2020 Şubat Anneleri

Biz direk kucaga aliyoruz 😂😂
Kucakta yanılma payı biraz daha fazla. Senin kilonda küsurat varsa 100 gr fazla hesaplar.
Ben bugün tarttım kucakta 6.2 yatırınca 6.1 çıktı. Üst kıyafeti vardı sadece herhalde 6 filan :)

Kucakta yanılma payı biraz daha fazla. Senin kilonda küsurat varsa 100 gr fazla hesaplar.
Ben bugün tarttım kucakta 6.2 yatırınca 6.1 çıktı. Üst kıyafeti vardı sadece herhalde 6 filan :)
Ben banyo oncesi ciplak tartiyorum ve dr muzun tartisiyla birebir cikiyo 😃

Tartidan tartiya degisir ama bizim evdeki tartiyla doktorumuzun tartisi bir cikiyo
Bende gitmeden tartayım bari bundan sonrası için anlamış olurum😁
100 gr kadar hata olabilir belki.
Ben bide küçük elyaf yastığı koyup tartının üzerine yatırıyorum.
Leğene koyan da duydum:KK70:
Valla bende leğeni düşünmedim değilll😂😂😂😂
Kizlar yazlik kiyafet almaya basladiniz mi ne zaman almayi dusunuyosunuz ?
Biz eskişehirdeyiz buraya yaz haziranda anca geliyo😁 evlerin içi de serin oluyo o yüzden daha almayı düşünmüyorum

Aynen diğer arkadaşları için de üzülüyorum
Kendimizi düşünmemiz gerektiği için de üzülüyorum
Ama bekar olmak ile evli olmak farklı oluyor hele erkek için daha zor oluyor
Bekar olmak farklı ,Evli olmak farklı, çocuklu olmak çok çok farklı oluyor. Sürekli çocukların geleceğini düşünüyorum. Çocuklar yokken çok farklıydı hayatımız sadece kendimizi düşünürdük. Allah yardımcınız olsun. Virüs herkesi hem manen hemde madden çok etkiledi.

Yok anam nerde dışarı burnumuzu çıkaramıyoruz. Erzurum’a yaz gelse de çıkamayız ablam biraz vermişti denizinkiler de unisex zaten. Herşeyi iyice küçülene ve eskiyene kadar giydirmeyi düşünüyorum 🤔 Eşime size haftasonu izni vermiyorlar mı diye soruyorum 🤣 sanki askere yeni gitmiş gibi.

Aslında lazım hatta bugün ne yapabileceğimi düşündüm çünkü böyle bir ortam varken ne birşey sipariş etmek ne de evime kargo gelmesini istemiyorum o sebeple ne yapacağım bilmiyorum sanırım bezle gezeceğiz😂😂

Medipol koşuyolu, Fırat Erdoğan. Memnunuz biz de. 300₺ ücreti

Teşekkürler alalım biz de😉 eğer internet üzerinden alıp da memnun kalan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim💕

Hemen hemen aynı durumdayız sanırım. Bizimki de 3300 doğdu, 2890 a düştü. Benim de sütüm yetmiyormuş meğer mama takviyesine başladık 1. Ayında 3580 oldu. Bugün 2. Ay muyenesine gittik. Oğlum bir müddet emdikten sonra göğsümle savaşmaya başlıyor, öyle olumca sütü yetmiyor düşümcesiyle mamayı arttırdım ben ama doktor mamayı baya azalttı. Burdaki kilo alımı oranlarına bakımca 1100gr normal gelmişti bana ama doktor 500-700 gr kilo alımı iyi dedi. Şimdi emme vakti gelince ne yapçam kara kara düşünüyorum, başlayacak yine meme savaşları 😞
Sizinki şimdi kaç günlük kaçıncı ayında?

Aa ben o hastanede doğum yaptım indirimimiz de var. Hüseyin yayla ya gidiyordum ama memnun değilim çok ilgisiz.

bu arada nasıl memnunmusunuz? Anne sütü odaklı sanırım hoca

Süt yetmiyorsa mama vermemek için direnmek hiç doğru değil. Senin bebeğin zayıf mı neden öyle dedin?

yok sütüm vardı ama bebeğim çok zayıftı ben emiyor sanıyordum meğer ememiyormuş çenesi geride vezayıf diye güçsüzdü. Acemilik işte anlayamıyorsun kontrole gidip tarttırmadan. Evet erken doğdu 2700 dü 2500 küvezden çıktı.

