2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
benim oğlan keyifçi çok. o sebeple ayarını bilmiyor. çok emip kusuyor. ben 2saatten önce vermiyorum meme. gaz da yapıyor çünkü çok sık emme1.ay 4560dı 2.ay 6.440 çıktı🙈şu an 7ye doğru gidiyor
En kilolu bizimkiler galiba 6250 de bnm ki cikti dun. Bugun kararlıyım 2 saatten once emzirmiycm bakalm hayirlisi😁😁

Benım sleppy bundan. Elimde daha 14 paket var bitsin diye bekliyorum. Elma limon portakal deneyenınız var mı? Onlar nasıl guzel kokuyor ki? Ben dogal dıye almısım bunu.
Canım bunun hiç kokusu yok kesinlikle yaz sleepy’e başka bişi olmuştur ben çok memnunum bundan çünkü. Gerekirse örnek gönder kokmaması lazım çünkü.

kızlar memnun kaldığınız bir gaz damlası var mı mommys bliss nası arkadas ıcın soruyorum kolik bebisi var

selam kızlar . Bebeğiniz nasıl uykuya dalıyor . Sallıyor musunuz veya kucakta mı ? Çok küçükler evet ama ben sallamadan uyutmak istiyorum mücadele ediyoruz kendisiyle . Aslında çok gazlı bi bebek değil ama şu 4 5 gündür akşama doğru saat 5 6 ya doğru ağlamalar başladı uykuya dalamıyor. Siz neler yapıyorsunuz 😓

Ben şöyle simdi uzaktan eğitime dönülurse devam etmek istiyorum ama bu kabul olur mu acaba
Yuzyuze ise ben üç ay alırım diye düşünüyorum
Sizin maaş işlemlerinizi yapan mutemete sorman lazım biraz çalışıp tekrar ücretsiz alabiliyor musun diye ben alınıyor diye biliyorum. bu sene uzaktan eğitimle geçecek gibi zaten.

selam kızlar . Bebeğiniz nasıl uykuya dalıyor . Sallıyor musunuz veya kucakta mı ? Çok küçükler evet ama ben sallamadan uyutmak istiyorum mücadele ediyoruz kendisiyle . Aslında çok gazlı bi bebek değil ama şu 4 5 gündür akşama doğru saat 5 6 ya doğru ağlamalar başladı uykuya dalamıyor. Siz neler yapıyorsunuz 😓
Canim benimki emzikle uyuyor cok uykusu varsa emziksiz bile uyudugu oluyor bazen de emerken ben hic sallamadim alismadi rahatlik o yuzden bence sende aalistirma ama emzik gercekten dalmada kolaylik sagliuor

Ya kızlar merhaba bisey soracağım, benim oğlum normalde pek kusan bir bebek değildir ama iki gündür kusmaya başladı dedim yeni mama aldık ondan mu diye ama yok emincede kusuyo. Bazen kesik kesik kusuyor bazen su gibi süt kusuyo. Üşüttük mu açaba??

Sizin maaş işlemlerinizi yapan mutemete sorman lazım biraz çalışıp tekrar ücretsiz alabiliyor musun diye ben alınıyor diye biliyorum. bu sene uzaktan eğitimle geçecek gibi zaten.
İşte ondan emin olsam uzkatan olacağından devam ederim
Ablam babamın rahatsızlığı icin biray ayrilmisti kabul etmişlerdi

Tam net değil bence Şubat'ı acacaklar sonra yine kapanacak gibi

Aynen annemde aynısını soyledi sen doktora bakma bol bol emzir dedi doktorun dedigini yapmaya calistim ya az kilo aldik yada fazla aldik bu seferde fazla ve duzensiz almis dedi neyse bende kafama gore kendim yapiyorum kendi bildigimi yaptigimda her hafta duzenli kilo aldi burdaki doktorlar baytar gibi sinir olmustum en sonunda bir tane iyi bir doktor bulduk onla devam edecegiz

oooo masallah seninki almis başını gidiyor işte benim kizda oyle az once mesrla emiyor karni tok haala gozu memede birakmiyor emiyor birakiyor sutude agzindan akitiyor ustu sirilsiklam oluyor fazlasini kusuyor 😂bende senin dedigin gibi yaptim ama sanirim arayi biraz acmisim 2 degilde 2.5 3 saat yapmistim bu sefer hem sutum azaldi hemde kilo alımımız eksikti bide sagmayi da birakmistim hepsi etkiledi bende 1.5 saatte bi vereyim karisik verince duzensiz kilo aliyor oda iyi degilmis seninki duzenlimi aliyor haftalik kac kg aliyor canim birde o hap geldi gunde kac tane iciyorsun sen ben 2 tane ictim ama bu seferde mastit olmayalim🙈🙈bende stoga basladim korkumdan kesilir mesilir dedim atiyorum buzluga

yok canim emzirdiğin surece bisey olmaz aksine sagimda cogaltiyor bende sagimi birakinca azaldi bide bebegimi seyrek emzirince doktorun yuzunden ama simdi normale döndü cok sukur sende gunduzleri emzir gece sutunu sagip ver ben ilk baslarda oyle yaptim sonra tamamen biberonu biraktim bizimkide biberon asigiydi
yok aslında olması gereken 2.5-3saat.valla ben haftalık falan tartmıyorum. Allah sağlık versin takmıyorum. ben sağımı hiç bırakmadım doğduğundan bu yana. son zamanlarda daha da iyiye gidiyoruz. günde 6tablete kadar içilebilir. ben 4 alıyorum şu an. işe başlayınca 6yapabilirim belki süte bağlı

Rabbim şifa versin inşallah ailecek kolay atlatın inşallah.
Test yaptırmamanız iyi olmuş bebeklerde tedavi yok sonuçta kendi kendine iyileşiyorlar.
Annesi olarak en iyi siz takip edersiniz
Nihayet atlattı canım 3 gün ateş sürdü ama ömrümden ömür gitti
Muhtemelen yüz yüze başlayacak şimdi online da başlayıp yüzyüze geçince rapor almak istersen etik olmaz MEB de iyi karşılamaz dedi benim idarecim
Allah Allah uzaktan eğitim varken neden rapor alasın ki çok biliyor o müdürler tabi ki okul açılınca izne ayrılacaksın. Sonuçta evlat büyütmek için izne ayrılıyoruz keyf yapmak için değil senin durumunda olsa uzaktan eğitim varken izne ayrılır mı acaba müdürün, seni vicdanen rahatsız etmesine izin verme

X