2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ne yesek, ne içsek de boyları uzun olsa. En azından normal haftasına gelse. Benim doktorum ısrarla omega da (balık ye ceviz ye daha sağlıklı diyor) vermiyor ben kendim de öyle balık falan yiyemiyorum. Büyük oğlum 47 cm doğdu ame o 34. Haftada gelişim durmuştu zaten.
büyük oglunuz saglıklı mı şuan?

büyük oglunuz saglıklı mı şuan?
Çok şükür. Herhangi bi sıkıntımız olmadı. Ciğer geliştirici yapılmıştı doğumdan önce. Kuvöze de girmedi. Gelişim olarak önden giden bir bebekti. Ama 34. Haftadan sonra gelişim durmuştu biz 36. Haftada fark ettik plasenta yaşlanması denilen durumu yaşamışım. Son bir haftayı hastanede geçirmiştik.

Çok şükür. Herhangi bi sıkıntımız olmadı. Ciğer geliştirici yapılmıştı doğumdan önce. Kuvöze de girmedi. Gelişim olarak önden giden bir bebekti. Ama 34. Haftadan sonra gelişim durmuştu biz 36. Haftada fark ettik plasenta yaşlanması denilen durumu yaşamışım. Son bir haftayı hastanede geçirmiştik.
cok şükür o zaman . bence bun yaşayan bi anne olarak bebeginizin boyuna takılmayın.
eşinizde sizde minyon musınuz belki ondandır?
saglıklı olsun inşallah hepimizin bebegi 🙏🙏 kendinizi strese sokmayın diye yazmak istedim

Bizim 34 .haftada randevumuz var belki de artik icme der bana da 🙄halen proluton vurunuyorum gerci😂😂bunu da dogum a kadar ic derse sasmam
anam proluton mu :) o kalça mahvomultr. bende 20 e kadar prpgestron vuruldum nerdeyse her gün :)
32 den sonra corasprin kesiyorlar igne kan sulandırıcı varsa sezeryandan bir gün önce kesiliyor.

Kizlar 8.30 da doğuma girdim. Zor gecmis cok kanamam olmuş. Bagirsaklar yapismis rahim cok zor toparlanmis. Uz7n sürmüs. Sonradan detayli yazarim.
Bebus iyi yanimda 3350gr 50cm. Kafam cok kötü
Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda toparlarsınız insallah❤ Bebiş de masallah yanıltmış doktorunuzu tombik😊

Kizlar 8.30 da doğuma girdim. Zor gecmis cok kanamam olmuş. Bagirsaklar yapismis rahim cok zor toparlanmis. Uz7n sürmüs. Sonradan detayli yazarim.
cok cok sevindim bebegin iyi olmasına.
bu sıra şı rahim toparlanmama olayını cok duyuyoruz. inş saglıklısındır sende ❤️❤️❤️ seni yordu bebeşin hep korkuttu ama bak cok güçlü çıkmış bebişş🙏🙏🙏

canım çok gećmiş olsun bebeğin maşallah çok iyi bak yanında onu düşün.agrilarinda tez vakitte geçer inşallah.

Gözün aydın cnm büyük geçmiş olsun Bebişe de kocaman Maşallah :nazar: 😍😍😍 Bir an önce toparlanma dileğiyle 🙏🙏🙏

Canım çok geçmiş olsun,hem üzüldüm hem de bebiş iyi sevindim. Sen de en kısa zamanda toparlarsin insallah hatta toparlicaksin. Saglicakla hayirlisiyla gececek bu zor günlerin... Bir de sormak istemezdim ama bende sulandirici kullandigim icin merak ettim,kanaman ondan dolayi mi cok olmus

Ne güzel çağırma şansınız varsa öyle benimki ben çağırmadan hatta bana sormadan haftaya gelecek ve doğuma kadar kalacakmış hastanede de yanımda kalcakmış kendi annemi istiyordum rahatsız kalamaz zaten eşime dedim sadece sen ol kimse gelmesin doğumdan önce hastanede ama o da pek anlam veremiyor bu refaketçi olaylarına şimdi benim kv bayramdan önce gelip evde başımı bekleyecek.salonda klimayı açıp iki kişi öyle bekleriz bebeği ağustosa kadar artık bütün gün 😂 doğuma kadar rahat bırakın biraz başımı dinlemek istiyorum diye çığlık atmak istiyorum artık ama olmuyor Sinirden kuduruyorum 😇
Benimki de geldi çarşamba günü☹ en az eylülün 20sine kadar burda. bi de kayınpederle beraber geldi. İşin enteresan tarafı ben zaten annemlerin yanına taşınmıştım geri kendi evime de gitmeyeceğim. Annem de babam da emekli bütün gün evdeler. Şimdi hep beraber kuduruyoruz 😑 bi de üstüne kayınpeder de geldiği için annemle tam takım giyinmek zorunda kalıyoruz ne güzel bi elbise geçiriyordum üstüme. üstüne hizmet de bekliyorlar. Annem de yeni büyük ameliyat geçirdi bana zor bakıyordu 😑 çok dertliyim 😂

Allah şifa versin, gözünüz aydın kavuştunuz cimcimeye! Analı babalı uzun ömürlü olsun inşallah

Ne yesek, ne içsek de boyları uzun olsa. En azından normal haftasına gelse. Benim doktorum ısrarla omega da (balık ye ceviz ye daha sağlıklı diyor) vermiyor ben kendim de öyle balık falan yiyemiyorum. Büyük oğlum 47 cm doğdu ame o 34. Haftada gelişim durmuştu zaten.
Benimki de omega vermiyor. Ceviz ye balık ye. Yiyorum ama yetmiyor heralde anlamadım ki.🤷‍♀️😕 senin bebeğinin gelişimi niye durmuştu

X