2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kesinlikle nazar degiyor butun gun mizik mizik oluyor sonra.insanlar tuhaf fotodan yanaginin pembeligine kadar dikkat ediyorlar.yanaklari pembe beyaz tenli olacak diyor digeri benim hic bacaklari bogum bogum olan cocugum olmadi diyor..velhasil boyle boyle nazar ediyorlar.onlarin gorduklerini ben gormuyorum annesi olarak.oyle birsey yok cunku.nasil bakiyorlarsa.fotosunu gostermiyorum cocugumuda biraz buyusun.aninda nazar degiyor hayret birseyya

Bence emme saati ve doluluk hissine göre sagmalı birazdan emer bebege kalsın diye saatlerce bekleyince azalıyor süt. Bebek emmeyince kendimiz sagmalıyız

Ben bunu biliyorum ne kadar uyguluyorum dersen yapamıyorum

Bu hafta yine sütüm azaldı yana yakıla ne yapacagım diye dolanıyorum

Ben hiç sağmıyorum bebeğim sık istiyor memeyi sadece sabahları biraz sert oluyor

Aynen canım nazar edecek insanlar değil ama iyi konuştuk mu hemen huyu değişiyor babası ne güzel uyudu bugün diyor ertesi gün ne gündüz ne gece uyumuyor
tuzlu su mu bu kadar kusturyor diye tedirgin oluyorum

Geçmiş olsun canım inş yoktur sen sürekli ateşini kontrol et
Büyük ihtimal covid bebegim akşam acilde test yapalım dediler istemedim. Bebekler ateşle atlatıyormuş. Takipteyim sürekli Allah ım korusun bebişleri

Canım vergiyi Peşin ödeyemiyorsun, karşı taraf tahmin etmemiştir öyle olacağını. Gümrükte ptt
İstiyor işte

Cnim ayniyiz bu kadar değildi onceden ama 1 2 haftadir cok artti ayni boyle olduk artık takmicam valla kilo aliyor nasisa kusmuk kokusu oyle tatlı gelmeye başladı ki artık wjdjfkgkg
Canım bizimki hep çok kusuyordu doğduğundan beri ama dediğin gibi şu son bir iki haftadır aşırı olmaya başladı. Sürekli kıyafet değiştiriyoruz ben artık ağız mendillerini yakasına sıkıştırmaya başladım ona kussun da alayım diye.
Benimki de uyanıkken çoğu zaman beni istiyor elbette canim. Pusete koyup olduğum ortama getiriyorum.beni gormesi icin. Öyle öyle yavaş yavaş bisiler yapmaya yemeye çalışıyorum canim .
Ben de öyle yapmaya çalışıyorum canım. Şimdilik anca 5 dk duruyor. Ama zamanla düzelir herhalde kendi kendine durabildiği zaman artar diye ümit ediyorum.
Ben de öyle demiştim doktora da merak etme onlar aç kalmaz fazlasıyla emiyodur o annesi dedi
Ben gunduzleri genelde yuz ustu yatiriyorum ve guzelce uyuyor
Yaa ne güzel benimki uyku sersemi olduğunda yattı geçen gün. Tamamen uyanıkken yatırmaya çalıştığımda ise bastı çığlığı

Kızlar bebeğimde reflü olduğu için hep sağ sol yatırıyorum doğduğundan beri. Sırt üstü yatınca kustuğunda tıkanıyor Geçen gün bir uyandım kendi kendine dönmüş sırt üstü uyuyor aklım çıktı ya napıcam ben bundan sonra böyle dönmeye devam edecek nasıl engelleyebilirim ko rkuyorum kusacak uyurken diye

Yüz üstü yatırmıyor musun canım

Canım vergiyi Peşin ödeyemiyorsun, karşı taraf tahmin etmemiştir öyle olacağını. Gümrükte ptt
İstiyor işte
Çok sinir bozucu . Next.uk.co dan sepete ekliyorum eklediğim şey kadar gümrük vergisi istiyorlar + Kargo

kullanıyorum cnm next gerçekten güzel. belki bende isterim birşeyler bakalım

alıcıdan gümrük vergsi alınıyor cnm yurtdışından gelen ürünlerde. 2-3senedir başladı uygulama
elimiz kolumuz bağlı yani....

Yüz üstü yatırmıyor musun canım
Arada sancıdan uykusu bölününce yatırabiliyorum canım uyku sersemiyken. Ama gece ben de uyuduğum için korkumdan yatıramam nefes falan alamaz diye Allah korusun sen gece yatırabiliyor musun

Kızlar sanırım ben adet oluyorum ama rengi zift gibi ve az az geliyor. Byle olan var mı hala kanamamı devam ediyor yoksa

Arada sancıdan uykusu bölününce yatırabiliyorum canım uyku sersemiyken. Ama gece ben de uyuduğum için korkumdan yatıramam nefes falan alamaz diye Allah korusun sen gece yatırabiliyor musun
Ben birgün sağ diğer gün sol yatırıyorum beşiğinin köşesine yastık koyuyorum ona yaslıyorum çocuğu aradada sırtüstü yatıyor bir sorun yaşamadım

Kızlar bugün bişey öğrendim moralim çok bozuldu cidden ben normal doğum bekliyordum suyum geldi hastaneye gttik 2 gün hastanede yattım hem suyum azaldı hem sancı çektim ama açılma 2 cm i geçmediği için 3. Gün acil sezeryana aldılar beni yoksa bebeğim yoğun bakıma alınabilirmişti. Kv orda burda annesi gelsin diye sezeryan oldu diyormuş zaten gelecekti byle bir laf yapmanın ne lüzumu var terbiyesiz ben bilirim ne çektiğimi hakkımı bunlara helal etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…