2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaptır canım korunmadıysan kürtaj sonrası hemen kalma ihtimali yüksek oluyormuş benim fikrim rahminin dinlenmesinin daha iyi olacağı yönünde tabi. Rabbim hayırlısını nasip etsin
Demin hastaneye gitmiştik öyle bir sorayım dedim ebe yok gebelik olması imkensiz dedi çok erken dedi Dr a gittim canım ben hemen kalabileceğimi söyledi bir sorun yok dedi sadece 1 adet takip açısından iyi olur dedi teşekkürler canim

Kızlar ben çok üşüyürum bazen oyle boyle değil kalorıfer peteğine sarılmak istiyorum sızdede boyle oluyor mu

Kızlar ben çok üşüyürum bazen oyle boyle değil kalorıfer peteğine sarılmak istiyorum sızdede boyle oluyor mu

Benimde ayaklarim buz gibi oluyor arada. Sol kasıgımda ağriyor. Gögüsleri mincikliyorum ama hic aci sizlama yok. Tek korkutanda o zaten. Sabah kan verdim yine yarım saate sonucu çikar insallah.

Bende temmuz ayinda kürtaj oldum. Doktor bana 2 temiz regli sonrasi korunmayi bırak dedi.

Kaç aylık olduğuna rahmin durumuna göre değişiyor galiba banada öyle dedi bilmiyorum ki

Hakkinda hayirlisi olsun canim rabbim bu sefer saglikli sihatli evlat nasip etsin inşallah . Zor sürecler insan helede kürtaj olunca biran önce olsun istiyor. Bana 3 doktorda korun dedi oyüzden ben 3 ay korundum. ben cok pimpirikliyim korunmasam icim rahat etmezdi.

Haklısın canım aslında bilmiyorum belki biraz ara verebilirim sanırım psikolojik olarak da lazım bu süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…