2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Soydum 2 sefer degistm ustunu altini kac sefer yuzunu yikadim 5 dk ayiliyor geri devam uykuya yarm saat once uyandi ay sabaha kdr ayaktayız
cnım benım arada oyle oluyo ıstahı yerındeyse atesı yoksa nıe korktun cok huysuz olduğu gunlerın ertesınde ası gunlerı gobeğını yaktıklarında falan uyuyo ertesı gun zor gecıyo ama ha uyuymuyo

Canım nasılsın bebegin nasıl kilosu gelişimi nasıl
Çok şükür iyiyiz canım güzel toparlıyoruz maşallah cuma kontrol ve prematürelere özel olan aşımız var en son 3 hafta kadar önce 2640 dı kilomuz sanıyorum 3 kilo olduk geçtik diye tahmin ediyorum sadece gaz sorunumuz var işte çıkarıyor ama ıkınması çok

Kızlar benim bebeğim altını açınca mutlaka kaka çiş ne olursa yapıyor korkuyorum altını açmaya hergün mutlaka 3 -4 kere üst deiştiriyoruz

olur iyi olur tarif. gobek granulomu diye bir sey varmşs sebebi bilinmio o yuzden kanıyomus
Çok geçmiş olsun en büyük derdi bu olur umarım.

SÜT SORUNU YAŞAYAN HERKES İÇEBİLİR
Bana faydası oldu , tarifin adı “kaynar” eğer suyunu 7 yerine 10 bardak koyarsan daha iyi olur . Bunları bi tülbente koyup 1 saat kaynat her gün 1-2 bardak iç, buzdolabında saklayabilirsiniz

Eklentiler

• 2483D499-E835-457B-95DF-357E8209D780.png
    162,4 KB · Görüntüleme: 42
Kizlar merak ettim bir konu var ev islerinj nasil yapiyorsunuz ben sabah kiz uyurken ne yapabilirsem o baska uapamiyorum gin icinde kiz hep kucagimda uyumak istiyor buna bjr cozum bulmam lazim ne yapabilorkm
Ya şahsen ben her gün ev süpürüp toparlayamıyorum canim. 5 yaşında bi tane daha çocuğum var. 2 3 güne bi küçük supurge ile haftada bi kere de normal süpürge ile evi temizlersem iyi diyorum yemeği yapsam yeter gün içinde yani, bazen onu da eşime pasliyorum. Gün içinde kızımın uykuları genelde kisa . Namazı kılarsam şanslıyım. bi de 2 3 güne banyo yapabilirsem , bazen ona da fırsat bulamıyorum.

Canım ben artık hiç türkiyeden almıyorum. Next diye bir marka var ingiliz markası. Artık türkiyeye gönderim yapıyorlar, tr fiyatları çook uygun ve kalitesi o kadar muazzam ki. Şu an sadece oradan aldığım 3 tulum oluyor bebeğime ve aynı şeyleri yıkayıp yıkayıp giydiriyorum. İstersen bir bak. Adidas eşofman takımları bile uygun. Kargo ve gümrük parası da ekliyorsun, ona göre hesaplıyorsun ama her türlü kalitesine göre uygun. Ben toplu alışveriş yapıyorum oradan aklında bulunsun. Next.uk site adı instagramda bu site ürünlerini satan butikler de var bu arada uğraşmam dersen

Kızlar bugün 4 gün oldu kaka yok. Gaz var ağlıyor arada ama sakinleştirince susuyor zaten sonra da pırtlıyor. Mama da toplam 60 cc veriyorum sadece gece. Ne olacak böyle ne zaman oturacak bu çocugun düzeni anlamadım.

ewt bu ara mama pek vermiyorum.

cnm kargo ve gümrük ne çıkıyor? ne kadar sürede geliyor? ben butik aracılığıyla alıyordum kendim isterim şimdi

Merak etme canim arkadaşlar da yazmıştı ya 10 güne kadar normalmiş yapmaması. Bi yapar tam yapar ins annesi.

Maşallaaah mama veriyor musun
1kutu bitirene kadar verdim oda sarilik yukselmesin diye ama yarisini vope dokmusumdur sutum var buzluk doldu elhamdulillah bebeklerinizi kimseyle kiyaslamayin kizlar benim diger cocuklar zayifti onlarida emzirdim halbuki her cocuk farkli ilerliyo canlari sagolsun miniklerin fazla kiloda iyi deil normal olsunlar yeter

3aydan önce aparatsız kullanma bacaklarını düzgün yerleştiremezsin. yaz için bekle derim ben. ben baharda yapıcam yaz alışverişini. şu an çok hızlı gelişiyorlar.
Bugun sayfalarina yazdim onermedi zaten canim 6.5 kiloya kadar yenidogan aparati kullanin dedi rahatsiz oluyosa cirtini kapatmayin dediler galiba ben tam yapamadim onu tam ondan rahatsiz oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…