2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bebeği gazlı olanlar uyuduktan sonra hemen uyananlar benim kızım gündüz hiç uyumaz doğru düzgün. Zorla uyutsam bile hemen uyanır yirmi dakika bile demeden. Sonra yine aynı kısır döngü emme gaz çıkarma uyutmaya çalışma vs. Bugün de yine uyuttum hiç ümidim yoktu. Uyudu ama 10 dk geçmeden sancıyla ağlayarak uyandı. Aklıma geldi hemen yüzüstü yatırdım ve beline poposuna doğru masaj yaptım dairesel hareketlerle ve ben şok kızım uyumaya devam etti ve baya da uyudu ilk defa 😄 ( Tabi uyuduğu müddetçe hep başında bekledim yüzüstü tehlikeli olduğu için) Mucize gibi bişeydi benim için çünkü sancıyla uyandığında bir daha asla uyumazdı. Anlatmak istedim belki birinin işine yarar 😊
Ben gunduzleri genelde yuz ustu yatiriyorum ve guzelce uyuyor

Kızlar sigara içen var mı aranızda 😟 ben arada içiyorum bir iki tane keşke içmesem😕 bide ben herhangi bi takviye vitamin vs kullanmıyorum Demir ilacım bitince bıraktım herkes kullanıyor mu burada?
Ben iciyorm malesef 2 tane bi sabah bi aksam. Arada esimi kandirirsm 3.yude iciyorum bazen

Kızlar bebeğinizin burnunu serum fizyolojik ile açtığınızda suyu yutuyor mu
benim kız yutuyor hep afedersiniz ama yuttuğundan dolayı kusmıgunda mukuslu oluyor
o kaçınılmaz zaten su gibi gidiyor genize.ben deniz suyu kullanıyorum sterimarın. o serum fizyolojik gibi yoğun gitmiyor. sprey şeklinde kullanımı çok rahat

ne kadar vergi çıktı cnm
canım bu seferkini ben ödemedim abim orada yaşıyor ama pandemiden gidemiyordu 1 senedir şansıma sipariş vereceğim vakit mecburi gitmesi gerekiyordu o vesileyle aldı istediklerimi. Ama bir sipariş daha vericem tam ne çıkıyor 2021 koşullarıyla yazarım sana. Yalnız o kadar kaliteli ki ürünleri. Bugün zaraya gittim hem çook pahalı hem o kdr kaliteli değil inan. Harika şeyler beğendim yine 😍

Ben doğumdan beri hiç vitamin veya Demir devam etmedim 😕 bi eksik hissetmiyorum ama bilmiyorum yine de . Sigara içmiyorum hiç kullanmadım hayatımda 🤷‍♀️
Jaylah Jaylah _seastar_ _seastar_ ben herhangi bi yorgunluk dediğin gibi eksiklik hissetmediğim için kullanmıyorum ne vitamin ne başka bir şey ama gerekirse kadın doğum doktoru ile konuşup kullanayım ben de sütü vs etkileyecekse
kullan cnm depoları sömürüyor bebeler. zamanla yorgunluk, saç dökülmesi vs yaşanıyor

Ben iciyorm malesef 2 tane bi sabah bi aksam. Arada esimi kandirirsm 3.yude iciyorum bazen
Bu kadar sigaranın çok bi zararı olur mu acaba ben normalde bi paket sigarayı 20 gün içiyorum her gün bi tane ama şimdi içmemek lazım ya insanın canı inadına istiyor ben de 2 tane içmeye başladım günde keşke onu da içmesem 😢

canım bu seferkini ben ödemedim abim orada yaşıyor ama pandemiden gidemiyordu 1 senedir şansıma sipariş vereceğim vakit mecburi gitmesi gerekiyordu o vesileyle aldı istediklerimi. Ama bir sipariş daha vericem tam ne çıkıyor 2021 koşullarıyla yazarım sana. Yalnız o kadar kaliteli ki ürünleri. Bugün zaraya gittim hem çook pahalı hem o kdr kaliteli değil inan. Harika şeyler beğendim yine 😍
Canım vergi ve kargoyu bana da söyleyebilir misin ? Şimdi bir şey sorcam sana bi bileğin var mı bize eşimin bi arkadaşı birleşik krallıktan hediye yolladı doğum hediyesi ama ptt kargo vergi aldı bizden bize bir saçma geldi sence normal mi alması karşı taraf yollamış ve 5 pound dan kaçacak bi kadın da değil 🙄

