2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Cnm ben 7 gibi odasına götürdüm.masaj sakinleştirici müzik konuşuyorum okşuyorum emziriyorum.mememle kavga ediyor ,agliyor önce sakince hep tekrar ederek saat 8 e doğru daliyor.11 40 uyaniyor.
Benimki saat 7 de uyuyo oluyor canim 9 gibi kalkiyor ondan sonra en az 2 30 kadar tam dalamiyor hatta dun gece 5 te uyuduk simdj seyi denicem 2 gunde bir banyo aksam yaptiricam saat 10 11 gibi belki o sekilde alisir

Off işe başlamaya son 1 hafta 😢 deneyelim bakalım olacak mı 😔

Benim de 1 hafta kaldi haftaya pazartesi is basi artik patronla konustuk hafta da 3 gun yatim gun olarak gidecegim 4 aylik yarim gun hakkimi bu sekilde ayarladik
Sizin cok erknmis ya bn 15 subat is basi gerci ben dogum oncesi kullanmadm o yuzdn mi acaba

Benimki saat 7 de uyuyo oluyor canim 9 gibi kalkiyor ondan sonra en az 2 30 kadar tam dalamiyor hatta dun gece 5 te uyuduk simdj seyi denicem 2 gunde bir banyo aksam yaptiricam saat 10 11 gibi belki o sekilde alisir
Dene cnm ben sabrettim çok inan...

Çalışan anneler sgk analık rapor parasını yatırdı mı benim ki yatmıyor acaba neden anlayamadım. bilgisi olan var mı?

Gunaydın analar😍Gece 3.30da bebeği anca uyuyup 6da tekrar uyanan ve daha yarım saattir ancar uyuyan ben bitik durumdayım. Gece gec yatısları huy edindi biliyorum ama ben yorgunluktan fena oluyorum. Uyusun diye gozunun ıcıne bakıyorum. Uyumuyor uyumuyor ve uyuyamıyorum😕
Ayni bizde daha beteri hic uyumuyoruz

O olmazsanolmaz lansinohlarda önce ritmik bir masajla başlıyor sonradan sağıma geçiyor.
sabah daha fazla süt oluyor emin ol. ben bi de solgar maya tabletimi içip yatıyorum. o da etki ediyor. gece 2kere kalktı. sabah da emdi tek göğsü. 100cc yi geçti sağım miktarı ben durdurdum yeterli diye. emdiği memeden çıkan 20 cc
Çok teşekkür ederim ☺️ bende sipariş verdim solgar dan

İşe başlayacak anneler Allah kolaylık versin inşallah ... Benimde 22 Şubat analık raporum bitiyor ama 1 ay daha hastalık raporu almayı planlıyorum olursa

Dogumdan önceki 13 gün parası yattı sonrası yatmadı. Raporu şirket girdi dogum sonrası hastane de onayladı da o para yattı. Ama devamı için tekrardan mı onay gerekiyor
Her ay sonu onaylaması gerek
Kullanmadigin icin olabilir cnm kullanmadiklarin dogum sonrasina geviyor
Evt oyle muhtemln
kızlar rapor bitiş tarihi biryerde yazıyormı sizmi hesapladınız haftasına göre
E devlette yazıyor

X