2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
artarsa duşa girmeyim rahatlatmak yerine daha cok tetikliyormuş arkadaş demişti bana bende duşa girdim demiştim bir gün ona

Nosking cnm nasıl oldun. İnş nst güzel çıkmıştır
Ay sorma başıma gelenleri oturdum gülüyorum artık ikinci nstyi 1 buçuk saate kadar uzattılar yarim saat diye girmiştim. Iki kere geldi doktoe ikincisinde suyuna tekrar bakıcam bir sey yeyip içme dedi. Kesin doğuma alacak bugün diye geçirdim içimden. Benim zilli bütün suyunu kaburgamın altına itmiş altta hiç su kalmamış
Yine az ama acil doğum gerektirecek kadar değil dedi doktor doğumdan vazgeçtik. Cuma yine gidicem kaldı surda bir hafta zaten neyin acelesi bu anlamıyorum doğacaksın zaten 18 yaşına kadar içimde tutmicam ki

Cnm Allah hepimizin yardımcısı olsun ne diyeyim ben bugun evime geçiyorum. yasadığım ilçe 2,3 derece daha serin ve aksam balkonda yatacagim püfür püfür, sıcak bastığı an duşa kosacagım Ahh Ahh keşke şöyle karnımız taşımalı olsaydı sıkıştığımız yerde beylere verseydik özellikle de geceleri o zaman bizi anlarlardı. Demiyor zaten hamile, gergin, sıcak basması yaşıyor, sudan bile nem kapıyor ehh şimdiye kadar dişimi sıktım biraz daha sıkayım doğuma ne kaldı şunun surasında bu erkekler varya bu erkekler

Gözün aydın cnm bak Bi sıkıntı çıkmamıs şükür şu Bi haftayı da atların gerisi daha ii olacak inş

Canım benim eşim de ilk çocukta çok umursamazdı, 2. Hamileliğimde anladı artık işimizin ne kadar zor olduğunu çok şükür

Valla cnm sende olmazsan kim sayacak günleri bende şafak sayarsam zaman hiç geçmiyor valla sen yazınca aa o kadar mı kalmış diyorum

Valla kuzum benim regli agrim var bugün biraz . Insallah sonuna kadar saymak nasip olur

erken alması için bi sebep var mı? 38+4 cok geç degil. doktorunuz ne diyor bu konuda
Canım aslında kan sulandirici kullanmiyorsan 38+4 geç değil. Benide 37+5 de alacaklar ama ben kan sulandiricilar kullaniyorum ani birsey olur diye riske girmek istemedi doktorum.
Kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Aslında erken alması için Bi neden yok sadece Dr m ben izinde olacagım eğer istersen alırım 37+1de eğer istemezsen da başka Dr a yönlendirebilirim dedi. bana 35 haftalık iken gel dedi. ama ben 36 haftalık iken gideceğim eger izin durumu değişmemişse sanırım başka Dr a gidip 37+5 gibi almasını istiyecegim galiba hakkımızda hayırlısı artık

Arkadaslar merhaba...gecen hafta doktor randevumuz vardi ve doktor bebegin suyunun ve kilosunun fazla oldugunu soyledi...bu arada diyabetim de var ama diyetle simdilik kontroo altinda diye insuline baslatmadi...erken dogum riskin var dedi bana...ayni zamanda idrar testi vermistim ve hafif enfeksiyon cikti doktor benden kultur testi de istedi ama henuz sonuc cikmadi...bugun de sabahtandir dik oturunca veya hafif yuruyunce zorlaniyoru...vajinamda baski var gibi...doktora yazdim enfeksiyondan da olabilir diyor bebegin kafasi da ordaydi ondan da olabilir diyor...ben asiri korkuyorum erken dogum olursa diye...bu haftalarda vajinada baski veya hafif kasik agrisi olan vr mi?bu kultur sonucu ciksaydi d aona gore hareket etseydik

Canım o enfeksiyondan kaynaklı olabilir. Benim senin haftandayken öyle bi şikayetim olmadı. Çok ayakta kaldığım kendimi yorduğum zaman kasık ağrısı oluyor. Biraz daha dinle bakalım kendini için rahat etmezse gidersin doktora

Kızlar selam, bugün çok aktif bir gün geçirdim hep dışarıdaydım, bi orada bi burada araba kullandım vs. bebeğin hareketlerini pek hissedemedim, normal midir siz de aktif olduğunuz günler harekette azalma oluyor mu? Biraz aç da kaldım öglen yeni yedim yemek şimdi dinliyorum beyefendiyi bakalım.

Alt açma örtüsü diye bir şey var ya, kullan at olanlardan. Bunlardan hastaneye almak lazım mı? Lazımsa kaç tane almak lazım? Bilen var mıdır?

Ay aşırı saçma. Ya orada doğurursan senin devam ettiğin doktor hastane dururken ilk kez gittiğin bir yerde doğurmak ayrı sorun, kendi evinde olmamak ayrı sorun. Yani bebek orada doğdu diyelim hemen o hafta dönebilecek misiniz? Bebeğin eşyaları beşiği puseti vs gibi ihtiyaçlar, kendi rahatlığın, kendi eşyaların.. Eşinin anlayışlı olması lazım her şeyden geçtim 38. haftada o kadar uzun yol tehlikeli. Benim de eşim memleketine gidecek ama 2 günlüğüne tek başına, ki doktora soracağız o haftalarda 37 oluyorum, erken gelme ihtimali olursa gitmeyecek mecbur.

Alt açma örtüsü diye bir şey var ya, kullan at olanlardan. Bunlardan hastaneye almak lazım mı? Lazımsa kaç tane almak lazım? Bilen var mıdır?

Ben yanima 2 3 tane alıcam. Internette dalin in kampanyali paketleri vardi. Fiyatlar arasi uçurum var değerlendirerek almak lazim.

Benimde çok aktif oldugum heleki dısarda olduğum günlerde haraketlilik azaliyor. sabaha kadar horon teper merak etme

Sürekli sallandığından uyumuştur annesi dün kontrolüm vardı benimde. Çıkışta birkaç yere uğradım ayakta kaldım baya. Eve gelip uzanınca hareketlenmeye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…