2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar insallah bir aksilik olmazsa ben normal dogum istiyorum. Doktorum pilates topu egzersizleri, sumo squat ve yogi squat önerdi. Gunde 7000 8000adim atmami yuruyus yapmami onerdi. Ayrica hurma yemege de basladim. Bunun disinda önerisi olan var mi acaba? Tavsiyeleriniz varsa ya da doktorlarinizin size soyledigi ipuclari varsa paylasirsaniz sevinirim☺️

Geçmiş olsun inşaAllah biraz daha bekler bebeğin 🤲 bende 35 ci haftadayim benim bebekte aceleci ilaçlarla durdurmaya çalışıyoruz benim açılmam yok çok şükür ama bebeğin kafası aşağıya aşırı baskı yapıyor ve bir tarafa aşırı toplanma oluyor baskıyla beraber ayakta bile duramıyorum onun için iki gündür nst ye giriyorum adalat ta başladık progestan a başladık her ihtimale karşı antibiyotik başladık duruma göre ciğer geliştirici vurulacak durum takip edilip Allah hepimizin yardımcısı olsun inşaAllah 🤲
Hayırlısıyla sabredecek bizim kuzucuklar inşallah 🙏🏻

günaydın kızlar :)
sabahın köründe uyandırdı daha bizim ki beni 🙈 halbuki uyumayı ne severdim.

sabah kalktıgınızda sizin de karnızın sertleşmiş oluyor mu? benim her sabah öyle oluyor . sorayım dedim en son:)

annemlere geldik ev halkı herkes uyuyor ben oturuyorum ogluşumla 🤪

Eşime melodi desem hemen arkasindan lakab takiyor 🤣 boyle modern isimler bizlik degil malesef geçen selinay soyledim arkasindan şinanay geldi 🤣 eyşanı şeytan yaptılar ayşanı tavşan 🤣🤣 lakab takmadan ilerleyemiyoruz malesef 🤦‍♀️
Aylin ismi de çok güzel. Hem çok bilinen hem de çok kullanılmayan çok güzel bir isim. Anlamı da çok güzel.

Günaydın canım nasılsın bebişin nasıl 🤗
Şükür cnm bugun 4. Gün biraz daha iyiyim bebişte küvözde halen günde iki defa süt götürüyorum burnundaki hortumu çıkardılar fanustan vermeye başladılar ve sarılık için ışın tedavisine başladılar. Ama her görüşümde dünyalar benim oluyor.

Bu arada hiç midem ekşimiyor du ve oğlum saçlı doğdu. abisinden ise midem hep agzımdaydı o da kel doğmuştu. Papatya2208 Papatya2208 senin bebişin saçımı doğdu midem ekşiyor demiştin
Umutumut82 Umutumut82 cnm sende ekşiyor demiştin ve bebişin saçlı doğdu
Bakalım diğer bebişlerin saçı ile mide ekşimesi arasında Bi ilişki var mı?

Şükür cnm bugun 4. Gün biraz daha iyiyim bebişte küvözde halen günde iki defa süt götürüyorum burnundaki hortumu çıkardılar fanustan vermeye başladılar ve sarılık için ışın tedavisine başladılar. Ama her görüşümde dünyalar benim oluyor.

Bu arada hiç midem ekşimiyor du ve oğlum saçlı doğdu. abisinden ise midem hep agzımdaydı o da kel doğmuştu. Papatya2208 Papatya2208 senin bebişin saçımı doğdu midem ekşiyor demiştin
Kuzucuk en kısa zamanda eve de gelecek annesi inşallah 😍 abi napti hos daha anlamamıştır ama merak ediyorum seninle aynıydı benim oğlanın yaşları kardeş tepkilerini cok merak ediyorum

Kuzucuk en kısa zamanda eve de gelecek annesi inşallah 😍 abi napti hos daha anlamamıştır ama merak ediyorum seninle aynıydı benim oğlanın yaşları kardeş tepkilerini cok merak ediyorum
İnş cnm abisi ne olduğunu anlamadı henüz herşey eve bebekle gelince belli olacak ama şimdilik büyük oyuncaklar abinin küçük olanlar kardeşin ki diye geziniyor ortalarda 😊bence kıskanacak diğer türlüsü hiç içimden geçmiyor

İnş cnm abisi ne olduğunu anlamadı henüz herşey eve bebekle gelince belli olacak ama şimdilik büyük oyuncaklar abinin küçük olanlar kardeşin ki diye geziniyor ortalarda 😊bence kıskanacak diğer türlüsü hiç içimden geçmiyor
Ah kuzum yerim😍 güzel geçer inşallah eve de gelince tabi kıskançlık illa olur da inşallah bebislere zarar boyutuna gecmezler ve ayarinda olur😂

Onu doktoruma sormustum hurafe deyip gulmustu😂bebeknamniyon sivisi icinde o da rahimde mideyi nasil etkilesin demisti bana😁

Allah bıran once bebeklerımıze acıl sıfa versın canım evet benım bebısımınde sacları baya cok 🥰

Merhaba kızlar tavsıyelerınız ıcın tesekkur edrm pompa olarak lansınoh pompa aldım bende iş gordu diğer markaları bılmedgımız ıcın kıyaslıyamıcam ama rahatlattı beni bıraz zaman alıyor gogusu bosaltmak ama power bank takıp hem yuruyebılıyor hem saga bılıyorsunuz bu sezeryan olanlar ıcın avantaj mustelanın temızleme sıvısını almıstım altını pamukla temızlemek ıyı geldı tavsıye ederım ılk bebek olunca cok bılgısızmısım anladım sabah cok aglıyor dıye doktora göturduk aksam neden aglamıyor dıye 😅bence ılk doganlar ıcın ıkılı takım yerıne zıbın ve tulumlar daha rahat ozellıkle benım gıbı tecrubesızsenız gobek bagı ve altı temızmı dıye bakmk ıcın

Dünden beri kızım çok hareketli değil. Benim iştahım yok süt ve suyla yaşıyorum gibi. O yüzden mi böyle acaba 🙄
Allah korusun son anda kötü bi şey olursa diye aklım çıkıyor 😔 olumsuz düşüncelerden kurtulamıyorum 😑

X