Yok anam nerde dışarı burnumuzu çıkaramıyoruz. Erzurum’a yaz gelse de çıkamayız ablam biraz vermişti denizinkiler de unisex zaten. Herşeyi iyice küçülene ve eskiyene kadar giydirmeyi düşünüyorum 🤔 Eşime size haftasonu izni vermiyorlar mı diye soruyorum 🤣 sanki askere yeni gitmiş gibi.
Netten siparis verecegim bende gelen kargolarida artik balkonda 1 2 gun bekletip sonra yikayip yuksek isida utulemeyi dusunuyorum mecbur baska da yapacak bir seyim yok.
Sen sanslisin hem oglundan hem ablandan var yine biz bezle artik 😂😂

yok sütüm vardı ama bebeğim çok zayıftı ben emiyor sanıyordum meğer ememiyormuş çenesi geride vezayıf diye güçsüzdü. Acemilik işte anlayamıyorsun kontrole gidip tarttırmadan. Evet erken doğdu 2700 dü 2500 küvezden çıktı.
Bizim durumumuz da birebir böyleydi. İlk kontrole gittiğimizde aşırı kilo kaybettiği farkedilince yoğun bakıma aldılar. 20 günlükken doğum kilosunda taburcu oldu.

Kızlar çok gazlı olan bebeklerinize ne veriyosunuz gazı var galiba bizimkinin uyuyamiyor 🤦🏻‍♀️
Ay gaz kelimesinden bile gina geldi 3 gundur sabahtan aksama kadar cocuk pirtlatiyo koca adam gibi ve yaparken agliyo nasil bir gaz nasil bir sanci anlam veremiyorum 😩
Gaz damlasi disinda bir sey vermiyorum ben

evet senle ben aynıyız sanırım senin daha fazla kilon maşallah umarım sağlıkla büyürler
Ben 4 öğün mama da verdim onun etkisi büyük bence, şimdi mamayı azaltacağım muhtemelen bu ay benimki de az kilo alcak😉
Aa ben o hastanede doğum yaptım indirimimiz de var. Hüseyin yayla ya gidiyordum ama memnun değilim çok ilgisiz.

bu arada nasıl memnunmusunuz? Anne sütü odaklı sanırım hoca
Görümcem çok pimpiriklidir ve çok araştırır🙈 oğlu 10 yaşında doğduğundan beri ona gidiyorlarmış. Ben normalde academic hospital da doğum yaptım, ordaki çocuk doktorunun farkefrmediği durumu farkedip yönlendirme yaptı Fırat hoca. Evet anne sütü vb gibi Doğallıktan yana, yani çok zorda kalmadan antibiyotik tedavisi falanda yapmıyormuş😉

Ay gaz kelimesinden bile gina geldi 3 gundur sabahtan aksama kadar cocuk pirtlatiyo koca adam gibi ve yaparken agliyo nasil bir gaz nasil bir sanci anlam veremiyorum 😩
Gaz damlasi disinda bir sey vermiyorum ben
Valla bende düzensiz ama nurse harveys ve zinco kullanıyodum aman onlarında pek faydası yok heralde ya 6bucuktan beri uyutmaya çalışıyoruz uyuyo 5 dk sonra uyaniyo artık dayanamadık yıkadık ama yine uyandi normalde yıkayınca uyanmazdi hemen 5 dk bile sürmedi gerçi suya soktuk cikardik bide kundakta durmuyo yirtiyo kendini resmen en son musline sardım bakım ne kadar uyucak 🤦🏻‍♀️

Netten siparis verecegim bende gelen kargolarida artik balkonda 1 2 gun bekletip sonra yikayip yuksek isida utulemeyi dusunuyorum mecbur baska da yapacak bir seyim yok.
Sen sanslisin hem oglundan hem ablandan var yine biz bezle artik 😂😂
Kızı hallederim de Bu iş uzarsa Denize de ihtiyaç olacak. Onunkini alırız artık netten.

Bekar olmak farklı ,Evli olmak farklı, çocuklu olmak çok çok farklı oluyor. Sürekli çocukların geleceğini düşünüyorum. Çocuklar yokken çok farklıydı hayatımız sadece kendimizi düşünürdük. Allah yardımcınız olsun. Virüs herkesi hem manen hemde madden çok etkiledi.
Aynen öyle çocuğumuz herşeyden önce geliyor.
Eşim kalmış diğer iki kişiyi çıkarmışlar ama İŞKUR a başvuru yapıp 1700 maaş verceklermiş galiba herkesin hakkında hayırlısı
Eşim hergün 23-9 çalışacak geceleri hep yalnız olacağım

Ben 4 öğün mama da verdim onun etkisi büyük bence, şimdi mamayı azaltacağım muhtemelen bu ay benimki de az kilo alcak😉

Görümcem çok pimpiriklidir ve çok araştırır🙈 oğlu 10 yaşında doğduğundan beri ona gidiyorlarmış. Ben normalde academic hospital da doğum yaptım, ordaki çocuk doktorunun farkefrmediği durumu farkedip yönlendirme yaptı Fırat hoca. Evet anne sütü vb gibi Doğallıktan yana, yani çok zorda kalmadan antibiyotik tedavisi falanda yapmıyormuş😉

yaa sağol cnm. Bizde de kusma problemi var kilo alamıyor hemen gidicem

X