2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar 8.30 da doğuma girdim. Zor gecmis cok kanamam olmuş. Bagirsaklar yapismis rahim cok zor toparlanmis. Uz7n sürmüs. Sonradan detayli yazarim.
Bebus iyi yanimda 3350gr 50cm. Kafam cok kötü
Çok geçmiş olsun. Çabuk toparlanirsin insaallah Allah kuvvet versin yavrularinla ilgilenebilesin.buranin ilk annelerinden olacaktın bak kaçıncı oldun iyisin yine hadi maşaallah

cok şükür o zaman . bence bun yaşayan bi anne olarak bebeginizin boyuna takılmayın.
eşinizde sizde minyon musınuz belki ondandır?
saglıklı olsun inşallah hepimizin bebegi 🙏🙏 kendinizi strese sokmayın diye yazmak istedim
Teşekkür ederim canım. Ben 1.60 babamız 1.85 Sağlıklı olsun da hayırlısı artık

Benimki de omega vermiyor. Ceviz ye balık ye. Yiyorum ama yetmiyor heralde anlamadım ki.🤷‍♀️😕 senin bebeğinin gelişimi niye durmuştu
Plasenta yaşlanması denilen olayı yaşamıştım. Yani artık plasenta işlevini tamamlıyor ve bebeği besleyemiyor. Öncesinde tansiyon problemi yaşamaya başlamıştım. Dil altı alıyordum one rağmen 16/10 tansiyon ili hastaneye yatışım yapılmıştı.

Kizlar 8.30 da doğuma girdim. Zor gecmis cok kanamam olmuş. Bagirsaklar yapismis rahim cok zor toparlanmis. Uz7n sürmüs. Sonradan detayli yazarim.
Hayırlı olsun canım. Rabbim hayırlı ve ömürlü kılsın inşallah. Kilosu çok iyi maşallah. 🧿. En son kaç ölçülmüştü. Son haftalarda Ölçümlerde baya yanılma oluyor galiba.

Çok şükür iyi olunda herşey yoluna girer bebeğin kilosu da iyi istediğin gibi. Hoşgeldi cimcime🥳🥳🥳

Maşallahh bak ne güzel boyu kilosu, annesi de yakında toparlayacak🧿 Hayırlı uğurlu olsun canım hadi bitti tüm sıkıntılar artık güzellikler gelsin

Oy masallah kavusmussunuz sağlıcakla 😍 sana da çok geçmiş olsun neyse ki halletmisler canım kafein tüket baş ağrısı için iyi gelir
Benimki de geldi çarşamba günü☹ en az eylülün 20sine kadar burda. bi de kayınpederle beraber geldi. İşin enteresan tarafı ben zaten annemlerin yanına taşınmıştım geri kendi evime de gitmeyeceğim. Annem de babam da emekli bütün gün evdeler. Şimdi hep beraber kuduruyoruz 😑 bi de üstüne kayınpeder de geldiği için annemle tam takım giyinmek zorunda kalıyoruz ne güzel bi elbise geçiriyordum üstüme. üstüne hizmet de bekliyorlar. Annem de yeni büyük ameliyat geçirdi bana zor bakıyordu 😑 çok dertliyim 😂
Neeee annenlerin eve mi geldiler o kadar uzun süreli kalmaya bir de😲 zor Allah yardımcınız olsun ne diyim😂

Geçmiş olsun canım inşallah çar çabuk toparlarsın🤲🏻 Bebişe maşallah ona bak doya doya acılarını unut inşallah🤲🏻

Bu arada herkes bebeğinin ismini buldu mu biz hala çok net değiliz 🤦‍♀️
Bizde net değiliz😀 2-3 seçeneğe indirdik en azından😄
Canım atlattım hadi gözü aydın, en kısa zamanda da toparlanırsın inşallah🙏🏻💖

Gözün aydın 🙂Kavuşmanıza sevindim maaşallah 37.haftasinda 3350 Gr 50 cm 🧿🤍
Sen iyi olda toparlanırsin inşallah.

Ben de kontrolden çıktım benim kız içerde dönüp duruyor😂 doğum pozisyonundaydi, sonraki kontrolde gobusun sağ tarafına geçmişti kafası, şimdi de yukarı dönmüş kafa😂 doğunca da bu kadar hareketli olursa yandım 😂 şükür her şey yolunda bayram dönüşü sonraki kontrol. Umarım hepimiz hayırlısıyla kavuşuruz minnoslara😍 aklıma sağolsun eşimin taktığı bir olayı da netlestirdik bugün 😂😂 ola ki karantinaya girdik ve doğum başladı ne olacak diye ona göre onlemlerimizi alıp yapıyoruz doğumu dedi😂

Masallah canım 🧿 iyisiniz ikiniz de çok şükür inşallah tez vakitte toparlarsın kendini..Anali babali büyüsün Rabbim hayirli ömür versin..oğlunu bi tarafına al kızını bi tarafına, öp kokla onları ....işte şifa bu🥰🥰🥰

X