2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bana yasak ilişki 12. Haftaya kadar ama vajinal bakıyo doktorum muayenede
Size özel durumdan kaynaklı mı yasak dedi doktor? Ben kısıtlamamıştım kendimi eşim korona çıkana kadar şimdi ayrıyız haliyle ama pozisyonlar zorlayıcı olmadığı müddetçe yasak olmaması gerekmez mi ya ha bide şey okumuştum çoğul gebeliklerde de yasak konulabiliyormuş

Önümüzdeki hafta gidecekseniz eğer 6. Hafta olur bana doktor öyle gel demişti yüksek ihtimalle görünür

içmeyiver kızzzzz acık cay iç :) ama bence kahve de ne olacak ya hersey yasak .
bizim iş yerinde sürekli sigara içen kahve nescafe içen biri vardı :) ama sürekli .
Ben olabilirim o sürekli sigara kahve içiyordum günde 8 9 bardak kahve içiyordum. Nescafe ayrı filtre kahvesi ayrı türk kahvesi ayrı. Sigarayi bırakmak kahveyi bırakmak kadar yormadı beni

İlk defa kahverengi lekelenmem gelmiş 2 parmak kadar 6+1 of ben çok korkuyorum bir şey olacak diye ya kimisi normal diyor kimisi değil diyor kafam allak bullak oldu

Ben olabilirim o sürekli sigara kahve içiyordum günde 8 9 bardak kahve içiyordum. Nescafe ayrı filtre kahvesi ayrı türk kahvesi ayrı. Sigarayi bırakmak kahveyi bırakmak kadar yormadı beni
len o kadar da içilmezZ :)
azaltt kuzucugum
böyle olmaz . bende sigarayı bıraktım .
igne vurulmadan önce . haftada 2-3 defa içtim ignelerden sonra hiççç içmedim :):)
aklıma da gelmiyor yusuflamaktan . yapma gözünü seveyim

Öncelikle hayırlı olsun
Son adet tarihinden hesaplayan uygulamalar var netten de bakabilirsin tabi doktorun ölçümü daha sağlıklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…