2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kizlar selam bugun tekrar cildiyeye goturdum kulagi kizardi kurudu ve kanadi baska hastaneye goturdum bu sefer bebek egzamasi dedi malesef 2 tane krem yazdi bi kavanoza sik bunlari karistir cok kucuk sekilde sur dedi 6 gun rahatlayinca birak dedi gunduzleride bioderma dedi buda atoderm kremini deterjani haci sakir granul kullan dedi yumusatici kullanma 2 kez durulat dedi
Hametan ve fucicort kremler bunlari verdi
Geçmiş olsun kuzuya

Ya şu süt sağma işi sistemini hiçbilemedim göğsüm dolsa korkuyorm artk mastit olcam diye cocuk biraz uyuynca bende bi panik nolcak diye sağsam ya uyanırsa süt kalmazsa sağmasam mastit olursam diye psikolojm bozuldu

Ayyy maşallah 🧿 çok tatlı

Günde 4-5 defa kaka yapan bebişimin kakası bıçak gibi kesidi geçen 6 gün yapmadı doktoru aradım fitil yazdı getirin bakalım dedi ama eşimde korona oldugu için çıkamıyoruz. Doktorun telefonunu kapattım kaka yaptı fitil felan kullanmadan😅Bu sefer 4 gün yapmadı doktoru yine aradım (devam ederse arayın demişti) telefonu kapattım yine kaka yaptı anlamadım bu işi her seferinde doktorumu arıycaz😅😅
Bizimde gunde 7 kere yapardi, sonra bi anda kesildi 5 gunde bir yapıyor simdi. Doktor 10 güne kadar normal diyince endişelenmiyorum artik. Siz doktoru arayin her seferinde 😂

Canım direk uyuması müthiş bişey ya inanasım gelmyior benim öyle bişeye hiç yaşamadım çünkü. Benim kız iç geçiriyor memede uyuycakmış gibi oluyor ama 1 dakika geçmeden uyanıyor herhalde deidğin gibi gaz olduğundan rahatsız oluyor.

Annem bikere smear verceği zaman ben de gitmiştim yanında. Dışarıda beklerken ayy diye bi bağırmıştı o zamandan beri çok korkuyordum o yüzden 🤭

Çok özeniyorum kızlar size ya ben de gaz çıkarmayacağım günleri görebilecek miyim acaba? Her emmeden sonra çıkartmaya çalışıyorum ona rağmen çocuk gaz bombası gibi sürekli kızarıyor ıkınıyor ağlıyor. Tam uyuyamıyor ıkınarak uyanıyor resmen. Bugün dediğin şeyi denedim. Sırtından itibaren yastıkla yükselttim öyle uykuya daldı iyi mi geldi yoksa denk mi geldi bilemiyorum bizim kızın hallerini hep değişken 😊 yastık kullanmayın diyorlar ya sırtından itibaren kullanmak da sıkıntılı mıdır acaba
benimki eğimli ana kucağında yatıyor imkanı yok düz yerde yatmiyor, son 3 haftadır Bence rahat ediyor hafif eğimli yattigi için gaz sorunu olmuyor geceleri. Böylece yattigı zaman 4 saat uyuyor. önceleri üzüldüm eğimli yatıyor diye ama şimdi demek ki en iyi o şekilde rahat ediyor diye düşünüyorum

Ya şu süt sağma işi sistemini hiçbilemedim göğsüm dolsa korkuyorm artk mastit olcam diye cocuk biraz uyuynca bende bi panik nolcak diye sağsam ya uyanırsa süt kalmazsa sağmasam mastit olursam diye psikolojm bozuldu
geceleri benim bebeğim 4 saat uyuduğu için o süre içinde bekletiyorum mastit olmadım henüz

Kizlar selam bugun tekrar cildiyeye goturdum kulagi kizardi kurudu ve kanadi baska hastaneye goturdum bu sefer bebek egzamasi dedi malesef 2 tane krem yazdi bi kavanoza sik bunlari karistir cok kucuk sekilde sur dedi 6 gun rahatlayinca birak dedi gunduzleride bioderma dedi buda atoderm kremini deterjani haci sakir granul kullan dedi yumusatici kullanma 2 kez durulat dedi
Hametan ve fucicort kremler bunlari verdi
Geçmiş olsun şifa olur inşallah 🙏

Geceleri bebeğime yetmemeye başladı sütüm ben kendimi çok halsiz hissediyorum çok yoğun geliyor bebek bezi taktım valla 😂 olmayacağım sandığım için ped almamıştım 🙈
Bende de 1 numara vardi bi iki tame o kdr cok oldm ki onlari kullandm dedm ise yarasinlar😁😁😁

Kizlar size bir sey danışcam bende uyku problemi oldu misal 12 de yatip 2 de kalkıyorum sonra uyku tık yok yani dalamıyorum bu normal mi sizce:KK43:

Kizlar size bir sey danışcam bende uyku problemi oldu misal 12 de yatip 2 de kalkıyorum sonra uyku tık yok yani dalamıyorum bu normal mi sizce:KK43:
Bazen bende de oluyo ama cocuktan once de vardi cok uykum varsa uyuyamıyorum bu huyumdn da oldm olasi nefrt ederim. Tam diorum uyudu uyyuyayim bende gelde dal uykuya. Bu sabah 6 bckda uyandirdim emdi 15 dk uyudu ben 8de uyudum bi daha

Bazen bende de oluyo ama cocuktan once de vardi cok uykum varsa uyuyamıyorum bu huyumdn da oldm olasi nefrt ederim. Tam diorum uyudu uyyuyayim bende gelde dal uykuya. Bu sabah 6 bckda uyandirdim emdi 15 dk uyudu ben 8de uyudum bi daha
Bende doğumdan sonra oldu kuzu malesef günlük 3 saat uyku normal mi acaba yataga yatamiycam diye tedirgin giridm icin mi yatamiom

Screenshot_20210105_185802.jpg
Screenshot_20210105_185749.jpg
Screenshot_20210105_185734.jpg
Screenshot_20210105_185721.jpg
Screenshot_20210105_185415.jpg
Screenshot_20210105_185352.jpg
Screenshot_20210105_185332.jpg

Kizlar annem yun isi yapip satiyor. Bi kac ornek ekledim sipariş verebilirsinz isterseniz instgrm hesabini ozelden atarim. Istediginz model fln varsa da hepsini yapabilir ornek atarsanız.

X