2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canım zaten bu hak özel sektöre verilmiş..bebeğimiz var sonuçta , kusura bakmasınlar ..kanunlardan üstün değiller ya

Sorma canım ya.. elimde kaldi diye çıldırcam :) yenidogan olsaydi cevremde, direkt verecektim yani o derece :) yazdim diger gruplara da. Insallah bi dönüş yapan olur
Benimde kaldı 2 no .dolap da satabilirsin bizim grup da 2 no kullanan kalmamıştır heralde
Ben sleepy 3 bitirip molfix de 4 e geçtim

Çok değil canım ben de gece 1 maximum kere veriyorum bu son 15 gündür böyle. benimki yoğun bakımdayken biberonla beslemişler, sonra da kalp problemi çıkınca kendini doyuracak kadar ememedi o yüzden ilk ay kilo alsın yorulmasın diye sağdığımı biberonla verdik. Ama her öğün yine denedim memeyi, sorun şu ki memede 2 saat kalıyor her türlü yara yapıyor benimki. Sonra gelsin çatlaklar mastitler. Şimdi de yarım saat emzirip bırakıyorum ama yine doymuyor bir saat sonra bir daha. E bu da Çatlak uapıyor. Şu an emdi yarım saatten fazla ama aç biliyorum sağdığımı vericem mecbur. Seninki günde bir biberonla alışmaz ya bizim geçmişimiz daha karışık

Benimde kaldı 2 no .dolap da satabilirsin bizim grup da 2 no kullanan kalmamıştır heralde
Ben sleepy 3 bitirip molfix de 4 e geçtim
2 numara ben kullanıyorum ama Türkiye'de degilim :) ya benim bebek mi kucuk kaldı anlamadım primanin 2 numarasını kullanıyoruz şu an 4 kilo 800gram

Insallah canim insallah bizimki de gecer.. neyse bize bir bir buçuk saat izin versinler de .. evde usluca uyusunlar sorun degil

Kızlar bebeğimin göbek deliği böyle bir hal aldı son zamanlarda. İlk ay böyle bir şişkinlik yoktu sonradan oldu özellikle son 1 haftadır iyice dışarı çıktı gibi geliyor. Neden olur bu nasıl geçer bilen var mı aranızda

Eklentiler

• 20201230_163019.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 24
2 numara ben kullanıyorum ama Türkiye'de degilim :) ya benim bebek mi kucuk kaldı anlamadım primanin 2 numarasını kullanıyoruz şu an 4 kilo 800gram
bende 1 no bezi cok almisim mecbur onu kullanıyorum 2 gećicem bende benim kızda en son 5 kiloydu

canım fıtik olmus bebis galiba ilk bebegimde de öyle olmistu agirlik koyup sardik 1 ay falan düzeldi gobek bize dr söylemisti

Emzirdikten sonra gazı çıkarıyormsnz ya memeden uyuyor kaldırmaya kyamıyorm kaldırıyorm geri uyutamıyorm ya bu bebek uyumadan nasıl büyücek uyku nedir bilmiyor
ayni benim kız yaa gaz cikarayim derken uyaniyo ama gaz cıkmıyo tabi sonta tekrar basa dönuyoruz sürekli memede benimki.uyudugunda bu sefer cikarmadan koydum yataga valla nasilsa uyanir diye uyanmadı hayret

Kızlar nolur birisi kırk çıkınca düzelmeye başlıyor herşey desin ( insanların sürekli dediği gibi) 2 gün var ve hiç umudum yok
Canim soyle 40 i çıkınca 8. Hafta büyüme atagina giriyorsun eger beklenen doğum tarihinde doğum yaptıysan. O atak da geçince düzelecek insaallah.. ben de bekliyorum.. bence büyükler 40 ini yaklaşık söylemişler..

Valla ne diyim canım memeni biberon yapar ezer durur dedi, haklı öyle yapıyor göğüs uçlarım gün görmedi bir. Ama böyle de eziyet nasıl başa çıkayım.
Kasik biberon denedin mi canim .bizim arkadaş kasik biberonla cok memnundu. Bizimki sevmedi ama cok heyecanlanıyor içerken oraya buraya saçıyor..

Emzirdikten sonra gazı çıkarıyormsnz ya memeden uyuyor kaldırmaya kyamıyorm kaldırıyorm geri uyutamıyorm ya bu bebek uyumadan nasıl büyücek uyku nedir bilmiyor
Her emzirmeden ve biberondan sonra mutlaka gazını çıkarıyorum bi 15 20 dk dik omzumda tutuyorum zaten o ara uyuyo sonra yerine koyuyorum kızım 85 gün yoğun bakımda kaldı orda hep anne sütünü biberonla verdiler doğal olarak ama çok şükür hem biberon hem meme devaö ediyoruz meme reddi yaşamadık sadece biberona alışır diye düşünmeyin bence ikisi bi arada olabilir tabi her bebeğe göre değişir

canım fıtik olmus bebis galiba ilk bebegimde de öyle olmistu agirlik koyup sardik 1 ay falan düzeldi gobek bize dr söylemisti
Nasıl bir ağırlık olması lazım ne sarabilirim acaba? 2 hafta sonra kontrolümüz var ama beklesem mi yoksa gitsem mi hemen, mühim bişey midir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…