2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Nefesimmmsin sen nasilsin canım iyi misin bebegin nasil
Sagol cnm
sezeryan agrılarını eve geçince çok hissetmeye başladım. nedense ameliyat sırasında gayet güzel gitmişti ama eve geçince agrılar ım tavan yaptı. birde gögüs ucu catladı çok kötü durumdalar. süt sagma makinesinde sagarken bu kadar kötü olacagını tahmin etmemiştim. mecbur bebiş için sagma ya devam ediyorum.Bebeğim de küvözde halen burnundaki oksijen hortumu çıkarıldı ama fanustan verilmeye devam ediliyor birde sarılık için ışın tedavisine başladılar. bizden haberler böyle

Ben hastane çantamı hazırladım ama bugün ekleme yaparken farkettim geceliğim sabahlığım kırış kırış olmuş. ütülesem yine olacak. sizler nasıl götüreceksiniz hastaneye? bir kaç video izledim gelinlik koyulan fermuarlı uzun şeylere (adını bilemedim) koyup götürmüşler. O da bana çok komik geldi. sizler ne yaptınız?

ultransonla bana göbekten bakıp rahim agzı kapalı diyorlar o nasıl oluyo?
Bir kere ben de gittim bunun için doktor açıklık olup olmadiğini gormek icin rahim boynu uzunluguna bakiyor ultrasonla karından veya vajinal ultrasonla. Hani şu 25 mm altina düşünce riskli olan ölçü. Zaten o iyice dustugu zaman açılma basliyor. Ordan anlasiliyor illaki elle gözle muayeneye gerek yok erken dönemde.

Kızımda lansinoh kullandım çok memnun kaldım asla meme reddi yaşamadım..doğduğu günün gecesi 2 kere ertesi gün de bir kaç kez mama verdim sütüm yoktu, sütüm gelince hiç problem olmadı.. 1,5 yaşına kadar da inek sütü alerjisi olduğundan dolayı kalsiyum ihtiyacını karşılayabilmek için anne sütünün yanında ekstra mama takviyesi aldı kızım.. hiç biberon yüzünden meme reddi olmadı ..şimdi chicco naturel indirimde denk geldi aldım inşallah ondan da memnun kalırım, pişman olmam umarim

Bugün burada hissedilen sıcaklık 49 dereceyi buldu. Klima olan odadan hiç çıkmadım desem yeri. Hele mutfağım aşırı sıcak. Ne iştah kaldı bende ne de enerji
Nerede yaşıyorsun? Ben Edirne'de yaşıyorum kışı ayrı ayaz, yazı ayrı kurak geçiyor Adanadan farksız. Hiç dışarı çıkmadım gündüzleri, çünkü bayilacaktim bi kere çok kotu oldum. Nasıl denk geldik bu sicaklara bir de yaşlı teyzeler gibi ekşi kokuyorum ya 3 defa duş aldım bugün hamilelikte oluyormuş hormonlardan dolayı. Neyse ki bayramın 2.gununden sonra biraz dusecekmis sicakliklar. Ben 2 kg falan alirim diye beklerken, 500 gram aldım bu ay, su içmekten terlemekten yediğim yemeği de yaktım heralde, insallah bebek almistir pazartesi göreceğiz

Denizli’de yaşıyorum.günde Ben de 2-3 kez duş alıyorum . Süt içiyorum sabah akşam 1 er bardak bardak bebeğe yarasın diye. Onun dışında sıfır iştah. Normalde yaz insanıyım ama bu sene bıktım sıcaktan. Dün kahvaltıya gittik eve dönene kadar eridim eridim

Umutumut82 , Papatya2208 kızlar size de geçmiş olsun İnş hepimiz en kısa zaman saglıkla kucaklarımıza alıp evlerimize döneriz
Canım ilk günler zor günler bilirsin tecrübeli annesin hepsi geçecek toparlayaaksiniz ikiniz de Sabır kuvvet güç diliyorum sana ve bebeğine

sabahtan beri tezgah başındayğm onu ayıkla bunu yıka bayram haftasi manavdaki meyve sebze dandik olur diye stokladik ne varsa ama öldüm yani. Eşim de sagolsun yardimcidir ama hep aynı seyleri yiyoruz diyip duruyo yok kahvaltıda çeşit yokmuş bilmem ne sinirim bozuldu sanki yiyebiliyorum sıcaktan bi de kızartma pişi börek falan yapcam oldu. Off öldüm durduğum yerde terliyorum bir daha yaz hamileliği mi aslaaaa.

Denizli yanıyor bizim ev bir de ful güneş görünce iyice ateş başında oturuyomuş gibi

ultransonla bana göbekten bakıp rahim agzı kapalı diyorlar o nasıl oluyo?
Bilmiyorum belki erken haftalarda diyedir kasılma doğum mu diye gittiğim acilde devletteki doktor alttan açıklığa baktı ardından karnımdan bebeğe de baktı ikisine ayrı ayrı baktı heralde karından açıklık görülebilseydi bakalım demezdi kendine iki iş çünkü

Ya ne güzel Ben de avent lansinoh hep aldım ama hastaneye götürmeyi düşünmüyorum kaşık biberon götürücem sırf bu meme reddi korkusundan umarım şimdimi bebeğiniz de öyle uyumlu olur kızınız gibi Zaten süt gelmezse mama mecbur aç mı kalsın çocuk ben de mamayla büyümüşüm çok şükür sağlığım yerinde korkum yok burda arkadaşın biri de yazmıştı sağlıkla dünyaya gelsinler sütüm yok diye kahredemem kendimi ha elimden geleni yapıyorum anne çayı aldım malt içeceği aldım sırf küçük olup yorulur memeyi çekemez diye pompa aldım gerisi nasip

ben alttan muayenden cokmrahatsız oluyorum.
ondan soruyorum bir kere acilde komtrol etmek istediklerinde kontrol ettirmemiştim .
28 de nst yapmışlardı sadece

Kızlar günaydın. Çatı ağrısı yaşayan var mı acaba? Çok ayakta kalmamktan mı oluyor yoksa çatı kemiklerim mi açılıyor bilemiyorum
Benim özellikle sabahları oluyor. Sankş bacakları ayrılacak gibi bir ağrı
Ben sabahlık ve kırışabilecek geceliğimi ütüleyip normal elbise askısına asıp, elbise kılıfına koyup yanıma almayı düşünüyorum. Çokta gelinlik gibi uzun bi kılıfa gerek yok normal askıya 2 ye katlayıp atarsak bişey olmaz.
ben alttan muayenden cokmrahatsız oluyorum.
ondan soruyorum bir kere acilde komtrol etmek istediklerinde kontrol ettirmemiştim .
28 de nst yapmışlardı sadece
Benimde 1 ay önce fln su gibi akıntı olmuştu. Doktor direkt alttan bakıcam başka türlü anlayamam demişti. Spekulum takıp hafif ıkın demişti hatta. Acilde fln tedirgin olmanız normal ama kendi doktorunuz gerek görürse bi sıkıntı olmuyor korkmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…