2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
inşallah yaşadıklarımız normaldir sonraki gittiğimizde güzel heberler alırız birdaha ne zaman gideceksin

yok canım ultrosanda çıkan 6+2 benim evet dondurulmuş enbriyo sizde sorun neydi neden tüp bebek oldu
Benım eşimin sperm sayısı dusuktu 10 milyon civarı idi doğal yolla olmadı. Transfer tarıhın ne zaman? Dun başka doktora gttım transfer tarıhıme 2 hafta ekleyıp buldu benım gebelik gunumu. Takıp eden doktorumda gecen salı kese gordum cumartesı kalp atısına cagrdı gttım yolk yenı olusuyodu dedı carsambe gel duyarız kalbı dun gttım yolk iyice yuvarlak olmuş kese buyumuş cumartesı kürtaj dedı direk bi bakıcakmış kalp atısı olmazsa alıcakmış ac gel dedı

benimde eşimde hareketli sınır sayıda hafif varikosel var canım bende pko var nerde yaptırdın tüp bebeğini. ya uyuz oluyorum tam açıklama yapmıyorlar birde üstüne korkutuyorlar hani bekleyelim 8. haftaya kadar normal bunlar demesi lazım değil mi

Siz kaçıncı haftadasınız belki de çok erken gittiniz bu ihtimal daha olası değil mi bebek tutunmak istiyorsa tutunur der büyükler.. ben 5. Haftada gittiğimde bakmadılar bile hiç içinizi ferah tutun bi iki hafta sabredin

Maslak acıbademde yaptrdım onlar beni hem kese hem kalp atısı diye pozitifi aldıktan 2 3 hafta sonraya randevu verdıler bende erkenden kese gorım diye başka doktora başladım normal bi kadın doğumcuya ama anladım ki benım tüp bebekten anlayan bi doktorla ilerlemem gerekıyormuş kese olsun yolk olsun emb olusumu olsun transfer tarıhımle uyumlu onun dedıgı gbi 7 haftalık degılım bana gore

yok canım bencede değilsin tüp bebekte hesaplama var google dan ordan baksana 21 kasımda transfer olduysan şuan tam 6 haftalık gözüküyorsun

Gecen hafta kesemı gordum kuzum salı gunu yenı kesem oluşmuştu 4 gun sonra gel kalp atısı duyalım dedı cumartesı gttık yolk oluşmustu 9.5 mm di kesem carşamba gel dedı kalp atısını duyarız dun gttım yolk buyumuş emb oluşmuş kesem 15mm olmuştu. Doktor duyulması gerekıyodu kalp atısının cumartesı kürtaj dedı 7 haftalıksın dedı. Başka doktora gıttım acile hemen o da dedı ki transfer tarıhıne bakarsak 5+4 sun zqten 5 haftalıkla uyumlu bu durum kürtaj olmayın bekleyın. Bencede 6. 7. Hafta olmadan hatta 8. Hafta bıle sanırım kürtaj olmamakta fayda var

Olmaz insallah canim.benimde alttan bakinca en azindan 5dk bakmistir.

Kesinlikle başka doktorlara da gitmelisin daha çok yeni dış gebelik değil zaten senin hayatını tehlikeye atan bi durum da yok iyi değerlendirmek gerek sakın canını sıkma stresi bırak karnında bi canlı var senin şu an takibini yapman gerek herkesin bebeği tam hızda gelişecek diye bi şey yok sen doktorlardan fikir al ama bu sırada sakin ol stres kandaki kortizol hormonu salgılanır bu da bebeği olumsuz etkiler sen sakin ol

Merhaba kızlar. Ben de 28 kasımda transfer yaptırdım ve çok şükür dün kese gördük vajinal ultrasonda fakat ben hiç boyut falan sormadım ilk gebeliğim olduğu için ne sormam gerektiğini de bilmiyordum. Doktor 30 aralıkta kalp atışı için çağırdı. İnşallah onu da duyarsam içim rahat edecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…