin ne kahrını çektik ne çektik yaaa işte gerçek kızkardeşlik 👭👭💙💙💙💙🧿🧿🧿sonra bir de büyütücez annesi 🤩🤩🤩🤩 balonlar kardeşimin eseri hayata minicik bir koli bandıyla tutunuyor şimdilik yeri orası ama bir rüzgara bakıyor uçması dur bakalım yarına kalmaz bile belki 💅🏻🙈🤣🤣🤣🤣 Aren de bizi çok bekletmeden gelsin artık bebek bakımı konuşalım ya 🤩🤩🙈🙈

X