2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım 2 gündür bende acaba diyorum o kanamalar idrar yolları enfeksiyonundan mı oluyor diye düşünüyorum olablir mi acaba. Bu arada karından duymuştur değil mi canım kalp sesini. İnşallah herşey güzel geçecek canım umudumuzu yitirmeyelim

hayırlı olsun darısı başımıza inşallah canım ne güzel ya

Çok sık wc ihtiyacı var sadece geceleri uyumuyorum he bir de göğüs hassasiyeti çok fazla o kadar ben de öyle hissediyorum ama şükrediyorum gerçi daha çok yeni olduğu için olabilir
Galiba canım gerçi herkeste ayrı oluyormuş belirtiler hassasiyetler hayırlısıyla Allah şu süreci tamamlamayı nasip etsin hepimize

Benimde 6 yasinda var. Tüm gün bitkinim. Uzaktan egitimi var dersleriyle bile ilgilenemiyorum. .

Benimde tamamlayıcı.. Bir hakkım gitti bileBende arada devlete giderim ordada bir ayağın bulunsun diye düşünüyorum.

Canimmm cok sevindimmmm masallahhh. Benim doktorumda bugün senden baska 5 kanamali gebe hastam daha geldi dedi. Daha saat sabah saatleriydi. O da saskindı. Acaba covid mi olduk

Kızlar her şey iyi giderken dün çok üzüldüm kesem cidden tuhaf şekilsiz normalde 6 haftaya yaklaştım doktor sadece yolk gördü ne oluşum ne kalp hiç bi şey demedi kesen dağınık dedi.bi tek alttan baktı yolk sac görüldü o kadar moralim çok bozuk çok umutsuzum ilk gebelik

Yolk saç oluştuysa bebekte oluşuyor diye biliyorum.İçinizi ferah tutun.

Aynen canım karnımdan duyduk bu sefer ılk defa Belkıde ondandır bende oyle dusunuyorım usutuyoruzda ondan mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…