2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tamam da bu adam bir hafta babalik izni.var sonra calisacak mecbur...ben en az 40ligim bitmeden kalkip is yapmayi evle ilgilenmeyi dusunmuyorum ki...sabah kahvaltisi ogle yemegi aksam yemegi temizlik camasir derkrn is guc .... kociskom neye yetissin
Ya onu hiç düşünme gerçekten. Ben doğum sonrasına savaşa hazırlanır gibi hazırlandım. Buzluğa tonla yemek attım temizlik için iki güne bir bi ablayla anlaştım. Ikiz bebekle hele tuvalete bile gidemem diyordum. Bebeler yatınca 3 saat uyuyorlar o arada yemek temizlik duş hepsini yapıyorum bi de üstüne ordu besliyorum.
Beklediğin gibi olmuyor yani bebeğin bugüne bağlı bunlar.

Kızlar ben yavruma kavuştummm çok güzel bir duygu grrçekten tarifi yok... darısı sizlere inşallahhh sağ salim hayırlı doğumlar diliyorum canı gönülden hepinize
Oy masallah size sağlıcakla büyüsün inşallah
Hayırlısıyla sağlıkla kavuşun inşallah canım çok güzel bir doğum geçir

İyiym cnm bebiş pzt günü taburcu oldu onla ugraşıp duruyorum. Birde kıskanç Bi abiyle ugrasıyorum sen nasılsın cnm
Çok şükür canım beklemedeyiz şükür getirdin eve , abisi de zamanla öyle bir sahiplenecek ki görürsün bak dert etme. Sağlıkla mutlulukla büyütmek nasip olsun

Ben 39+4 oldum..kesin suni sanci yiycem. Hergün 4 km yürüyüs yapiyorum yapacamda. 3 4 gpndpr böylr. Squatta yapiyorum .merdovende inip cikiyorum ama ses seda yok iste

Ben 39+4 oldum..kesin suni sanci yiycem. Hergün 4 km yürüyüs yapiyorum yapacamda. 3 4 gpndpr böylr. Squatta yapiyorum .merdovende inip cikiyorum ama ses seda yok iste
Doktorunuz ne diyor peki, kanala girmis mi sizin bebis ve acilma var mi hic? Benim acilma da yok bebis kanala da girmemis o yuzden endiseleniyorum ben de biraz

Canım 2. Sezeryan daha mı zor iyileşiyor, yoksa bana mı şuan öyle geliyor acaba anlamadım.. ilkinde neredeyse karnımdan şikayetim olmamıştı, bugün 2. Günüm hala çok ağrıyor kalkıp otururken.. Tecrübeli anneler bir de göğüs ucu yara ve acıması için neler önerirsiniz, benimkiler şimdiden çok acımaya başladılar da

Selam canım, proctolog krem verdi benim doktorum bu sorun için. 2-3 saate bir sorunlu bölgeye uygula, bir iki güne geçiriyor

İyiym cnm bebiş pzt günü taburcu oldu onla ugraşıp duruyorum. Birde kıskanç Bi abiyle ugrasıyorum sen nasılsın cnm
Kızlar beni dün acil doğuma aldılar. Temmuz annesi oldum. Şimdilik biraz huysuzuz ama idare ediyoruz. Dua edin bana.
Maşallah gözünüz aydın .. kızlar Allah güle güle büyütmeyi nasip etsin inş yavrularınızı sağlıkla ..

Aynı yer ikinci defa işlem gördüğü için acı konusunda biraz daha sıkıntı oluyor bence canım ama ilkinden bir fikrin olunca yatarken kalkarken zorlasa da taktikler gelistiriyorsun.. Benim de göğüs uçlarım daha hastanede acımaya başlamıştı şuan fena haldeler biri kanadı hatta mastit gecmisim de olunca çok dikkat ediyorum ama henüz çözemedim.. Göğüs kalkanımi bir türlü bulamadik yeniden sipariş verdim onu bekliyorum.. Onu kullandigimda göğüs pedine ya da sütyene temas etmediği için daha çabuk iyilesirdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…