2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
ugurbocuuu son aldığım mamadan şüpheleniyorum normalde eriyordu erimiyor başka bi kutu açtım o da aynısı.
Bebeğim çok süt almıyor doğduğundan beri aynı mamayı kullanıyoruz.

Eklentiler

• 20210101_170344.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 59
uyarmak diyince popo deliğine müdahale ettiğini düşündüm. uyarılma öyle bilinir ya o sebeple yazmıştım. o zaman sıkıntı yok

Valal bencede ideal de bebeğim hiç sevmedi biraz daha ugrascam
Ama nedense bu sallama hiç etkilemedi hemen ağlıyor

Cildiye de bilir ama cildiye dıştan krem yazar alerji uzmanının görmesi lazım alerji yapan besini senin kesmen lazım hatta sen yoğun olarak mamayla besliyorsun alerji mamaları var laktozsuz mamalar var yani neye alerjisi varsa ona göre beslemen lazim şikayetlerin bizim şikâyetlerimizle aynı benim oğlum da sabaha kadar sancılanıp ıkınırdı sesli sesli kaka yapardı cildi bu kadar fazla değildi bile kakasi ishal gibi yapış yapış emzirmeye başlayınca aynı şekilde karnı gurul gurul az az emiyordu iştahı azalmıştı kakasina bak yapış yapış böyle sümüksü şeyler var mı
Ben şehir hastanesine gittim çocuk dr u bildi ve alerjiye yönlendirdi çocuk alerji dr u tüm testleri yaptı

ugurbocuuu son aldığım mamadan şüpheleniyorum normalde eriyordu erimiyor başka bi kutu açtım o da aynısı.
Canım süt alerjisi ise bütün bu mamalar dokunur zaten doğar doğmaz başlamıyor alerji 1 2 aydan sonra başlıyor bizim 40 günden sonra başladi kiminin 2 3 ayda başlamış gittiğim dr da görüştüğüm annelerden ögrendigim sonra zaten iştah azalıyor alerjik besini kesmezsen bizim 10 dk emme süresi 5 dk ya sonraları da 1 dakikaya düştü emme süresi ve iştah azalıyor muhakkak bir çocuk alerji uzmanına gitmen gerekiyor bence senin hem bağırsak hem cilt tepkisi var bebeğinin

Nasıl şimdi minnoş

Bizde öyleyiz özellikle aksam saatleri.dün aksam duş aldirdik.sonrasinda yarim saat uyudu.kalkti emmiyor memeyi itekliyor.oynadik zipladik bu arada mizik mizik hep 3-4 saat gecti uykusu var dalamiyor emmiyor hala ciyak ciyak agliyor en sonunda pes ettim biberon verdim onu icti.sonrasinda emzik verdik 1 saat dalamadi.uykulu uykulu.besige biraktim esimide yanina benim uyumam lazim.uyurda uyanirsa emzik verme ben emzircem dedim.saat gece 1di. 5te uyandi acikmiş emdi geri uyudu.araya 3-4 saat girince acikiyor emiyor.oncesinde zorlamamak gerekiyor heralde

Canim ikiz bebeğim yok ,eminim zordur, bize bazen bi tanesi yeterken ,sen ikisine birden yetmeye çalışıyorsun, allah sana hiç kuvvet versin ins. geçecek diye düşün, her güçlüğün arkası ferahliktir, üzme kendinim yardım edebilecek kimse yok mu etrafında?

Benimki geceleri meme emmiyor cnm uykusu agir olunca biberon veriyorum zaten onuda uyuyarak iciyo 15dk da faln bitiyor isim gazda cikartmiyo uyurken yatiriyorum direk
Gece mama mi veriyorsun canim, yoksa sagdigin sütlerden mi ,

Siz de Similac kullanıyordunuz dimi canim ? Biz da hic olmadi böyle , acaba mamada sıkıntı mi var ki

BEn dogdugundan beri sampuanla yikiyorum cnm

Allah yardimcin olsun cnm cok zor hem de 2 tane

Ya bende birdaha olcam diye çok korkuyorm bebek biraz çok uyusun panikliyorm göğüslerim dolunca sağsam bu seferde ya uyanırsa süt kalmazsa diyorum bilemedim ya

Var mı sling alan memnun musunuz durdu mu bebişler içinde
Ben almıştım sevibebe bel destekli sling ama takamadım bir türlü bidaha denicem cesaret edince bi de benim sling in kumaşı esnek değil ya penye kumaşı gibi niye böyle yapmışlar anlamadım . Biraz daha likralı esnek olması gerekiyor sanki video falan izledim onlarda öyle gözüküyor. Yıkadım da geri veremiyorum

Dasmeer canım senin aldığın ana kucağı neydi hangisini beğenmedi bebeğin? Ben de düşünüyorum da almayı onu almayayım bide yanlışlıkla

Baby plus otomatik ana kucağı kullanan var mı kızlar? E bebeğin markası diğer otomatiklere göre baya ekonomik. Ama ekonomik olcak diye de boşuna almaktan korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…