2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba arkadaşlar benim sat 25 ekim . 25 kasımda değerim 53, 26 kasımda 83 çıktı değerler düşük değil mi? Acaba kimyasal ya da dış gebelik mi ? Umarım hamilelik devam eder. Sizce nasıl değerler?

Merhaba arkadaşlar benim sat 25 ekim . 25 kasımda değerim 53, 26 kasımda 83 çıktı değerler düşük değil mi? Acaba kimyasal ya da dış gebelik mi ? Umarım hamilelik devam eder. Sizce nasıl değerler?
Niye düşük diye düşündün ki 2 güne 2 katına katlanması lazım peşpeşe aynı gün vermişsin

Canim sat cokta önemli degil cünkü gec döllenme olabiliyor. Doktorlar herkesi reglinin 14 15.günler yumurtladigi farzediliyor ama mesela ben genelde 21.günler yumurtluyorum. 2 günde 2 kat olmalı yani 27aralikta 106 olmali senin 26 aralik degerinde 79 olmaliydi 83 cikmis gayet iyi. Önemli olan 2 güne 2 kat artmasi. Rabbim gönlüne göre versin

Sağolun içim biraz olsun rahatladı umarım bende sizlere dahil olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…