2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Aynen doktora sorucam bakalim

Benim 36. gün filan başladı dün bitti 43 te. Önce az sonra aşırı yoğun geldi doktorumuz normal dedi. Normal doğum yaptım ben, 2-3 ay yoğun kanaman olabilir dedi ama sanırım bu

Cok tesekurler Allah razı olsun agladikca meme vermeye calisiyorum bende yanlis yapiyormusum cocuk istemiyor işte dimi.burayı bu yüzden cok seviyorum.bircok sey ögrendim burdan.o mu bu mu derken bi sekilde aynı sıkıntıları yasayan arkadaslar cikiyor ve yol gosterici oluyor.

Bizde de yağdan oluyor isilekler cildi çook yağlı. Her gün yıkamaya başladık artı gün içerisinde ben de yıkıyorum yüzünü

Haklısınız sürekli emzirmek cok yorucu sırt agrır memeler pert olur ama dört aylık olduklarında gözüne baka baka emdiklerinde nasıl bi güzellik oluyo
Sabrın sonu selamet cok mutluluk
Memeye yönlenmesi ilk öncelik
Emzik varken her aglamada ona sığınacak emziksiz hep siz olacaksınız
Bi yönden cok güzel ama cok yorucu bazen

Aşırı kuru bi dokunsan cildi taş gibi önce komple soyuldu cildi dedim düzeliyor yok aynı .Zeytinyağı sürüyorum kremler losyonlar işin kötü tarafı doktora gittigimizde hiçbirşeyi yoktu doktor cildi kuru diyor şimdi fotolarını çektim gidince göstereceğim

Aynen bende gülsün tepki versin oynayalım istiyorum ama daha çok bir tepki göremedik 48 günlük bugün. Azıcık güler gibi oluyor am a tam bir gülüş değil bide benim bebeğim halen fazla uyuyor sizde öyle olan var mı ? Herkes uyumuyor diye şikayetçi bende uyansın azıcık sevelim oynayalım diye uğraşıyorum

Benimki Gaz sancısı var uyumuyor
Keşke uyusa

Kızlar gün içi rutininiz nasıl mesela sabah kalktınız emzirdiniz alt değiştir uyutmu

uykuya geçmekte ck zorlanıyor bu 2 gündür delirecem gündüz okadar az uyuyorki kesik kesik yarm saat emerken oda
Nerde yanlıs yapıyorum cok yoruluyor uyuyamıyormu

Nasıl uyutuyorsun bebeğini benm bebegm uyumuyor yaa

Ay kızlar bugün oğlum 40 günlük oldu bi haller var kucağa mı alıştı nedir emzirirken veya kucakteyken uyuyor yerine koyunca 5 dk sonra uyanıyor tüm günü memede geçirdik annem babam sütün yetmiyor diye tepemde ikisini birbirine bağlayıp çukura atma isteği var içimde aşırı gerginim çocuk yoruldu ben yoruldum niye böyle oldu gün içinde uyurdu bir günde bu kadar keskin bi değişim mi olur bi derdi de yok yanında uyuduğumda veya kucaktayken güzel uyuyor sorun bırakmak

Kızlar biz uzun aradan sonra eşimle birlikte olduk ama ne olmak ne olmak kendimi gerdeğe girer gibi hissettim önce , sonra bi gülme krizi her an bi yerden bi çocuk çıkacakmış gibi ... gülme krizim geçtikten sonra konsantre olamadım bi türlü .. sonra canım çok yandı , hatta eşim yarıda kesmek istedi falan ... neyse ki inat ettim ve mutlu son çok tuhaf oldum , sorun bende değil dmi kızlar ? Sizlerde de benzer durumlar oldu mu

Canım benim ki 20 günlük olmasına rağmen böyle. Bi gün sakin bi gün böyle

Ay canım aynen bizde öyle ben yarıda kestim yapamadım canm cok acıdı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…