2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
tugce9192 kuruma sordum, yoğunluktan anca yazabiliyorum 37. Haftadan sonrası için çalışamaz raporu istiyor bizim kurum da. İyi ki sormuşsun biliyor musun, benim raporumun süresi tam 26 temmuzda doluyordu, o gün için boş randevu zor buldum

Yok rahmimi almadilar. Rahmimde önceden bir perde varmis onu almislar.yapışıklıği acmislar birazda bagirsaklarda problem olmus toparlamislar . Sadece bizi çok ugrastirdin dediler. Kontroldede rahim gayet iyi problem yok dediler. birde agir ilaclar vermisler

yani..
benim kayinvalidem de kızımın adını ben söyleyemiyorum koymayın diye tutturmuştu 5 yıl önce.. şahsen hiç oralı olmadım valla

Bana kan verdiler 3 ünite. Ilk iki gün emzirmedim ilaçlardan kolostrumun hepsini sağıp döktüm icim acıdı.

Noskingcim nasilsin? nasil gidiyor annelik gozunuz aydin yavrulara kavustunuz umarim hersey diledigin gibidir sagligin sihhatinde iyidir.. darisi bekleyen arkadaslara ve bana insh Rabbim kolay dogumlar versin herkeze
Çok şükür canım bebekli hayata alışmaya çalışıyoruz. Sen nasılsın az kamış. Rabbim hayırlı kolay doğumlar nasip etsin

Kızlar karnımın alt tarafında sanki bir ağırlık var. Oksurunce ya da kalkarken hafif ağrı yapıyor. Sizde de var mı bu durum

Sekeri olan gebelerde mi oluyor bu durum?ay simdi asiri korktum suanRabbim hepimizj korusun

Çok şükür canım bebekli hayata alışmaya çalışıyoruz. Sen nasılsın az kamış. Rabbim hayırlı kolay doğumlar nasip etsin
Aminn Allah kolayliklar versin canim Rabbim bahtlarini guzel eylesin sana hayirli evlat olsunlar inshaAllah.. bende iyim sukur odem haric skntim yok az kaldi 3 haftaya dogum tarihim beklicez bakalim normal dogum dusunuyorum nasibse

Cocuklari bir ese dosta birakacam gunduz baslarsa dogum.gece olursa babam gelip baslarinda durur.hastaneye goturmek en UC nokta Benim icin normal doguracagim ve korona dolayisiyla

Allah korusun ya ne kadar ciddi bir durummuş Peki bu durum doğum esnasında birden mi gelişiyomuş ?

kızlar bugün kontrolüm vardı.nst ağrım çıktı 36+2 yız daha az daha doğuma alçak diye korktum tekrar iki gün sonra yine nst var doğarsa diye çok korkuyorum daha küçük küvöze girer diye korkularım var. belim karnım ağrıyor hafif hafif artar mı acaba bu ağrılar sancılar daha bekler mı.

Cocuklari bir ese dosta birakacam gunduz baslarsa dogum.gece olursa babam gelip baslarinda durur.hastaneye goturmek en UC nokta Benim icin normal doguracagim ve korona dolayisiyla
Kv gelecekmiş doğuma hastaneye gelicem diye tutturmazsa onu evde bırakırım zaten pandemi sebebiyle sadece bir refakatçi kabul ediliyormuş şuan nasıl bilmiyorum

O malum soruyu soran olmadı mı daha
"Sütün yetiyor mu"
Herkes farklı birsey söyler he he de geç hiç takılıp da üzülme..her bebek farklı, o senin bebeğin ve onun için en iyisini sen bilirsin

Kv gelecekmiş doğuma hastaneye gelicem diye tutturmazsa onu evde bırakırım zaten pandemi sebebiyle sadece bir refakatçi kabul ediliyormuş şuan nasıl bilmiyorum
Ben hastaneme sordum 1 refakatçi kabul ediyor ziyaretçi de kabul etmiyorlar kaynanam içeri bile giremeyecek çok üzüldüm refakatçi olma planı vardı hiç bana sormadan ben de eş dışında bir kişi kabul etselerdi annem kalacaktı rahat etmem için dedim içimde kalmasın

Sekeri olan gebelerde mi oluyor bu durum?ay simdi asiri korktum suanRabbim hepimizj korusun
Her şekeri olanda olacak diye bir sey yok aslında rahmin çok fazla büyümesi yüzünden oluyormuş. Benim hem ikiz hem de şekere bağlı su artışı vardı bebeklerin birinin suyu üst sınırdaydı. Daha 28 haftalikken rahim 34.haftada olması gereken boyda demişti bana kim bilir doğumda ne kadardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…