2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Iyi aksamlar
Bebegin suyunun azalmasini durumunu ben de yasadim hem de baya azalmisti doktorum dedi ki eger bebegin bobreginde bir sorun yoksa bu suyu yerine getirecek tek sey yarim bardak taze sıkma nar suyuna yarim bardak taze sikma havuc suyunu karistirip her gun 1 bardak ic dedi
Tam 5 gun ictim tekrar kontrole gittigimde suyum baya bi artmisti

Benim de bu zamana kadar iyiydi hastalık beni etkiledi baya ya bende hergun meyve yicem artık. muz, yumurta, ceviz, fındık, kasar her gün yiyorum süt ve yoğurdu fazlalastirayim. Pekmezle tahin karışımı da yapayim. Havuç suyu aldim hemen suyum artsın diye işe yarar umarım bı dahaki kontrol 2 hafta sonra o zamana kadar toparlasa keske

Cok tesekkur ederim cevabiniz icin..benim suyu da fazla ve bu yuzDen erken dogum riskim varmis o beni tedirgin ediyor..yani her bu agrilarda dogim mu yapac diye endise ediyorum

Slm kızlar bugün nst ye girdim sanci cıktı dr serum verdi geçmezse erken doğum dedim sonra geçti ama tedirginim tekrar şancı çıkar diye 35+2 günün bebek 2.450 gr benim gibi olan var mı
Tedbir için ciğer geliştirici de vursunlar sıkıntı yapma canım haftası iyi kilosuda çok iyi belki küvezde bile yatmaz :)

Benim doktorum böyle bir ağrı hissettiğinde telaşlanma uzan dinlen, dinlendiğinde geçiyorsa sorun yoktur demişti. Uzan kendini dinle. Benim de bu aralar sol taraftan sanki bir bağ çekiliyor gibi acıtan birşey var çözemedim. Böyle birşey yaşayan var mı kızlar?

Ben hazırladım koydum kenara ne olur ne olmaz diye. Daha bitmedi eksiklerim var hala siparişlerim gelsin diye bekliyorum. Haftam yaklaştıkça bakacağım hazırladıklarım ne durumda diye

İyi akşamlar, cevap için çok teşekkür ederim Havuç ve nar suyunu kendin mi sıkıyordun yoksa hazır mı aldın ben exotic in %100 havuç-portakal ve nar-portakal sularından aldım meyve sıkacağim olmadığı için. öyle işe yarar mı acaba

İyiyim bende çok şükür her şey yolunda mı diye sorayım dedim
Yolunda,yolunda bu aralar giremiyorum 2 gündür kağit düzen işi için kaçıştırıyorum diye yorgun geliyorum bu aralarda yine uyku halsizlik bastı giremiyorum arada giriyorum bi goz atıyorum

dpgum pozisyonu aldıysa o karnının altında hissetigin poposı olabilir benim öyle. bazen ordan ittiriyor. kasıldgnda toplandıgında da sertleşiyor.
bşr kere karnımın sol üstüne ayak topugunu dayadı resmen elimi koydım yumusacık geldi aaglıcaktım

Bende devam etseydi gidecektim aralıklarla oluyor. Geçenlerde girdim bişey çıkmadı ama insan korkuyor tabi
Siz vücudunuzu dinleyin zaten bence ani şeylerde vücut tepki veriyor. Ben dün sabah arabayla ufak çaplı bir kaza yaşadım tüm gün stresli geçti o yüzden oldu mesela, içim rahat etti acile gidince. zaten haftamız ileri ya hemen sarı alan çıkıyor hatta beni kadın doğuma talep etmememe rağmen doktor tekerlekli sandalyeyle çıkarttırdı hadi doğum olursa yolda giderken bu tehlikeyi yaşamamak için. Dinlenin magnezyum için ekstra soda için çocuğun düzelmesi gerekÇok geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah

Toparlar canım merak etme sen düzenli beslen düzelir.Benimde bazı ölçümler bir ara geri kalmıştı bunları düzenli yiyince öne bile geçmişti.
Ben hazırladım koydum kenara ne olur ne olmaz diye. Daha bitmedi eksiklerim var hala siparişlerim gelsin diye bekliyorum. Haftam yaklaştıkça bakacağım hazırladıklarım ne durumda diye
Benimde henüz gelecekler var ama onları bekleyemedim geldiginde son parti çalıştırın artık neler eksik fln bir bakarım.Şu 0-3 ay zibinlar 8-9 tane yeterlimi bilmiyorum..Kimisi çabuk büyüyorlar fazla alma sakın diyorlar 0-3 ay için.Ama ilk zamanlar malum çok kullanıyor zıbın diyenler de var.

bende var öyle bir ağrı iki gündür sağ tarafımda perşembe kadar geçmezse sorucam doktoruma

Kızlar lohusa yataği hazirlatacakmisinkz ? Normalde ilk bebekte oluyor bizde benimde ilk oldugu için heves ettim yaptiracagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…