2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Çekim gücü yeterli oluyor mu? Acıtıyor mu?
Yok hayır acıtmıyor. Çekim gücünü ben 2 dk masaj ayarında çalıştırıp daha sonra 1 dk aralarla yükseltip en yükseğe getiriyorum gayet güzel boşaltıyor.
Ama dediğim gibi ikisini aynı anda boşaltmaya çalıştığımda teklideki verimi alamıyorum. O yüzden önce birini sonra diğerini boşaltıyorum.

Gunaydın analar😍Gece 3.30da bebeği anca uyuyup 6da tekrar uyanan ve daha yarım saattir ancar uyuyan ben bitik durumdayım. Gece gec yatısları huy edindi biliyorum ama ben yorgunluktan fena oluyorum. Uyusun diye gozunun ıcıne bakıyorum. Uyumuyor uyumuyor ve uyuyamıyorum😕

Gunaydın analar😍Gece 3.30da bebeği anca uyuyup 6da tekrar uyanan ve daha yarım saattir ancar uyuyan ben bitik durumdayım. Gece gec yatısları huy edindi biliyorum ama ben yorgunluktan fena oluyorum. Uyusun diye gozunun ıcıne bakıyorum. Uyumuyor uyumuyor ve uyuyamıyorum😕
Al benden de o kadar bende öyleyim

Biberonla anne sütü mü veriyorsun gün içi? Neden sagiyorsun sütun artsın diye mi? Ben biberonu da kestim keseli sagmayi da bıraktım kötü mu yaptım bilmiyorum
Cnm bende biberonu kestim birtek gece birkez veriyorum uykusu agir emmiyor diye ozaman sagiyorum zaten uzun uyuyunca birikiyor sut ve yarisini anca iciyor gun ici zarlten bep memede sagmaya pek vakit olmuyor sagsam zaten ona sut kalmaz zaten oyle cok sutum yok benim

Biberonla anne sütü mü veriyorsun gün içi? Neden sagiyorsun sütun artsın diye mi? Ben biberonu da kestim keseli sagmayi da bıraktım kötü mu yaptım bilmiyorum
yok stok yapıyorum işe başlıcam. hem de süt üretimini arttırıyorum.
Ay benim kız duştan sonra uyumuyor, normalde sıcacık sudan sonra rahatlayıp uyumaları lazım, yani normali.bu gibi 😄, ama benimki uyumuyor banyo sonrası 😀😀
elektrikli soba önünde giydirip brbe yağıyla yoğur biraz, 🤣mayışıyorlar o zaman
Ya ben eldiveni çıkaramıyorum yüzünü pançalıyor gözünü çıkaracak deli oğlan sizinde başlarda böyle miydi ?
evt tırnaklarını sık sık kes ya da törpüle. artık eldivenden çıkması lazım.

O olmazsanolmaz lansinohlarda önce ritmik bir masajla başlıyor sonradan sağıma geçiyor.
sabah daha fazla süt oluyor emin ol. ben bi de solgar maya tabletimi içip yatıyorum. o da etki ediyor. gece 2kere kalktı. sabah da emdi tek göğsü. 100cc yi geçti sağım miktarı ben durdurdum yeterli diye. emdiği memeden çıkan 20 cc

Günaydın kızlar
Dün kızım uyku arasında kusarak uyandı sonra öyle bir ağlıyor ki ne yapsam susmadı üstü ıslandı değiştirmeye çalışıyorum izin vermiyor deli gibi bağırıyor üstü açık battaniye sarıp göğsümü verdim almadı geri sağdıgım sütü verip biraz sakinleştirmeye çalıştım ama nafile bağırmaktan kucagımda uyudu biraz. sonra üstünü giydirebildim.
Benim kız burnunu açarken, kıyafet değiştirirken, banyo yaparken o kadar çok ağlıyor ki sanki canı acırmışcasına öle bağırınca ben panik oluyorum 🥺
Haftaiçi annemde gidecek ilk kez yalnız kalacağız inş yapabilirim 🙏

Ginaydin bu gece benim kide 5 de uyudu 9 da kalkti kafam suan catliyor

Gunaydın analar😍Gece 3.30da bebeği anca uyuyup 6da tekrar uyanan ve daha yarım saattir ancar uyuyan ben bitik durumdayım. Gece gec yatısları huy edindi biliyorum ama ben yorgunluktan fena oluyorum. Uyusun diye gozunun ıcıne bakıyorum. Uyumuyor uyumuyor ve uyuyamıyorum
Benimde öyle ya burada yazmıştım emip uyuyor falan diye birkaç gündür çok az uyuyor dün tüm gün 15-20 dakika uyuyup kalktı sürekli gece de zar zor uyuttuk uykusuzluktan sinirlerim zıplıyor artık eşimin bile her hareketi batıyor😬

Yok hayır acıtmıyor. Çekim gücünü ben 2 dk masaj ayarında çalıştırıp daha sonra 1 dk aralarla yükseltip en yükseğe getiriyorum gayet güzel boşaltıyor.
Ama dediğim gibi ikisini aynı anda boşaltmaya çalıştığımda teklideki verimi alamıyorum. O yüzden önce birini sonra diğerini boşaltıyorum.
Teşekkür ederim 😊

Bebekleri erken uyuma duzenine nasil alistirdiniz gunduz ne kadar uyuyorlar benim kiz gece 2 30 olmadan derin uykuya dalmiyor buda beni yoruyor bazen daha da gec daliyor gece uykusuna
Cnm ben 7 gibi odasına götürdüm.masaj sakinleştirici müzik konuşuyorum okşuyorum emziriyorum.mememle kavga ediyor ,agliyor önce sakince hep tekrar ederek saat 8 e doğru daliyor.11 40 uyaniyor.

X