2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ohh rahatlamıştır kuzucuk. Biraz daha sabretmemiz lazım anlaşılan naparsak yapalım Gaz ve kabızlık olayına kalıcı bir çözüm yok. Ben Mommys Bliss kullanıyorum,sana burada da tavsiye edilmiş. Hem gündüzü aldım hem geceyi günde 3-4 kez veriyorum. Çok iyi geldi
Maflor enson verdi doktor biogenia kullandık etki etmi
Ohh rahatlamıştır kuzucuk. Biraz daha sabretmemiz lazım anlaşılan naparsak yapalım Gaz ve kabızlık olayına kalıcı bir çözüm yok. Ben Mommys Bliss kullanıyorum,sana burada da tavsiye edilmiş. Hem gündüzü aldım hem geceyi günde 3-4 kez veriyorum. Çok iyi geldi
Doktor maflor verdi biogenia verdi ikiside fayda v
Aynen surekli yedikten sonra ikinma pozisyonunda
Heryedigi cikarmak zorunda hissediyor
Maflor biogenia nurse harvey kullanıyorum
Bir o momy almadım henuz

Kızlar bebeğimde reflü olduğu için hep sağ sol yatırıyorum doğduğundan beri. Sırt üstü yatınca kustuğunda tıkanıyor 😔 Geçen gün bir uyandım kendi kendine dönmüş sırt üstü uyuyor aklım çıktı ya napıcam ben bundan sonra böyle dönmeye devam edecek nasıl engelleyebilirim ko rkuyorum kusacak uyurken diye
REflu yatagi al canim.benimkide cok kusuyor dogdugundan beri kullaniyorum iki tarafinda destekleri var sikistirdinmi donemezde aklinda kalmaz

Kızlar bugün bişey öğrendim moralim çok bozuldu cidden ben normal doğum bekliyordum suyum geldi hastaneye gttik 2 gün hastanede yattım hem suyum azaldı hem sancı çektim ama açılma 2 cm i geçmediği için 3. Gün acil sezeryana aldılar beni yoksa bebeğim yoğun bakıma alınabilirmişti. Kv orda burda annesi gelsin diye sezeryan oldu diyormuş zaten gelecekti byle bir laf yapmanın ne lüzumu var terbiyesiz ben bilirim ne çektiğimi hakkımı bunlara helal etmiyorum
Bu insanlarin hic Allah korkusuda mi yok ya gem sanane yaani nasil dogurduysa dogurdu insan uzuyorlar sadece sen hic duyma canim bebisine odaklan onuda.uzme

Canım bizimki hep çok kusuyordu doğduğundan beri ama dediğin gibi şu son bir iki haftadır aşırı olmaya başladı. Sürekli kıyafet değiştiriyoruz ben artık ağız mendillerini yakasına sıkıştırmaya başladım ona kussun da alayım diye.

Ben de öyle yapmaya çalışıyorum canım. Şimdilik anca 5 dk duruyor. Ama zamanla düzelir herhalde kendi kendine durabildiği zaman artar diye ümit ediyorum.

Ben de öyle demiştim doktora da merak etme onlar aç kalmaz fazlasıyla emiyodur o annesi dedi 😊

Yaa ne güzel benimki uyku sersemi olduğunda yattı geçen gün. Tamamen uyanıkken yatırmaya çalıştığımda ise bastı çığlığı😩
Uyanikken benimkide yatmiyor cnm uyudufunda o sekilde yatiriyorum oyle rahat ve uzun uyuyor

Kızlar ben de burada okuyup Mochi aldım. Bir ablamdan bir görümcemden miras iki adet elektrikli pompam var aslında ama çok zor geliyor kullanmak. Mochiyi de kullanıyorum ama çok uzun sürüyor yine, sürekli çekip bi daha yerleştiriyorum akış durdukça saate bir bakıyorum bir saat geçmiş. Sizin ne kdr sürüyor mochiden verim almanız?
mochiyi bebeğim emerken diğer göğüse takıyorum. tek kullanmadım hiç. o da 10-15 dk oluyor. ben 2 gündür elektrikliye geçtim çok daha fazla sağıyor elektrikli.

