2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
BENİDE ÇOK ZORLADİ CANIM İÇİMDE CİHAZ DOLANDI DURDU

İçimde dolanması sorun degıl canım o dınlrme cihazı bebegin kalbıne zarar verıyo diye duydum ondan korktum. Senınde cok dınledi mi kalp sesını?
Ben de alttan muayene etti doktor. Sadece keseye bakmıyorlar. Rahim duvarının kalınlığına, dış gebelik olma durumuna, kanama alanı var mı, kist var mı... birden fazla baktıkları durum var. Endişe edilecek bir durum değil bence. Benim beta değerim adetten 10 güm sonra 400 çıkmıştı. Değer düşük ama yaptığı muayene sonrası bana dış gebelik olmadığını, rahim duvarının beta ileuyumlu olduğunu,geç yumurtlamaya bağlı geö döllenme olduğunu söyledi. Bir tane kist var ama zararsız dedi. Muayene uzun sürdü ama bizim ve bebeğin sağlığı için detaylı inceleme yapıyorlar.

Selam kizlar.
Benimde son regl tarihim 4 kasim.
Yarın inşallah bebeğimin kalp sesini duycaz ilk kez.
Son bı haftadır. Regl ağrılarım nerdeyse yok. Smdiye kadar karnım belim ağrıyordu. Smdi azaldı.
Ağrıların olması mi lazım olmaması mi

canım benimde 4 kasım son adet ve bende yarın gidicem kontrole.kalp atışını duyarız insallah.karindan bakıyor benim doktor o yüzden duyamazsam diye korkuyorum.

canım benimde 4 kasım son adet ve bende yarın gidicem kontrole.kalp atışını duyarız insallah.karindan bakıyor benim doktor o yüzden duyamazsam diye korkuyorum.
Bnce duyulur. Her şey yolunda gitsin de. Alttan bakılınca da duyuluyor mu ??
Bizim haftada giden çoğu arkadaş duydu.agrin sizin var mı

Kızlar dün kasıklarım ağrıyor diye acile gittim kese büyümüş şükür bebek dedim 1hafta sonra gel dedi önlem amaçlı progestan vereyim dedi 2hafta eşinle yakınlaşma iş yapma dedi kafama takılan sürekli akıntı gelmiyor ama bazen sümüksü krem rengi bi akıntı geliyor normal mi kızlar

Canım kaç haftalıkmış söyledi mi vajinal mi baktınız

Bnce duyulur. Her şey yolunda gitsin de. Alttan bakılınca da duyuluyor mu ??
Bizim haftada giden çoğu arkadaş duydu.agrin sizin var mı
canım alt karın bölgem ağrıyor ara ara karnım ağrıyor.korkuyorum biraz.alttan daha erken duyuluyor normalde.bide tiksinme çok bazı şeylerden.s3nde varmı bir belirti

Kizlar 6.haftadayim hala sifir belirti. Sık tuvalete cikma var bitek oda cok su icmeye basladim ondan da olablr. Sizlerin nasil. Mide bulantisi vs olmamasi iyi aslnda ama boylede insan her sey yolunda mi merak ediyor

Benim de belirtilerim çok az. Çok su içmeme rağmen sık idrara çıkma durumu var. Bu da beni şüpheye düşürüyor acaba alt bölgede tutundu da düşük olasılığı mı var diye düşünüyorum
Belirtilerimden diğeri de kasık ağrısı ve akıntı. Üç dört gün önce çok şiddetli kasık ağrılarım vardı. Gaz birikmesi de fazlaydı ondan da olabilir.
Akıntı bende de var hatta adet oldum sanmıştım ilk gün çok gelmişti bir hafta oldu azaldı ama hala çok az da olsa geliyor. Kahverengi krem sümüksü akıntı. Doktor koyu kırmızı ve çok yoğun gelmediği sürece ilaç tavsiye etmiyorum. Verilen ilaçların bebeğe yan etkisi olduğunu mümkünse kullanmamak gerektiğini söyledi. Mantıklı geldi açıkcası. Kafamı rahat tutmaya çalışıyorum normal bir süreç olanlar. Brnim ikinci gebeliğim. 2 yaşında oğlum var. İlk hamileliğimde hiç akıntım ve ağrım olmamıştı.

benim idrar yollarımda çok enfeksiyon varmış ileride bebeğe zarar verebilir bu yüzden antibiyotik vermeliyim dedi doktur ama reçetede gebelikte önerilmez doktor tavsitesi dışında kullanmayın özellikle ilk 3 ay kullanılmamalı yazıyordu. ama 2 farklı eczacıya sordum doktordan hariç sorun olmayacağını söyledi. Acaba benzer bir ilaç kullanan oldu mu gebeliğinde?

Kaç haftaliksiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…