2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Nurse hurvey gaz damlasini denedin mi canim ama kakasini yapmadigi icinde rahatsizdir ben bezini acip ayallarini bisiklet surer gibi capraz bir sekilde yavas ca hareket ettiriyorum o sekilde cok guzel kakasini yapiyor
Onuda yapiyoz fayda etmedi

Hmm ablam weenin aparatlisini aldı fayda etmedi

Ben kullaniyorum cnm memnunum gaz engelliyor

Wee bilmiuorim cnm bu dedim bironun icinde hortum gibi birsey var ucunda da baslik var zaten denedimizde icine au koyduk bebek ceker gibi yaptik baktik cekip biraktikca hava kabarciklari icerde olusuyor bebege gecmiyor
Tmm cnm onu deneyelim birde

Geçmiş olsun canım benim de ayaklarım bahsettigin gibi tırnak kenarlarim kıpkırmızı aşırı ağrıyor pek bakamıyorum ama canım çok yakıyor. Tırnak batması sanırım. Hamilelikte çok ödem vardı bende de bi de 37 giyiniyordum ayakkabıyı hamileyken rahat olsun diye 38.5 spor ayakkabı almıştım ayağından çıkıyordu ilk başlarda şimdi ayağımı sıkıyor ayaklarım da büyümüş benim

Aynı durum işte ben 36yken 38 oldum şimdi yavaş yavaş eski haline dönüyor ama bu parmağım canımı aldı resmen korkuyorum şu an açıp bakmaya

Günaydın hanımlar
Oğlumun ağlamaktan sesi kısılmış çıkmıyor.Ben ise belim iki kat yürümekte dahi zorlanıyorum. Memelerim ilk kez acıyor bu zamana kadar krem bike bir kaç kez sürmüştüm sanırım oğlumun ağzı pamukcuk olmuş emin değilim mama kalıntısı da olabilir. Haftada 3 4 kez karbonatlı suyla siliyordum aslında su da veriyorum. Memeyi tutarken emmek istiyor ama ağlıyor kızarana kadar dilindrn çıkıyor acaba acısı mi var yutkundukca da ağlıyor .Kafasını geri itip kafayı sağa sola çeviriyor.
2.ayda doktorumuz sağlık ocağına gideceksiniz hast gelmeyin dedi.Hos orası da bi boy kilo baktı.
60 cm 5400 kg olmuş kilosu az gibi geldi bana ilk 3 hafta hiç kilo alamamıştı ondan heralde.
Cildi aşırı kuru ne surecegimi şaşırdım şimdi de vazelin aldim bide yüzünde böyle bisey dün cıktı .
Sürekli farklı farklı biseyler sürüyorum ondan mi böyle acaba.
Uykusu dün düzeldi şükür.
Ben de gergin mutsuz sinirli bir haldeyim

Eklentiler

• 20201226_135011.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 52
  • 20201226_135026.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 52
  • 20201226_114830.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 51
  • 20201226_114753.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 52
Aynı durum işte ben 36yken 38 oldum şimdi yavaş yavaş eski haline dönüyor ama bu parmağım canımı aldı resmen korkuyorum şu an açıp bakmaya
Ben kenarlarında tırnak gibi bisey çıkmış onu aldim rahatladı çok acılı biseymis ilk kez yasadım kıpkırmızıydi 3 parmagim bide hamikeyken ayak tirnaklarimi hep eşim kesti kenarlarını falan iyi alamadı onda oldu benim galiba

Yarın kırkımız çıkıyor pazartesi sünnet için doktorla görüşeceğiz umarım bi aksilik engel çıkmasın da yaptıralım aradan çıksın istiyorum.
Biz yaptırdık herkes em iyisinç yaptırmışsınız ilerde daha zor diyor (çam sakurada sen mi doğum yapmıştın ? )

Biz yaptırdık herkes em iyisinç yaptırmışsınız ilerde daha zor diyor (çam sakurada sen mi doğum yapmıştın ? )
Yok canım ben Kocaeli Medical parkta yaptım doğumu İnşallah bi sıkıntı olmaz da yaptırırız ya nasıl zor muydu çok ağladı mı ya bizimki pek ağlayan bir çocuk değil ağladığında hiç kıyamıyorum ama ileride travma olsun istemiyorum yaptırmam lazım

Bizim de kulaklarda oldu sivilce ama üstü beyaz sarımsı kabuk tutmuş çok sinir bozucu bende de alerjik durumlar rahatsızlıklar var benden yavruma geçmiş

Ben de kocaeli medical parkta yaptım doğumu, yılbaşından sonra da sunnet yaptiricaz, siz sünnetide mi medicalde yaptıracaksınız ?

Biz de 8 gunde bir kaka yapiyoruz doktora her gittigimde soyluyorum normal diyo suan bende hipp mama kullaniyorum sadece gece yatarken bazen sutum yetersiz kaliyo acaba mamayi degistirsem mi sıkıntı olur mu zeytinyag iciriyorum surekli ise yaramiyo sut olsun diye denemedigim sey kalmadi ama bana kilo olarak geri donuyo cok sinir bozucu

Kızlar bebeklerin dilindeki beyazlık pamukçuk oluyor sanırım onu nasıl geçirebiliriz karbonatlı su ile silme diye biliyordum ama internette yanlış olduğu yazıyor siz ne yaptınız
Bana doktoru damla vermişti kızımda. 2 günde geçmişti

Kızlar 9 kasımda doğum yaptım 2 aY olacak neredeyse göğüs çatlağı yaşayan en etkili çözümü olan var mı çok acıyor emzirmek bile istemiyorum canım yandığı için.
Kızlarrr hakiki zeytinyagı sürün meme ucuna ama saat bası sürekli bana dua ediceksiniz bir deneyin üstünü kapatmayın az emsin sonra sütyeni kapatın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…