mochiyi bebeğim emerken diğer göğüse takıyorum. tek kullanmadım hiç. o da 10-15 dk oluyor. ben 2 gündür elektrikliye geçtim çok daha fazla sağıyor elektrikli.
Kaç dakikada kaç cc çıkıyor ? Bana Amerika dan megna markalı elektrikli süt sağma Makinesi gönderdi görümcem , bu akşam denedik 10 dk da 60 cc sağabildik , acaba sütüm mü az ya da normali mi bu bilemedim 🤷‍♀️ makine aslında çok güzel lansinoh un Amerika versiyonu gibi ... Makine ile ilgili nette bi video vs de bulamadım.. işe başlayacağım lansinoh alacaktım ama o da su an elimdeki gibiyse boşuna para vermeyeyim diyorum

Iyi aksamlar kizlar nasilsiniz bayadir giremiyordum memlekte gittik geldik bebekleriniz nasil bizde durumlar idare eder 2 ay asilarimi zi olduk menejit asisinida olduk allaha sukur ates yapmadi doktora sutum iyi ce azalsigini soyledim olsun dedi 1 damla bile alsa kardir dedi kilomus 5500 olmus boyu 55 cm gelisimi iyi dedi artik tv gorunce ona odaklanabilir dedi odaklandiginda yonunu degistir bakmasin dedi ben ayaklarinin istune col basmak istiyor dedim fazla bastirma dedi imurgalari daha yeni gelisiyor dedi donmeye calisiyor dedim belli erken hareketlenecek dedi

Toplasan 3 saat bile uyumadı bugün 😓
Doymuyor 1 kere mama beriyordum bugün 3 olucak önce beni emiyor sonra mama ayyy imdaat😂

Kaç dakikada kaç cc çıkıyor ? Bana Amerika dan megna markalı elektrikli süt sağma Makinesi gönderdi görümcem , bu akşam denedik 10 dk da 60 cc sağabildik , acaba sütüm mü az ya da normali mi bu bilemedim 🤷‍♀️ makine aslında çok güzel lansinoh un Amerika versiyonu gibi ... Makine ile ilgili nette bi video vs de bulamadım.. işe başlayacağım lansinoh alacaktım ama o da su an elimdeki gibiyse boşuna para vermeyeyim diyorum
Benimde öyle mecburi mama veriyorum😓

yani bu değişiyor aslında. mesela az önce 20dk bir göğsü 12dk birini sağdım çıkan 50cc oldu. sabah bu rakam 100cc idi. dün gece de 100cc sağmıştım. ben tam boşaltmıyorım süreyi uzatsam daha sağar gibi.süre ve memeyi uyarma şekilleri etkiliyor. ben masaj ayarında başlıyorım. sağıma geçince kademeleri ile baya oynuyorum sağım yaparken. alışkanlık olmuş zorlanmıyorum sağımda

yani bu değişiyor aslında. mesela az önce 20dk bir göğsü 12dk birini sağdım çıkan 50cc oldu. sabah bu rakam 100cc idi. dün gece de 100cc sağmıştım. ben tam boşaltmıyorım süreyi uzatsam daha sağar gibi.süre ve memeyi uyarma şekilleri etkiliyor. ben masaj ayarında başlıyorım. sağıma geçince kademeleri ile baya oynuyorum sağım yaparken. alışkanlık olmuş zorlanmıyorum sağımda
Biberonla anne sütü mü veriyorsun gün içi? Neden sagiyorsun sütun artsın diye mi? Ben biberonu da kestim keseli sagmayi da bıraktım kötü mu yaptım bilmiyorum

Size de iyi geceler bebeği huysuzken sakin olsun diye dua edip, sakin olduğunda bu niye böyle oldu bir şeyi mi var diye düşünen anneler, ilk başta da ben 🙋🏻‍♀️🤣
Ay sorma, dün hep uyudu gece gündüz, cok tedirgin oldum uyandırmaya çalıştım hep. Bugun de gündüz uyumadı düzgün. Sıkıntı bebelerde degil bizde 🤣

Saat 5den beri uyanik hicbuyumaya da niyeti yok. Huysuzluk da yok anlamadm ki nie uyumuyo bu oynayip duruyo saatlerdir

X