2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar açık kahverengi lekeler gelmeye başladı kasık ağrılarımda adet olacaksın sinyali veriyor. Bence sabaha sökülürüm ben😢
Kendini üzme ya hakkında hayırlısı olsun bu erken gebelik testleri hep yanıltma yapıyor ya İnşallahh yerleşme kanaması falandır 💙

Ya kızlar hala kurtaj etkisimi bilmiyorum şimdi ben 2 Kasım'da kürtaj oldum 10 gün sonra test yaptım kontrol için negatif gördüm daha 8 gün var aşırı bir göğüs ağrım var ve bacak ağrım var çok erken tabi hatta korunmasız ilişkinin üzerinden 13 gün geçti sizce hala kürtaj etkisi mi

Ben de senin gibi oldum. 3 gün silik çizgi ama şu an adet belirtileri başladı. Hiç test yapmasaymışım iyiymiş😔. Üzülme inşallah gelecek ay olur🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İnşallah canım sende üzülme ders olsun bize adet gününden önce test yapmayalım. Belki sen regl olmazsın ama daha umut var senin için hayırlısı inşallah

Ya kızlar hala kurtaj etkisimi bilmiyorum şimdi ben 2 Kasım'da kürtaj oldum 10 gün sonra test yaptım kontrol için negatif gördüm daha 8 gün var aşırı bir göğüs ağrım var ve bacak ağrım var çok erken tabi hatta korunmasız ilişkinin üzerinden 13 gün geçti sizce hala kürtaj etkisi mi
Ben kürtaj olduğumda bu kadar zamandan sonra göğüs ağrısı yaşamadım canım Kürtaj etkisi olduğunu sanmıyorum

X