Jaylah Jaylah _seastar_ _seastar_ ben herhangi bi yorgunluk dediğin gibi eksiklik hissetmediğim için kullanmıyorum ne vitamin ne başka bir şey ama gerekirse kadın doğum doktoru ile konuşup kullanayım ben de sütü vs etkileyecekse

Bu kadar sigaranın çok bi zararı olur mu acaba ben normalde bi paket sigarayı 20 gün içiyorum her gün bi tane ama şimdi içmemek lazım ya insanın canı inadına istiyor ben de 2 tane içmeye başladım günde keşke onu da içmesem 😢
Depoyu bitiriyorsak içmek lazım ya vitaminleri 😩 en iyisi başlamak yarından itibaren ben de başliyim iyi ki konusu açıldı

Azalıyor ben bu hafta daha cok farkettim gece kalkamıyorum (ki zaten her gece üçten önce uyumuyor) sabah gögsüm şişkin degil bir kere kalksam Diger meme altı saat de dolması lazım ama yok yumuşak oluyo. Meme emilmeyince süte ihtiyaç yok diyor böyle böyle kesiliyor süt.
Dikkatli olup emzirmek veya sagarak dengeyi saglamak lazım.
Kac saatte bir emzirmeli yada sagmali acaba.benimde bi gogsu emiyor 3-4 saat sonra diger gogsu.yani ayni gogsu 6 yada 8 saat sonra emmiş oluyor benimde artik dolgun olmuyor gogsum arada sagmalimiyim.iki gogsu ayni anda almiyor malesef.kesilecek diye bende korkuyorum

Kızlar ben sanırım adet oldum oysa lohusaligim yeni bitti hemen olan varmı ben gibi
Benim 60 gun oldu.bitti dedigim an yeniden basliyor afedersin simsiyah az az puturlu puturlu geliyor kan gibide degil zift gibi.bende anlamadim nedir

Canım vergi ve kargoyu bana da söyleyebilir misin ? Şimdi bir şey sorcam sana bi bileğin var mı bize eşimin bi arkadaşı birleşik krallıktan hediye yolladı doğum hediyesi ama ptt kargo vergi aldı bizden bize bir saçma geldi sence normal mi alması karşı taraf yollamış ve 5 pound dan kaçacak bi kadın da değil 🙄
Canim o gumruk vergisi bizim.devlerimiz aliyor malesef bende aliexpresten falan alisveris yapiyordum ucuza aldigin seyden bile daha pahali vergi aliyor devlet karsidaki gondericiyle alakasi yok

kullanıyorum cnm next gerçekten güzel. belki bende isterim birşeyler bakalım
alıcıdan gümrük vergsi alınıyor cnm yurtdışından gelen ürünlerde. 2-3senedir başladı uygulama

Gunaydın guzel annişler❤️Bende nazara cok inanıyorum. Yok sutum cogaldı. Yok gazı yok. Kakasını duzenli yapıyor. Guzel uyudu. Demeyeceğim artık. Hayır konustugum insanlar nazar edecek insanlar degil ama benden mı onlardan mı bılmıyorum söyleyince birden hersey tepetaklak oluyor. Dillendirmeyecegım artık. Burayı da sayfalarca bırıksede okumaktan vazgecmemmm😂
Kızlar bebeğinizin burnunu serum fizyolojik ile açtığınızda suyu yutuyor mu
benim kız yutuyor hep afedersiniz ama yuttuğundan dolayı kusmıgunda mukuslu oluyor
Bende de oyle canım. Kusmugu da aynı bahsettıgın gıbı. Kesinlikle normal bir durum.

benim doktorum 6ay devam et dedi vitamin ve demire.

Kac saatte bir emzirmeli yada sagmali acaba.benimde bi gogsu emiyor 3-4 saat sonra diger gogsu.yani ayni gogsu 6 yada 8 saat sonra emmiş oluyor benimde artik dolgun olmuyor gogsum arada sagmalimiyim.iki gogsu ayni anda almiyor malesef.kesilecek diye bende korkuyorum
ben 2gündür yatmadan iki göğsü de sağıyorum. sabahta emzirme sonrası aynı işlemi yapıyorum. şu an sağ göğsüm mesela 4te emmişti. solu da az önce emdi 12den beri. ikisini de sağıyorum şu an. 10dk tek göğüs yapıyorum ort. tam boşaltmamış oluyorumdur devam etsem gelir çünkü

X