2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
aynı biz ya

evt yarasın az da olsa var sonucta cok sukur dıyorum ben de annem yaladığı kar dıyor. sanlıyız bile memeyi asla almayan cocuklar var.

Anladım canım inşallah çok artar sütün bende bi tarif var onun epeyce faydasını gördüm
Kaç ml çıkıyor sütün hiç sağıp baktın mı

Kullanmıyorum canım çay yapıp içiyorum . Ne bileyim buradaki annelerde 2 kilo kadar alanı görünce ben de dedim bir sorun mu var acaba . Yarın doktora gidicez dediğin gibi sorayım bakalım bizde gece uyuması 4-4.5 saati buluyor bi o zaman emzşremiyorum sabahladığı için ben de uyananıyorum istesemde yorgunluktan . Senin bebeğin nasıl sağlığı sıhhati yerinde mi inş

Canım bebeği hangi çocuk dr una götürüyorsun

iyiyiz masallah cok sukur bi gobek kanıyor ara ara cuma yakmıstı dr durmadı pazartesı yıne yaktı bkalım insallah durur. aslında ufak tefek kafama taktığım seyler vardı 40 ım cıktığından berı kafa olarak rahatladm her seye ağlıyordum zayfı diye gobeğine sutum olmamasına ama su an kabullendım alıstım normallestirdim kafamda ben de iyiym

Ah canım ya gerçekten 40 çok önemli hem bebek hem anne kendine geliyor . Göbeği neden kanıyormuş doktor ne dedi ? Bende bi tarif var süt artırıcı ister misin vereyim

Herks mamaya alışınca memeyi bırakır dedi ama benimki iksiinde birkamyir
Memeyede yapisik mamayada
Yegenimde böyle idi
Bizim ailenin çocukları doymyor yaa
Sütüm de var ama yok surekli yemek istiyor
Ki mamaya rağmen bir kilo almis
Bayagida vermeme ragmen
Kipirkipir yerinde durmuyor daha bir aylik

Yaa benimkide süt yetmiyor bestlak aldım bakalım arttırcakmı içtiğim suyun haddi hesabı yok Bide çocuk iştahlı maşAllah günde 1 kere mama vermeye çalışıyorum ama boğuşa boğuşa geçiyor günler doysa uysal çocuk aslında bende diyodum ememiyof heralde süt sağınca anladım az olduğunu

Günde birkere birsey degilki mama bile sayilmaz
Ben ooo birsuru vermek zorunda kaldim

Günde birkere birsey degilki mama bile sayilmaz
Ben ooo birsuru vermek zorunda kaldim
Ya öylede gün içinde her dk emmek istiyor boş meme gaz oluyor Sürekli yoruluyor aç aç uyuyor bence ilk zamanlar süt sağmışım 2 taneyi birleştirdim 140 cc içti hala aranıyor düşün o kadar sütü ben üretemiyorum henüz

Birde anne sütünden sonra iki saat vs uyuuor mu bebekleriniz Aç duruken aglamiyor mu
Benimki durmuyor ki
Yalaniyor durmadan
Ariyor ağzı açık ayran delisi gibi

Birde anne sütünden sonra iki saat vs uyuuor mu bebekleriniz
Aç duruken aglamiyor mu
Benimki durmuyor ki
Yalaniyor durmadan
İşte yarım saat 1 saat uyuyo kalkıo huysuz bi şekilde emmek istiyor ilk çocuğum herkes biberlna alıştırma seni reddeder falan diyo gündüzleri o yüzden uğraşıyorum vermemeye

Birde anne sütünden sonra iki saat vs uyuuor mu bebekleriniz
Aç duruken aglamiyor mu
Benimki durmuyor ki
Yalaniyor durmadan

Hehe aynı benimki ... Bir buçuk veya iki saatte bir uyanıp hem ağlıyor hem acıkıyor .
Gece de o şekilde, o yüzden saat kavramım hiç yok
Büyümelerini bekleyeceğiz artık .
Geceyi gündüzü ayırt edeceği ve geceleri uzun süre uyuyacağı günleri bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…