2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Allah vicdan versin bak hepimiz çok şükür anne olduk bizim de gelin damat lar olacak Allah bunlar gibi olmaktan uzak tutsun tek sığınağım Rabbim hep ona açıp içimi döküyorum dinleyen anlayan yok başka

Yok.canim yakmaz, direkt pisige 2 3 damla damlatıp, sürüyorum, çok hızlı geçiriyor.

Canım ben sudocrem le mustela yı dönüşümlü kullanıyorum hiç sorun yaşamadık
Sen bir süre krem kullanmayıp pamuk ve suyla mı temizlesen acaba
Bende mustela ve sudocrem dönüşümlü kullandım hiç olmuyordu prima pampers 2 numaraya geçtim çocuk pişti resmen.
Kremler derisini mi inceltti acaba diye kullanmadım geçmedi her kakasında poposunu yıkıyorum artık
cnm mustela, sudocrem falan pişik önleyici. pişik olduysa fayda etmiyorlar. eczaneden sarı kutulu hametan ve trosyd krem alıp ikinini karıştırıp sür. nemli kalmasın poposu kurut mutlaka öle uygula
Aynen geçirmiyor onlar. Nette oluşum senin dediğin gibi karıştırıp kullanan çok yarın onları alıp deneyecem. Hiç nemli bırakmıyorum elektrikli sobayı da açıyorum altı açık 10 dk bekliyorum artık

Banada doktor 6. Aydan sonra bakalım dedi canım. Ama bariz emmesi sorunlu o zamana kadar bırakır diye korkuyorum diğer msjında deidğin gibi pat ağızdan düşüyor iştahlı emmiyor ve sürekli meme ağzından çıktığı için çok gazlı hava yutuyor çünkü

Zeytinyağ ısıtıp ılık sürdüm çok ağladı acıdı galiba. Ben daha hiç ıslak mendil kullanmadım ılık suyla pamukla sildim bir haftadır da her kaka da yıkıyorum. Sanırım sütüm asitli birde geçmeyen bi pamukçuğu var ağzında sürekli karbonatlı suyla temizliyorum tekrarlıyor oda mı pişiği etkiliyor diye düşünmeye başladım

Kızlar dün 2. Ay aşısı olmuştuk. Önce pek bisi olmadı. Ama akşam.ustune doğru biraz halsizlesti. Keyifsiz durdu hep. Geceye dogru çok hafif ateşi çıktı. Bugün de gün icin de iyiydi. Biraz önce yatırırken yine biraz ateş-i çıkmıştı. Yaptirmayanlara da bilgi olsun dedim

Pamukcuk icin ilaç kullanmadın mi canim ?

Benim için ha kv ha karşı komşuaynı binadayız bizde sadece bebeği yıkamaya gelir giderlerde diğer 23 aylık oğlum için şakla da çıkayım der çocuk peşine bir saat ağlar çıkarmaz yukarı. Üstüne birde eşim yaptığım her yemeği pay etmemi bekler makarna yapsam niye göndermiyorsun der en sonunda paylasım annendemi doğurdu haberim yok diye. Birde herkes aynı binadasın büyük oğluna bakar sende bebekle ilgilenirsin demiyormusiz neler yaşadınız bilmiyorum ama şükür gitmiş canım anneniz biz aslanlar gibi yeteriz bebeklerimize

Ayy aynı binada allah kolaylık versin canim, sizin çekirdek aile düzeniniz de yoktur bu şekilde.

Evet bizim ki B harfi oluyo buyudukçe daha cok belli olmaya başladı. Dil bagı dört tip miş en hafifi bizimki tip 4.kilo alıyorsa almaya gerek yok dedi doktor.
Kilo alıyo ama cok zor emiyo ben cok rahatsızım emzirirken.
Çocuk boğuşuyor resmen dime emzirmek hiç keyifli gelmiyor o yüzden bana belli çünkü yavrumda rahatsız . Gece bir kere mama veriyorum hele biberondan sonra öldür allah almıyor napıcaz bakalım

Ayy aynı binada allah kolaylık versin canim, sizin çekirdek aile düzeniniz de yoktur bu şekilde.
BEN birkaç olaydan sonra ciddi mesafemi koydu büyük oğlumla ilgili bana yapmaya çekindikleri eleştirileri eşime yapıyorlardı doldurur gibi birde başkalarının yanında görsen sanki hep elleri üstümüzde gibi davranmalardüzenmi o neki

O zaman emziğe dewamke zaten sadece uyutmak için verdim bugün altı temiz gazı yok karnı toktu uykuya dalsın diye verdim
Ben de emzik kullanıyorum ama sürekli değil çoğunlukla uykuya dalsın diye veriyorum bazen gazı olursa o zamanda veriyorum gaz çıkarmasında faydalı oluyor bence
İnsanlar yanımızda olunca her işimizi yapıyor sanıyorlar
Bir keresinde eşim evde yoktu ve doğum yapalı 10 gün bile olmamıştı çocuk gece başladı ağlamaya binayı inletti nerdeyse kalkıp da diğer odadan gelmedi sabah da pişkin pişkin gece susturamadın galiba niye ağlıyordu diye soruyor

Ya allah merhamet versin cidden kendi kızları olsa böyle olurmuydu diye kaç defa eşime demişimdir.kesinlikle olmazdı. Ben ne yaparsam yapayım dünyanın en iyi eşiyim ama gelini değilim. Benim eşimin beklentisi de arşta bu konuda o yüzden işim iki kat zor Eşimde ikide bir annen niye gelmiyor diyip duruyor bende snein annen üst kattan niye inmiyor diyorum annem 10 gün kaldı sonra evine döndü ben gönderdim hem corona var hem heryerden torunlarım diye göğüs kabartıyorlar lafa gelince bana 3. De yap diye akıl veriyorlar baksın kv dedimkaldım öylece tabi

Canım meme reddinden korkuyorum ya biberon vermek istemiyorum baş edemem red olursa diye kaşık biberon denemek lazım galiba. Sıkıntı hiç yaşamazsınız inş canım çok güzel Evet bugün gidip idrar verdik idrar yolu enfeksiyonu olmuştu doktoru geçen hafta Suprax verdi, kullandık ve geçmiş çok şükür.
mama konusunu sordum doktorum çok katı mama konusunda durumu anlatınca çok çaresiz kalırsan ver dedi sütümün olmadığında vericem o yüzden.
kilo almıyor diyoruz ama bünye meselesi de olabilir mi acaba bu yaşta eşim yiyip kilo almayan tiplerden belki de kızım da öyledir veya senin bebişin de

Canım ben sleepy kullanıyordum bir paket eşim almıştı prima pampers kullandım aynı şekilde çok kötü pişik oldu sonra tekrar sleepye dönünce düzeldi. Pişik önleyicide mustela kullanıyorum ama o ara sebamedinkini sürdüm o da iyi geldi sanki

Hadi ya öyle miymiş peki siz şu an biberon mu kullanıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…